Clouds - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Clouds

Clouds - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

Oct. 09, 2020USA121 Min.PG-13
Twój głos: 7
7.1 10 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Clouds online?

Młody muzyk dowiaduje się, że z powodu choroby zostało mu kilka miesięcy życia. Tworzy więc album muzyczny, który wkrótce staje się viralem.

Nieuleczalnie chory 17-letni Zac Sobiech dowiaduje się, że w przyszłym roku nie odniesie sukcesu. Aby poradzić sobie z wyrzutami sumienia i bladością, jakie spowodował podczas ich pierwszego poważnego związku, Zac napisał piosenkę miłosną Clouds o swojej dziewczynie, raku i uwolnieniu. Piosenka była pełna wirusów i zainspirowała film z Jasonem Mrazem, Brianem Cranstonem i Sarah Silverman oraz gościnną gwiazdą i reżyserem Justinem Baldoni, który poleciał do domu Sobiecha w Minnesocie, aby przeprowadzić wywiad z Zackiem. 

Film ten opowiada prawdziwą, często smutną historię nastolatka, u którego zdiagnozowano śmiertelnego raka Zahu Sobiech (Fine Argus), znanego wielu z gigantycznych chmur, które zostały postrzelone w ostatnich miesiącach jego życia. Jednak film ma generalnie pozytywne znaczenie ze względu na naturalny, dobry charakter.

Wzruszająca i poruszająca historia

We wczesnych latach licealnych śpiewa, przekonująco tańczy, wyraża popularność i naturalne poczucie humoru. Historie pokazują, jak walczył z chorobą, przeszedł chemioterapię, przeszedł pilną operację i stanął w obliczu nieuleczalnej diagnozy. Czasami reaguje na swój los złością i zdradą, w tym sceną, w której ma się zderzyć z samochodem. Jest także boleśnie świadomy żalu, którego doświadcza z powodu bliskich, w tym zamkniętej rodziny rycerzy, przyjaciela i najlepszego przyjaciela.

Wszyscy okazują odwagę i współczucie w walce z chorobą Zacha. Zdjęcia jego dziewczyny obejmują całowanie, pieszczoty łóżka, niejasne sygnały seksualne i zdejmowanie zewnętrznej warstwy ubrania.

Clouds Online Zalukaj HD

Spójrzmy na historię Zac’a

Zac (Fine Argus) nie stracił ani jednej piosenki i szybko szuka swojego prawdziwego powołania: muzyki, albumów i światowych tras koncertowych, dokąd powinny iść te albumy, gdy dotrą do parku! Pomimo nawracającego raka, Zac pisze piosenki i zaręcza się z zimnowłosą najlepszą przyjaciółką Semi (Sabrina Carpenter), która przed pójściem do college’u pozywa miejscową baletnicę Amy (Madison Iseman).

Lekarz musi jednak przygotować bolesne wiadomości: Zac jest nieuleczalny i wystarczy, że będzie go kochał tylko przez kilka miesięcy. Justin Baldonis pogłębia ból mniej żywego (nie dosłownego) życia przez chmury i daje nam wgląd w emocjonalne zamieszanie, którego prawie był świadkiem jej ukochany psychiatra. Jeden traumatyczny dzień po drugim.

Clouds to film z niezwykle szlachetnymi intencjami i nie ma w tym nic złego. Jest to rodzaj filmu, który z łatwością spodoba się widzom internetowym, w różnym wieku. Inna gwiazda internetu, fiński Argus, oferuje dużo energii i urok grubego osła, jakim jest Zach. Polecamy również świetny film sci-fi – Godzilla kontra Kong.

Film pokazuje muzykę Zac’a i Semi. Tytułowy utwór Clouds, w tym filmie, pojawia się i tworzy muzyczną opowieść. Oto główne punkty filmu. Piosenka „Clouds” jest tworzona inaczej, gdy ogląda się ją w filmie po odtworzeniu i daje ci dużo energii, której możesz potrzebować, gdy przez chwilę płaczesz. Clouds czyli chmury to – wzloty i upadki, emocje i wycieczki, jak muzyka, którą każdy lubi.

Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Polski tytuł Clouds
Ocena widzów 7.6 1,361 votes
Ocena TMDb 8.5 92 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.