What's happening?

Dziewczyny z Dubaju - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju

Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz.Nov. 26, 2021
Twój głos: 0
7 1 głos

Opis filmu

Dziewczyny z Dubaju – Gdzie oglądać cały film online?

Po miesiącach agresywnej promocji, kontrowersji i kolejnych skandali, „Dziewczyny z Dubaju” po miesiącach wyczekiwania w końcu trafiły do kin. Pomimo tego, że jest w nim kilka scen seksu, produkcja jest zaskakująco lekka i zabawna. Kiedy jest się w czymś zanurzonym, trudno się od tego oderwać.

Dziewczyny z Dubaju mają duże szanse stać się jednym z najbardziej znanych filmów tego roku. Jak podaje na swoim Instagramie Doda, do tej pory spektakl obejrzała niewielka liczba osób, ale odzew jak na razie jest niezwykle pozytywny. Katarzyna Figura podczas wywiadu promocyjnego zdradziła na przykład, że film został precyzyjnie zrealizowany i dołożono sporych starań, aby stworzyć wrażenie, że widz znajduje się w egzotycznym miejscu. Potwierdza to Wanda Rabczewska, matka producentki filmu, Dody, która również była obecna na pokazie przedpremierowym ekipy.

Czy film okaże się hitem 2021 roku?

Duża liczba osób z niecierpliwością czeka na obejrzenie tego filmu. W tej chwili jest wystawiany niezwykle kontrowersyjny spektakl o modelkach. To właśnie na dziwnej modzie życia modelek z Instagrama oparty jest cały film Dziewczyny z Dubaju. Marzenie o podróżowaniu po świecie jest od wielu lat ambicją młodej, ambitnej dziewczyny. Gdy tylko nadarza się okazja, wskakuje w tryby społeczeństwa, by w końcu awansować do pozycji elitarnej kobiety towarzyskiej.

Kontaktują się z nią arabscy szejkowie i proszą, by werbowała dla nich polskie miss, celebrytki, gwiazdy filmowe i modelki. Ona się zgadza i zaczyna dla nich pracować.

Aby dowiedzieć się więcej o jednym z najgłośniejszych sporów ostatnich lat, zaprosiliśmy do współpracy grupę dziewczyn z Dubaju. Afera Dubajska, która rozpoczęła się w 2014 roku i obejmuje obecność polskich celebrytów na spotkaniach z szejkami w Dubaju, zyskała powszechną uwagę. Znane modelki, piosenkarki i inne gwiazdy showbiznesu decydują się na seks za duże pieniądze. Ponieważ granice wahają się w zależności od ilości pieniędzy, które dostają, nie mają granic.

Produkcja oparta na znanej aferze

Problemem staje się sam film, który szybko traci swój początkowy wigor i energię. Po przedstawieniu nam głównej bohaterki i jej towarzyszy, fabuła staje się powolna, a historia nie rozwija się pomyślnie. Fabuła przerywa dość mocno, gdy poznajemy tajniki organizacji naszych bohaterów, tylko po to, by sprzedać nam dodatkowe nowe premiery wydarzeń, mimo że jest to film długi. Normalnie nie byłoby to problemem, gdyby nie to, że film postanowił ujawnić się w późniejszej części, podczas gdy mógł powiedzieć o wiele więcej o wiele wcześniej.

Bo pozorny ton i założenie filmu zostają na krótko zaburzone przez drobny zwrot akcji w pewnym momencie narracji. Mimo że wątki zaczynają się w tym momencie zamykać, wciąż pędzimy do mety, sprawdzając każde rozwiązanie po kolei. Choć odpowiedzi wydają się logiczne, co jest konsekwencją fabularyzacji historycznego zdarzenia, to jednak wspomniana szybkość odbiera sytuacji dużą dozę emocjonalnej intensywności. Natomiast z filmów sci-fi warto obejrzeć Eternals Online.

Gdzie obejrzeć Dziewczyny z Dubaju?

Osoba ta staje się alfonsem (lub sex managerem), który organizuje wyjazdy, wyszukuje kobiety w mediach społecznościowych, ma kontakty z agencjami modelek, fotografami znanych magazynów dla mężczyzn i innymi firmami, które chcą sprzedać im informacje o dziewczynach. Jeśli chodzi o celebrytki, to szuka pięknych młodych kobiet, które nie wstydzą się pokazywać swojego ciała w Internecie, a także celebrytek, które żądają ogromnych pieniędzy, aby wygodnie żyć.

Biorąc pod uwagę, że utrzymanie sławy wymaga sporych nakładów finansowych, nawet celebryci nie są przeciwni generowaniu szybkiej gotówki, gdy nadarza się okazja. Emi (Paulina Gałązka) pragnie odnieść sukces w „wielkim świecie” i gdy tylko nadarza się okazja, korzysta z możliwości wyjazdu do Warszawy wbrew woli konserwatywnej matki (Aleksandra Justa), która uważa, że w życiu należy zadowalać się tym, co się ma, nawet jeśli nie jest to wiele.

Urocza dziewczyna szybko zwraca na siebie uwagę przebojowej i sarkastycznej właścicielki agencji modelek, a w rzeczywistości alfonski (Katarzyna Figura), która wraz z córką wynajmuje elitarne escort girls, co jest wynikiem sukcesu agencji (Katarzyna Sawczuk). Wygląda na to, że na film wydano ogromne pieniądze i że został on wyprodukowany bardzo dobrze i jest warto obejrzenia.

Dziewczyny z Dubaju
Polski tytuł Dziewczyny z Dubaju
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.