Glass - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Glass

Glass - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

Jan. 16, 2019USA129 Min.PG-13
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Glass online?

Film „Glass online” rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach ze „Split” i opowiada jak David Dunn ściga dwudziestą czwartą osobowość znanego bohatera „Split” (potężną Bestię). Jednak pojawienie się (lecz nie wiadomo czy fizycznie) znanego z „Niezniczalnego) Elijah Price’a aka „Glass” będzie miało bardzo tajemnicze znaczenie dla obu postaci. Zakończenie skupi się na Davidzie Dunnie, którego ściga nadludzkie Crumba – prowokuje on szereg niebezpiecznych spotkań. Jednocześnie z mroku wyłania się Price, który znalazł się w posiadaniu sekretu kluczowego dla losów z obojga mężczyzn.

Ogromne oczekiwania widzów wobec filmu Glass w wersji online

Glass online to jeden z tych filmów, który jeszcze długo przed premierą musiał zmierzyć się z oczekiwaniami widzów, ponieważ te były ogromne. David Dunn (Bruce Willis) patroluje miasto w poszukiwaniu wściekłych facetów. Kevin Crumb (James Macavoy) nadal walczy ze swoją osobowością , gdyż nadal uwielbia porywać piękne nastolatki. Uważam, że co to za osobowość, takie hobby jest znane. W pierwszych minutach Stiklo, mecz między mężczyznami prowadzi do ostrego finału, ponieważ David i Kevin zostali złapani przez policję. Następnie przewiezieni do „pilnie strzeżonego” szpitala psychiatrycznego. Czeka na nich trzeci super facet pan Szkiełko oraz Elijah Price, którego gra słabo władający Samuel L. Jackson. Najwyraźniej nie chciał, ponieważ od tego czasu już wiedzieliśmy, że te piękne trójki są gdzieś i nie są związane z komiksami.

glass online

Świetna gra aktorska jednego z aktorów w filmie z polskim lektorem

Aktor James Mcavoy też nie zawodzi, choć gra w sedno jak w filmie Glass po polsku z lektorem i dubbingiem, wciąż jest fenomenalny i potrafi spełnić pragnienie wszystkich skrytych działań. Bruce Willis, pomimo oczywistego zmęczenia, po raz pierwszy przetestował plan filmowy. Sarah Paulson jest przekonana, że ​​to jej grzeczne umiejętności aktorskie. Co najgorsze w produkcji Glass to, Samuel L. Jackson gra z irytującą dawką. Zapytanie tylko, na ile jego wina leży po jego stronie, a jak duża jest strona scenariusza. Zobacz produkcję, która może Ci się spodobać Nowi Mutanci Online.

W filmie online Glass są pewne momenty. On może nas stworzyć i możesz mnie zaskoczyć. Możesz nas zabrać na skraj krzesła. Możesz dostać od nas ducha „Ahaaa…”. Niestety ma trzy główne wady. Jedną rzeczą, o której już wspomniałem, jest to, że film o nazwie Glass nie używa szkła. Inna to powolny rytm, którego nie można w żaden sposób skompensować i który zwykle powoduje, że długie obrazy osiągają duże rozmiary. Bez efektywnej edycji, bez fotografii, bez myślenia o castingu. Zamiast tego jest długi chaos, o którym rozmawialiśmy kilka minut wcześniej i przetoczyliśmy się po ścianie.

 

Glass
Glass
Glass
Glass
Glass
Glass
Glass
Glass
Glass
Glass
Polski tytuł Glass
Ocena widzów 6.7 191,961 votes
Ocena TMDb 6.6 5,175 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.