After 2 - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
1 godzina 48 minut 13 sekund

After 2

After 2

Sep. 02, 2020USAPG
Twoja ocena: 5
6.1 12 głosów
what going on?

Opis:

After 2 We Collided Online – Oglądaj bez limitu

After 2 (2020 r.) – Aby zapomnieć o Hardinie, Tessa rzuca się w wir pracy. Chłopak nie zamierza się jednak poddać. Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. W ubiegłym tygodniu do sieci trafił oficjalny zwiastun 2. części uwielbianego przez młodych widzów filmu After. Niespełna dwuminutowe wideo jest bardzo dynamiczne, poza tym nie brakuje w nim gorących scen.

Będzie się działo! Z trailera wynika, że Hardin poprosi Tessę o jeszcze jedną szansę, a także będzie próbował odbudować jej zaufanie. Okaże się to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać, a to ze względu na Trevora, który pojawi się w otoczeniu dziewczyny. Postać grana przez Dylana Sprousa to najprawdopodobniej współpracownik Tessy. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będą ich łączyć jedynie czysto koleżeńskie, zawodowe relacje. Uwagę zwraca również ostatnia scena trailera. W krótkim filmie widzimy, że główna bohaterka ulegnie wypadkowi samochodowemu.

Gdzie oglądać cały film After 2 online?

Tessa Young (Josephine Langford) i Hardin Scott zerwali i rozstali się pod koniec poprzedniej części filmu, którą oglądać możecie tu – After. Główna bohaterka rozpoczęła staż w specjalnym wydawnictwie i tam pracowała i spędzała większość czasu. To właśnie w tym miejscu spotkała Trevora (Dylan Sprouse), który w tej części jest niezwykle pozytywną postacią i robi on bardzo pozytywne wrażenie na swoim nowym szefie. W pierwszej scenie możemy zobaczyć, że mieszka on w samochodzie i wykonuje niesamowity i dziwny tatuaż. After 2 jest to wzruszająca historia, która z każdej możliwej strony budzi nowe emocje, ekscytację oraz zaangażowanie. I tym razem nas nie zawiodła, ponieważ całość wyszła niesamowicie. Anna Todd to doskonała osobowość, która brała udział i potrafi przede wszystkim wzbudzić emocje i zainteresowanie u widza. Robi to ona w ten sposób, że mamy ochotę na więcej czyli mamy ochotę oglądać następną część filmu.

W całym filmie historia Tessy i Hardina jest trochę jak kolejka górska, ponieważ dzieje się tu z każda chwilą coś innego. Myślę, że trudno im się odnaleźć w miłości i obecnej sytuacji dlatego tak się dzieje. Od szczęśliwego związku między dwojgiem młodych ludzi nagle jest szybkie przejście do toksycznej miłości. Taka jest historia tych bohaterów, gdyż niektóre rozdziały oglądać możemy ze łzami w oczach a inne już z uśmiechem na twarzy dlatego mówimy, że jest to taki rollercoaster. Są też takie sceny i momenty w filmie, które irytują nas na każdym kroku ale wydaje mi się, że jest to celowy zabieg reżysera.

After 2 online wizualnie jest piękny i wykonany w sposób niezwykle staranny jak na ten gatunek filmowy. Ale z drugiej strony trochę brakuję tu emocji, które były w pierwszej części filmu. Mamy radość, miłość a zarazem smutek, nienawiść i gniew, który doznają nasi bohaterowie. Jest to doskonały przykład na produkcję roku, ponieważ nastolatkowie kochają oglądać produkcję pt. „After 2 We Collided”.

After 2
Tytuł filmu After We Collided
Ocena TMDb 8 1 votes

Reżyser

Roger Kumble
Reżyser

Obsada

Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Dylan Sprouse isTrevor Matthews
Trevor Matthews
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Charlie Weber isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Piękna i Bestia
Pod powierzchnią
The Highwaymen
Platforma
Mroczny zakątek
The King of Staten Island
Zaginione dziewczyny
Space Sweepers
Słowik
Adios
Jojo Rabbit
Buffaloed