ONLINE HD 537 Wyświetleń

  • Green Book Online PL Lektor 1080p HD vod.plus
Green Book

Green Book

Nov. 16, 2018USA130 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis całego filmu:

Krótka recenzja całego filmu Green Book

Green Book to amerykański dramat z 2018 roku w reżyserii Petera Farrelly. Fabuła opowiada o Tonym, który zatrudnia się jako szofer wybitnego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Don Shirl (Mahershala Ali), zwany lekarzem, podróżuje ze Środkowego Zachodu na Głębokie Południe. Podąża śladami Nata Kinga Cole’a, który również przemawiał do białej publiczności w południowych Stanach Zjednoczonych, aż do ataku w 1956 roku. Alabama w Birmingham na scenie. Podróż Dona kończy się w Birmingham i ma nadzieję, że będzie to równie niewygodne.

Świetna obsada aktorska Green Book online

Darczyńcy towarzyszy Tony Lips Vallelonga, bramkarz Copacabana w Nowym Jorku, który pracuje jako kierowca i beztroski podróżnik. Para składa się z prawdziwych postaci. Słynny muzyk Donald Shirley, którego rodzice pochodzili z Jamajki, zatrudniał Afroamerykanów w zwykły sposób. Tony Lips pochodzi z włoskiej rodziny imigrantów. Z czasem został, a rok później aktorem.

Tytuł Green book to tytuł ulotki wręczanej każdemu Afroamerykaninowi w latach sześćdziesiątych. Wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Zawierał następujące informacje: jaki jest najbezpieczniejszy sposób poruszania się i gdzie są hotele lub obiekty obsługujące czarnych? Ta publikacja kilkakrotnie uratowała mu życie i zdrowie. Więcej: Segregacja rasowa przejawiała się fizycznie w stanie psychicznym Stanów Zjednoczonych. Reżyser Peter Farrellie przeniósł to mroczne „dzieło sztuki” od starości do punktu wyjścia… do prostego filmu.

Największym dotychczasowym osiągnięciem edukacyjnym Petera Farrella jest komedia Brumb and Dumber. To częściowo wyjaśnia niechęć badaczy do powołania instruktora. Jednak ze względu na swoją uderzającą prostotę, Green book w rozsądny sposób zmienia wzorce społeczne i moralne, w tym niższość białych imigrantów i dumę Afroamerykanów, aby pomóc w rozwoju cywilizacji amerykańskiej. Tytuł Green Book online to niesławny przewodnik po hotelach i gościnności, który był popularny w latach 60. Podajemy dokładne miejsca, w których czarni podróżnicy w Stanach mogą odpocząć i zjeść obiad. Ta usługa naruszyła przepisy dotyczące separacji. Bohaterska para udaje się w tak niebezpieczną ucieczkę podczas nieprzychylnego rasistowskiego lunchu. Przyłapał swojego menedżera na rozmowie z włoskim ochroniarzem z nocnego klubu w Nowym Jorku o bardzo dobrym guście. I zachowuje się jak egipski faraon, bogaty, niezwykle czarny pianista i kompozytor. Obaj panowie są bardziej niż zwykle, ale wrażliwymi i szanowanymi ludźmi, którzy ujawniają wiele niedociągnięć i uprzedzeń, które paradoksalnie pozwalają im zbliżyć się i pokonać. Green book cały film to także produkcja o wyobcowaniu, utracie i odkryciu prawdziwej tożsamości. Nie można by sobie tego wyobrazić bez fantastycznych prezentacji Vigga Mortensena i Mahershali Ali – idealnych nie tylko do rozrywki, ale także do zabawnej konferencji.

Green Book film

Green Book po polsku to najlepsza wersja z możliwych

Green book po polsku to film, o którym nie można zapomnieć. Mówią, że to kino naiwne i pełne biznesu! Ale to też zdjęcia, których potrzebuje widz. W podobną grę grał kilka lat temu francuski „Invincible”, a teraz Zielona Księga przyjęła tę rolę, w której bardzo trudno się uśmiechnąć na ekranie. Chociaż autor porusza poważne tematy, nadal czyni je prostymi, łatwymi, zabawnymi i zabawnymi nawet w obliczu przemocy na tle rasowym. To film, który doskonale spełnia potrzeby komercyjnego widza. Ładne i niezbędne kino. Ale obwiniam autora za wprowadzenie tej historii do historii i niemal natychmiastowe jej przerwanie. Zachowanie konserwatywne.

Chociaż fakt, że Farrelly i jego najnowsze dzieło, America’s Can’t jest przewidywalną historią w filmie, widzieliśmy podobne duety i motywy na dużym ekranie (niektórzy porównują to zdjęcie do filmu Oliviera Nakache i Erica Toledana Untouchables). sprawia, że ​​wszystko jest zieloną księgą. rób to, co oferujemy. Ponieważ jest to jeden z gorących, dobrze zrealizowanych filmów, który jednocześnie bawi i rzuca ci w głowę, a ostatecznie pozostawia cię w pamięci. Obraz może przejść przez historię kina jako jeden z klasycznych obrazów, które trzeba zobaczyć, i myślę, że już trzeba iść do kina.

Jednak Green Book to nie tylko zabawny film drogi. Jednocześnie jest poważnym odbiciem rasizmu i przyjaźni, które pomimo pozornie znaczących różnic pięknie zagłębiły się w historię. Peter Farrell jest bardzo skuteczny i istnieje gdzieś w tym okresie z powodu swoich problemów rasowych i rozprzestrzeniania ciężkiego głosu, nie będąc zbyt delikatnym. Okazuje się, że ten instruktor dokładnie wie, kiedy oszukiwać żarty, kiedy skupić się na czymś trudniejszym, a gdzie zmniejszyć napięcie.

Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Tytuł filmu Green Book
Ocena IMDb 8.2 324,019 votes
Ocena TMDb 8.3 6,348 votes

Reżyser

Obsada

Viggo Mortensen isFrank
Frank "Tony Lip" Vallelonga
Mahershala Ali isDon Shirley
Don Shirley
Linda Cardellini isDolores Vallelonga
Dolores Vallelonga
Von Lewis isBobby Rydell
Bobby Rydell
P. J. Byrne isRecord Executive Producer
Record Executive Producer
Montrel Miller isBirmingham Hotel Waiter
Birmingham Hotel Waiter
9 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Może pora z tym skończyć
Elvis from Outer Space
Megamocny
Gang zwierzaków
Capone
Togo
Playmobil. Film
Kingsman: Złoty krąg 
Zła edukacja
Toy Story: Lamp Life
American Hustle
Greyhound
×
Udanego seansu!