What's happening?

After 3 We Fell - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

After 3 We Fell

After 3 We Fell

Sep. 01, 2021USA108 Min.PG
Twój głos: 0
5.5 2 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film After 3 We Fell (2021)?

Kiedy Tesa podejmuje najważniejszą decyzję w życiu, wszystko się zmienia. Rewelacje o jego rodzinie, a następnie o Hardinie, kwestionują wszystko, co wiedzą z góry, co utrudnia budowanie na przyszłość.
Życie Tessy zaczyna się rozpadać. Nikt nie jest tym kimś, o czym myślała. Zaufała Hardinowi, że jest zły, gdy ujawnia sekret, który ukrywa.

W przeciwieństwie do zakończenia innej historii miłosnej, historia ta nigdy nie wywołuje uczucia ciepła i głupoty na końcu filmu. W końcu Hardin zostawił Tessę na ślepo na Boisku Boba i postanowił zostać z Zedem. Po katastrofie Hardin spędza większość czasu na podejmowaniu okropnych decyzji, które przerażają Tessę. Druga cześć After 2 kończy się, gdy Hardin i Tesa opuszczają razem salon tatuażu.

Kiedy Tesa podejmuje najważniejszą decyzję w życiu, wszystko się zmienia. Rewelacje o jego rodzinie, a potem o Hardinie, kwestionują wszystko, co było znane w przeszłości, utrudniając budowanie przyszłości. Życie Tesy zaczyna się pogarszać. Nie myślała o niczym, nawet o przyjaciołach. Zaufała Hardinowi, że będzie mu przykro, gdy wyjawi ukryty sekret.

AFTER 3 Online HD

To już trzecia część

W nowym filmie Tesa i Hardin przenieśli związek na nowy poziom po upadku filmu krótkometrażowego After We Collid. Tak, zaoszczędziłeś dużo czasu, ale ich związek jest nadal bardzo skomplikowany, nawet po ważnej decyzji. A twoja ulubiona para? Musimy poczekać, aby się dowiedzieć!

Tesa wie, że Hardin ją kocha i zrobi wszystko, by ją chronić, ale jest różnica między kochaniem czegoś a tym, co kocha w swoim życiu. Ten cykl zazdrości, nieprzewidywalnego gniewu i przebaczenia został stłumiony. Nigdy nie czuł się tak silny, tak zaniepokojony pocałunkami innych ludzi, ale czy był godny tajemniczego dramatu gorąca między nim a Hardinem? Czasami wystarczyła miłość, żeby ją powstrzymać.

Konflikt trzeciej książki z ojcem Tesli toczy się w mroczny wątek i tworzy napięcie w jego drugim związku – Hardin, Lendon, jego matka. Mając to na uwadze, wróćmy do Tesa i Hardina.

Kolejnym tematem w After 3 są relacje bohaterki z przyjaciółmi – Tesa odkrywa, że ​​wcale jej się to nie podoba. Wręcz przeciwnie, kobieta jest ofiarą okrutnego planu. A co z losem Tesy? Ocal mnie! „Część trzecia jest pełna intryg i tajemnic, które autorka stopniowo ujawnia oglądającemu. Jak kończą się przygody bohaterów?

Tessa przeżywa smutek

Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale chcę zaznaczyć, że prawie obraźliwa scena pojawia się znikąd i jest bardzo niezgrabna i niezdarna. Dopiero po tej scenie zauważam, jak samotna jest Tesa z Hardinem.

Oznacza to, że „po upadku” powoduje taką samą zależność od poprzednich dwóch, z wyjątkiem zygzaka, który utrzymuje szczękę na ziemi. The Return to dramat opowiadający historię miłosną Hardina i Tessy. Jego produkt jest przygnębiający i powtarzalny, w przeciwnym razie nadzieja niszczy nadzieję.

Chociaż obaj poprawili związek, wciąż jest to bardzo trudna powieść. Podczas gdy Tesa planuje przeprowadzić się do Seattle, Lendon planuje przeprowadzić się do Nowego Jorku, gdzie spotyka swojego starego przyjaciela Dakotę, a Harden naprawdę próbuje się bronić przed swoim najgorszym wrogiem.

After 3 We Fell
Original title After We Fell

Reżyser

Obsada

Chance Perdomo isLandon Gibson
Landon Gibson
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Mira Sorvino isCarol Young
Carol Young
Arielle Kebbel isKimberly
Kimberly "Kim" Vance
Frances Turner isKaren Scott
Karen Scott
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.