Clouds - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
1 godzina 48 minut 13 sekund

Clouds

Clouds

Oct. 09, 2020USA121 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7.1 9 głosów
what going on?

Opis:

Gdzie oglądać cały film Clouds online?

Młody muzyk dowiaduje się, że z powodu choroby zostało mu kilka miesięcy życia. Tworzy więc album muzyczny, który wkrótce staje się viralem.

Nieuleczalnie chory 17-letni Zac Sobiech dowiaduje się, że w przyszłym roku nie odniesie sukcesu. Aby poradzić sobie z wyrzutami sumienia i bladością, jakie spowodował podczas ich pierwszego poważnego związku, Zac napisał piosenkę miłosną Clouds o swojej dziewczynie, raku i uwolnieniu. Piosenka była pełna wirusów i zainspirowała film z Jasonem Mrazem, Brianem Cranstonem i Sarah Silverman oraz gościnną gwiazdą i reżyserem Justinem Baldoni, który poleciał do domu Sobiecha w Minnesocie, aby przeprowadzić wywiad z Zackiem. 

Film ten opowiada prawdziwą, często smutną historię nastolatka, u którego zdiagnozowano śmiertelnego raka Zahu Sobiech (Fine Argus), znanego wielu z gigantycznych chmur, które zostały postrzelone w ostatnich miesiącach jego życia. Jednak film ma generalnie pozytywne znaczenie ze względu na naturalny, dobry charakter.

Wzruszająca i poruszająca historia

We wczesnych latach licealnych śpiewa, przekonująco tańczy, wyraża popularność i naturalne poczucie humoru. Historie pokazują, jak walczył z chorobą, przeszedł chemioterapię, przeszedł pilną operację i stanął w obliczu nieuleczalnej diagnozy. Czasami reaguje na swój los złością i zdradą, w tym sceną, w której ma się zderzyć z samochodem. Jest także boleśnie świadomy żalu, którego doświadcza z powodu bliskich, w tym zamkniętej rodziny rycerzy, przyjaciela i najlepszego przyjaciela.

Wszyscy okazują odwagę i współczucie w walce z chorobą Zacha. Zdjęcia jego dziewczyny obejmują całowanie, pieszczoty łóżka, niejasne sygnały seksualne i zdejmowanie zewnętrznej warstwy ubrania.

Clouds Online Zalukaj HD

Spójrzmy na historię Zac’a

Zac (Fine Argus) nie stracił ani jednej piosenki i szybko szuka swojego prawdziwego powołania: muzyki, albumów i światowych tras koncertowych, dokąd powinny iść te albumy, gdy dotrą do parku! Pomimo nawracającego raka, Zac pisze piosenki i zaręcza się z zimnowłosą najlepszą przyjaciółką Semi (Sabrina Carpenter), która przed pójściem do college’u pozywa miejscową baletnicę Amy (Madison Iseman).

Lekarz musi jednak przygotować bolesne wiadomości: Zac jest nieuleczalny i wystarczy, że będzie go kochał tylko przez kilka miesięcy. Justin Baldonis pogłębia ból mniej żywego (nie dosłownego) życia przez chmury i daje nam wgląd w emocjonalne zamieszanie, którego prawie był świadkiem jej ukochany psychiatra. Jeden traumatyczny dzień po drugim.

Clouds to film z niezwykle szlachetnymi intencjami i nie ma w tym nic złego. Jest to rodzaj filmu, który z łatwością spodoba się widzom internetowym, w różnym wieku. Inna gwiazda internetu, fiński Argus, oferuje dużo energii i urok grubego osła, jakim jest Zach. Polecamy również świetny film sci-fi – Godzilla kontra Kong.

Film pokazuje muzykę Zac’a i Semi. Tytułowy utwór Clouds, w tym filmie, pojawia się i tworzy muzyczną opowieść. Oto główne punkty filmu. Piosenka „Clouds” jest tworzona inaczej, gdy ogląda się ją w filmie po odtworzeniu i daje ci dużo energii, której możesz potrzebować, gdy przez chwilę płaczesz. Clouds czyli chmury to – wzloty i upadki, emocje i wycieczki, jak muzyka, którą każdy lubi.

Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Tytuł filmu Clouds
Ocena IMDb 7.6 1,361 votes
Ocena TMDb 8.5 92 votes
9 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Snowpiercer: Arka przyszłości
7500
The Kill Team
Doktor Sen
Będziemy bohaterami
Król
Les Misérables
Gorący temat
Jak zostać gwiazdą 2020
The Death of Superman
Platforma
Był sobie pies 2