What's happening?

After - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

After

After

Apr. 11, 2019USA106 Min.PG-13
Twój głos: 10
9.1 7 głosy

Opis filmu

Poznaj losy Tessy oglądając After online

Największą popularność zyskała dzięki głównemu bohaterowi, wokalistce filmu „One Direction”, Harry Style. Kiedy Todd Anna zaczął pisać w 2014 roku, pierwsza była grupa chłopców. Dodatkowo grupa była spełnieniem marzeń większości nastolatków. Dzięki tej wyobraźni fanów Harry Styles stał się popularny wśród starszych dziewcząt, które lubiły krzesło. Edward westchnął i śnił o Christianie Greyu. Wydawcy szybko uruchomili magazyn, a raporty opublikowane na Wattpade zostały zamienione przez Hardina Scotta w warstwowy zapach (trzeba było je zmienić, aby nikt nie mógł zgadnąć!). Dobrze, że wszyscy czytają to, co kochają. Wtedy jest to tak romantyczne dla starszych nastolatków, że nie musisz już o tym myśleć. Dobra książka? Wiesz, że są naprawdę gorsze.

After opowiada o Tessii Young, która obecnie studiuje na uniwersytecie. Staje się niezależną, młodą dorosłą kobietą, która zostaje pozbawiona opieki przez zbyt pewną siebie matkę i przyjaciółkę. Tesa chce żyć jak wszyscy.Chociaż najwyraźniej wyglądało na to, że uczennica rozstanie się z resztą szkoły w piątek, współlokatorka szybko podziękowała światu miejskiemu za zasady. Wkrótce spotka starszego ucznia, który chce zmienić swoje życie. Hardin to znany uwodziciel, o którym marzy każdy początkujący. Wszystko oprócz Shy Tessa, która ma chłopaka, którego lubi. Ale szybko staje się jasne, że Tessa i Hardin mają więcej wspólnego, niż mogliby sobie wyobrazić. I chociaż ich poglądy są często bardzo różne, paradoksalnie jednoczą ich argumenty.

After cały film

Co opowiada fabuła całego filmu After?

Jednak poczucie słabości i szaleństwa uczniów, które mają tylko młodzi ludzie, nie pasuje do obrazu grzecznej młodej kobiety. Pytanie brzmi, czy Tesa naprawdę chce działać sama?Wkrótce dziewczyna musi podjąć decyzję, o ile naprawdę chce być, aby mogła się dogadać bez skomplikowanych decyzji. Problem w tym, że Hardin ma sekrety, o których nie chce rozmawiać. A kiedy się pojawią, nie będzie niczego takiego. Hardin to niegrzeczny chłopak. Pozdrowienia z bogatego domu, ubiór jako wzór dla nowej kolekcji H&M wychowanej przez bogatego ojca, który kocha kogoś za miłość, jak mówi, że duma i uprzedzenia to jego klasa dumy, co jest tylko biznesem a wszystko, co się liczy, to pragnienie.

Tesa główna bohaterka after stawia ją na pierwszym miejscu, chociaż się do tego nie przyzna. Dowiedziawszy się o tym, Hardin jest tak przytłoczony swoją niepotrzebnie „nerwową” naturą, że po kilku niebezpiecznych spotkaniach i pływaniu w jeziorze jest gotów założyć koszulkę Metalliki (na polskich targach nie dostaje dwóch dolarów) . wprowadzać się do mieszkań i spędzać czas. w szkole, aby spędzać więcej czasu z bliskimi. Wystarczy, że przedstawisz swojego byłego, ale powiedzmy głośno kogo to obchodzi? Miłość! Zamieszki! Anarchia! Jak powiedziała wielka dama: „Jeśli zrobisz ciasto z naszych mózgów, zniszczymy Twoje miasto!”

After online

Czy warto zobaczyć After po polsku?

Tesa (Josephine Langford) wchodzi na uniwersytet, co wiąże się oczywiście z przeprowadzką na studia. Tam poznaje swojego współlokatora Stefana (Khadijha Red Thunder), który jest przeciwieństwem bohatera: zabawnej dziewczyny, która lubi jeść, pić alkohol i robić sobie tatuaże. Jak dotąd życie Tessy było bez zarzutu: kochająca przyjaciółka, plany na przyszłość, ambicja, determinacja i dobra organizacja. Ale ich obecna rutyna zostaje zakłócona przez fakt, że Hardin wywraca swoje życie do góry nogami, a wszystko, co dzieje się po ich pierwszym podejściu

Dla mnie filmy mają więcej wad niż zalet. Ale After online na pewno ma więcej wad. Ale wiem, że nie jestem docelową publicznością. Nie nudziłem się wtedy. Och, wymagająca produkcja, która szybko przyszła mi do głowy. Chcę podkreślić, że można się nim cieszyć nawet przez dwadzieścia lat. Nie jest zbyt toksyczny i szkodliwy społecznie. Powiedziałbym nawet, że widziałem go lepiej niż Graya. Nie polecam ani nie odkładam wyjazdu. Jeśli po przejrzeniu go i przeczytaniu recenzji uważasz, że szukasz filmu dla siebie, spróbuj. Jeśli nie, masz czas i pieniądze w domu.

After
After
After
After
After
After
After
After
After
After
Polski tytuł After
Ocena widzów 5.4 25,903 votes
Ocena TMDb 6.3 2,905 votes

Reżyser

Jenny Gage
Reżyser

Obsada

Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Pia Mia isTristan
Tristan
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.