Jak zostać gwiazdą 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
1 godzina 48 minut 13 sekund

Jak zostać gwiazdą 2020

Jak zostać gwiazdą 2020

Oct. 02, 2020Poland118 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 5 głosów
what going on?

Opis:

Gdzie oglądać cały film Jak zostać gwiazdą online?

Historia jest tak prosta, jak tworzenie gruzu. Muzyk Maciej Zakościelny jest przewodniczącym jury lokalnego muzycznego idola wyścigu. Kiedy producent programu, postanowił narysować program i gniew Oli, aby przestudiować jeden z odcinków polecanego miasta Rosaline. Ale nikt z nich nie wie, że kobieta, która opuściła bohatera 18 lat temu, i jej córka, o której nie miał pojęcia, nadal tam mieszkają. Po krótkim spotkaniu nastolatki z uczciwym muzykiem, dziewczyna postanowiła zemścić się, przypominając jej o swoim istnieniu z tygodnia na tydzień.

Bohaterką filmu „Jak zostać gwiazdą” jest zbuntowana nastolatka z Rosaliny, której przydomek „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) mówi wiele. W małym miasteczku, w którym mieszka dziewczyna, organizowana jest grupa uczestników muzycznego wyścigu. Gdybyś teraz myślał, że największym jej marzeniem było wygranie koncertu i zostanie gwiazdą. Marta przyjeżdża na wystawę, aby zobaczyć się ze swoim ojcem Zawistowskim (Maciej Zakościelny), który opuścił ją bardzo młodo i obecnie jest jednym z jurorów serialu.

Jak zostać gwiazdą online

Czy Marta spełni swoje marzenia?

Marta Ostra Ostrowska mieszka z mamą babcią w Rosalinie. Dorastała bez ojca, który wybrał karierę w wielkim świecie rodzinnego ciepła. Jego życie zmieni się, gdy w mieście pojawi się pokaz talentów Music Race. Z biegiem lat tajemnica została ujawniona i Ostra postanowiła spotkać się z ojcem, przewodniczącą jury, Maciejem Zakościelnym. Telewizja uwielbia wielkie emocje i dramat, dlatego producent serialu  szybko wyczuwa nieporozumienia między Ołomuńcem a Ostrą i postanawia wykorzystać ich związek, aby przyciągnąć widzów. W ten sposób film „Jak zostać gwiazdą” staje się dramatem rodzinnym i doskonałym ciastem do produkcji telewizyjnych. To piękne połączenie, które niesie ze sobą różne emocje, a także może niepokoić. Świetną propozycją dla nastolatków i nie tylko może być również cały film 2 hearts.

Film, który ją pokazuje, odsłania cienie telewizji i przesłania jej świetność, oddaje powierzchowność i iluzję, nie przekracza granic widza i pozwala widzom opowiedzieć telewizyjnym gwiazdom ich kult. Jesteśmy za kulisami programu „Music Race” i poszukujemy utalentowanych wokalistów z całej Polski. W jury zasiadają wokalista Olo (Maciej Zakościelny), królowa mediów społecznościowych Ewa (Julia Kamińska) oraz polska jazzmanka – Urszula Dudziak. Zamieszanie zaczyna się, gdy twórcy programu castingowego lądują w rodzinnym mieście. Okazuje się, że mieszkają tam jej była partnerka Anita Sokołowska, która wyjechała po ciąży, oraz 18-letnia córka Marta, zwana Ostrą (Katarzyna Sawczuk). Dziewczyna oczywiście dobrze śpiewa, a piosenkarka, przyzwyczajona do barwnego i codziennego życia, musi zmierzyć się z przeszłością i związanymi z nią zobowiązaniami. Prawdopodobnie tak mili jak bogaci, którzy mówią, że szczęścia nie da się kupić za pieniądze.

Czy warto obejrzeć Jak zostać gwiazdą?

Jak zostać gwiazdą online, nie jest pozbawione wad. Z ziarnkami soli jest wiele, ale kontekst, cięcia i łatwa jazda do mety są do pewnego stopnia zrównoważone. Nie unieważnia to jednak samej decyzji. Malarstwo Anny nie jest komedią, ale humorystyczny bohater filmu „Jak być gwiazdą” jest jedynie pretekstem do ujawnienia często destrukcyjnych mechanizmów działania spektaklu. Film nie tylko opowiada ciekawą i złożoną historię, ale także oferuje muzyczną rozrywkę z interpretacjami niektórych interpretacji. Najnowsza oferta nie będzie hitem, do którego będziemy regularnie wracać w kolejnych latach. Brakuje mu kilku ostrzejszych dowcipów, które można powtórzyć z przyjaciółmi, komplikacje są dość jasne, a przesłanie może być obecne. Myślę też, że scenariusz byłby w porządku na trzygodzinny film.

Jak zostać gwiazdą 2020
Jak zostać gwiazdą 2020
Jak zostać gwiazdą 2020
Tytuł filmu Jak zostać gwiazdą
Ocena IMDb 5.5 530 votes
Ocena TMDb 6.3 47 votes
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Sokół z masłem orzechowym
Krudowie
Wampiry kontra Bronx
Last Christmas
Tata poszukiwany
Ralph Demolka w internecie
W głowie się nie mieści
Playdate with Destiny
Trolle
Panda i Banda
SpongeBob Film: Na ratunek
Projekt X