What's happening?

Jak wytresować smoka 3 - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Jak wytresować smoka 3

Jak wytresować smoka 3

Jan. 03, 2019USA104 Min.PG
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Jak wytresować smoka 3 online?

Jak wytresować smoka 3 online (org. How to Train Your Dragon: The Hidden World) to amerykański film animacyjny z 2019 roku.Disney nie ma monopolu na zabawne animacje dla dzieci i dorosłych, a seria „Jak wytresować smoka” jest dobrym dowodem. Według wielu pierwszych dwóch części przygód Czkawki i Szczerbatka studio Pixar przewyższa sukces. Dlatego fani tej marki bardzo bali się przyszłości. Rzadkie są filmy z tej serii, które zachowują ten sam wysoki standard. Jednak twórcy Jak wytresować smoka  wykonali niesamowitą robotę. W końcu postanowili zakończyć swoją historię. Zabij kurczaka, uratuj złote jajka, zamknij zezwolenie, a będziesz miał duże zyski przez wiele lat. To odważne rozwiązanie jest unikalne w światowej animacji. Jednak po obejrzeniu filmu nie ma wątpliwości, że należy to zrobić. Bez tego obraz nie pozostawiłby takiego wrażenia.
Jak wytresować smoka 3 nazwa, na którą natknęliśmy się, gdy nasza córka zaczęła oglądać filmy fabularne. Od razu stał się jedną z naszych ulubionych komiksów (tak, jeśli chodzi o przygodę, jestem postacią z Claudine). Shrek przebił się przez to, co niestety rezygnuje z każdej nowej części. Gdybym tu był, DreamWorks prawdopodobnie stałby obok Kraina Lodu 2, Ballerinas i Vayans.

Świetne kino familijne dla dużych i małych

Jednak bliższe spojrzenie sprawia wrażenie, że programiści chcieli przedstawić jak najwięcej problemów i wypełnić jak najwięcej wątków (być może z powodu zbliżającego się końca), których nie mogli rozwinąć. Czkawka mówi swojemu synowi i towarzystwu, czy polegają zbytnio na swoich smokach, a nie na sobie podczas bitwy. Ten problem w ogóle nie występuje, a kolejne sceny walki są takie same. Czkawka walcząca z legendą ojca i nie w pełni zaakceptowana przez niektórych członków społeczności? O problemie, gdzie sygnalizują, ale nic nie działa. Czy Czkawka i Astrid nie są gotowi na kolejny etap związku. W końcu zmieni zdanie i nie zwróci uwagi na widza, ponieważ i dlaczego. Niektóre z tych tematów mogą być głównymi tematami poszczególnych filmów, ale tutaj pojawiają się i znikają jak złoty sen.

Jak wytresować smoka 3 cda online

Trzecia część Jak wytresować smoka ostatnią?

Trzecia część Jak wytresować smoka 3 – nie pozostawiają złudzeń od pierwszej minuty. To koniec trylogii i całej historii. Kiedy zobaczyłem film w towarzystwie moich dziewcząt w filmie, zobaczyłem ożywianie ich twarzy zmieszanych z podnieceniem podczas nagrywania, końcowej fazie były nawet łzy. I muszę przyznać, że każda z tych reakcji jest tutaj bardzo odpowiednia, ponieważ autorzy tak naprawdę nas nie powstrzymają.

Jak wytresować smoka 3 cda – zaczyna się od silnego ciosu, gdy Gekap i jego załoga atakują statki niosące schwytane latawce. Ludzie z gór próbują przynieść pokój smokom i ludziom – aby je uwolnić i sprowadzić na swoją wyspę. Jednak zaczyna cierpieć z powodu zapaści i stwarza wiele specjalnych sytuacji. Wkrótce jednak spotkamy Grimmela – głównego wroga i całkowicie złego człowieka, którego celem jest zabicie wszystkich smoków. Zwłaszcza Night Fury, a zatem nasza ulubiona Szczerbatka.

Dopracowany amerykański film animowany 

Cały film Jak wytresować smoka 3 to świetny film audiowizualny. Pod tym względem jest to prawdziwe arcydzieło, szczególnie w momentach, gdy piękna muzyka harmonizuje z pięknymi kolorami. Sekwencja, w której Hycaps i Astrid podróżują po świecie smoków, zasługuje na wielkie brawa. Reklamy Furii lub segmentów, w których dane idealnie unoszą się na niebie. W razie potrzeby twórcy nadają nam piękno koloru, w przeciwnym razie jest ciemno, a nawet ciemno. Pierwsze kilka minut filmu jest niesamowite, gdy jeźdźcy smoków lądują na pancerniku w gęstej mgle. Bardzo dobra scena walki, choreografia i tonacja sprawdziły się w wielu produkcjach „dla dorosłych”.

 

 

Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Polski tytuł How to Train Your Dragon: The Hidden World
Ocena widzów 7.5 93,159 votes
Ocena TMDb 7.7 3,502 votes

Reżyser

Dean DeBlois
Reżyser

Obsada

Jay Baruchel isHiccup (voice)
Hiccup (voice)
America Ferrera isAstrid (voice)
Astrid (voice)
Cate Blanchett isValka (voice)
Valka (voice)
Craig Ferguson isGobber the Belch (voice)
Gobber the Belch (voice)
Jonah Hill isSnotlout Jorgenson (voice)
Snotlout Jorgenson (voice)
Kit Harington isEret (voice)
Eret (voice)
F. Murray Abraham isGrimmel the Grisly (voice)
Grimmel the Grisly (voice)
AJ Kane isYoung Hiccup (voice)
Young Hiccup (voice)
Christopher Mintz-Plasse isFishlegs Ingerman (voice)
Fishlegs Ingerman (voice)
Kristen Wiig isRuffnut Thorston (voice)
Ruffnut Thorston (voice)
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.