What's happening?

Cruella - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Cruella

Cruella

Witaj okrutny świecieMay. 26, 2021USA134 Min.PG-13
Twój głos: 0
7 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Cruella online?

W filmie Craiga Gillespiego Emma Stone wciela się w tytułową Cruellę, który został napisany przez Dana Foxa i Tony’ego McNamarę, a wyreżyserowany przez Craiga Gillespiego. Na podstawie zapowiedzi sequela można odnieść wrażenie, że jest to franczyza DC Birds of the Night. Gdyby Cruella De Mon nie zdecydowała się na poszukiwanie 101 Dalmatyńczyków, jak wyglądałoby jej życie? Choć z perspektywy czasu 101 Dalmatyńczyków nie wygląda na szczególnie ambitny film, jego fabuła pozostaje jednym z najbardziej uroczych filmów familijnych, jakie kiedykolwiek powstały. Możecie się zastanawiać: „Co może kryć się w preludium tej historii?”. Nie jest jasne, co Cruella De Mon ukrywa. Zarówno nudna i typowa rozrywka rodzinna, jak i szokujące widowisko o jednym z najbardziej znanych wrogów popkultury to realne możliwości dla tego filmu Disneya.

Nasza podróż rozpoczyna się w czasach szkolnych Cruelli (a może Estelli). Zanim dojrzała Emma Stone wcieli się w postać Cruelli, poznajemy jej wczesny rozwój. Jasper (Joel Fry) i Horace (Paul Walter Hauser) wkraczają do akcji w kolejnych dniach. „Cruella”, nowy film Disneya, który zainspirował monidło Cruella De Mon, opowiada o przestępcy, który ma obsesję na punkcie dalmatyńczyków i jest tematem tytułu. Dokładnie tych samych zwrotów można użyć do opisania tego filmu. Teraz, kiedy ostateczny szlif został udostępniony, możemy zobaczyć, jak produkcja wyglądała z Emmą Stone i Emmą Thompson na pokładzie. Jak już zdążyliście się domyślić, ten film nie jest tak dobry jak poprzednie.

Dalmatyńczyki w akcji

Cruella, jedna z najbardziej kochanych księżniczek Disneya. W dodatku jest to osoba, którą uwielbiam. Bo, spójrzmy prawdzie w oczy, czy ktoś naprawdę myśli, że może uciec od noszenia futra dalmatyńczyka na co dzień? Ta kobieta ma język węża, ręce i serce tarantuli. Na balu księżniczek Disneya nie będziesz w stanie odróżnić jej od nikogo innego. Możesz również zmienić jej wygląd, aby dostosować go do swoich potrzeb, używając zdolności morfingu.

Pomimo swojej nieprzewidywalności, jej demoniczna natura pozostaje nienaruszona. Złość do kobiet, którą absorbuje, pozwala jej być celem agresji, a nie jej pracownicom, które w końcu są Cruellą. Ludzie zaczynają wybuchać dopiero wtedy, gdy poddani są sarkazmowi szefa i krytyce sąsiada, że źle zaparkowali, nie ustąpili miejsca w autobusie, że ubrali się jak jarmarkowicze lub źle opiekowali się dziećmi. Na razie powinniśmy zostawić ich w spokoju i nie wtrącać się w ich sprawy. Potem przybiorą postać Cruelli de Vil.

Cruella online po polsku to dobre kino

Pierwsza scena filmu, przedstawiająca narodziny głównej bohaterki, doskonale ukazuje motyw nowych początków. Estella, młoda dziewczyna, która stara się wpasować w społeczne standardy, w scenariuszu ukazana jest w przyszłości. Jak nietrudno się domyślić, sprawy nie układają się po jej myśli i wraz z matką zmuszona jest przenieść się do Londynu. W drodze do kolejnego celu obie kobiety zatrzymują się jednak w pięknym domu, w którym Catherine ma otrzymać pomoc finansową. Estella natomiast, po tragicznej tragedii, zostaje sierotą.

Mam wrażenie, że Disney nie przepada za swoimi czarnymi charakterami, ponieważ ich obietnica jest trudna do skomercjalizowania. Przede wszystkim rodzice nie chcą, by bohaterowie ich dzieci byli inni niż heroiczni. Od tego czasu spędzili dużo czasu i wysiłku na przekształcaniu postaci o psychopatycznych skłonnościach.

Wszystkiemu winna jest błędna interpretacja ich zachowania. Aby obronić swoje zachowanie, wskazują na jedno nieporozumienie. Diabolina, grana przez Angelinę Jolie w filmie Czarownica 2 Online, nie miała zamiaru łamać prawa, jak to miało miejsce w przypadku Diaboliny. Tylko dlatego, że miała swoją dumę, nieco przesadne poczucie własnej wartości i zewnętrzną osobowość, która sprawiała, że wszyscy się jej bali, sprawy potoczyły się tak, jak się potoczyły.

Czy Cruella ma czarny charakter?

Czas na Cruellę De Vil, niesławny czarny charakter znany ze swojej niechęci do szczeniąt dalmatyńczyków i chęci wykorzystania ich jako źródła futra dla siebie i swojej córki. Kobieta, która publicznie popiera ubój zwierząt, na swoim opakowaniu uniemożliwia sprzedaż lalek czy innych produktów. Cruella de Vil (Emma Stone) jest przedstawiona w dobrym świetle w nowym filmie, który został zatwierdzony przez firmę jako odpowiedź na negatywne postrzeganie tej postaci.

Znajomość czarno-białych włosów Cruelli, jej bladej cery i pretensjonalności sprawiła, że przy każdej okazji dystansowaliśmy się od tej postaci. Nawet po prawie dwóch godzinach spędzonych w teatrze, w miarę upływu czasu coraz bardziej się z nią identyfikowałam, a nawet lubiłam. To, że okrucieństwo Cruelli nie było główną przyczyną jej charakteru i natury, Disney ocenił jako spowodowane jej kryzysem tożsamości i traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa.

Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Polski tytuł Cruella
Ocena widzów 7.4 109,393 votes
Ocena TMDb 8.4 4,619 votes

Reżyser

Obsada

Emma Stone isEstella / Cruella
Estella / Cruella
Emma Thompson isThe Baroness
The Baroness
Joel Fry isJasper
Jasper
Mark Strong isJohn the Valet
John the Valet
Tipper Seifert-Cleveland isEstella (12 yrs)
Estella (12 yrs)
Emily Beecham isCatherine
Catherine
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.