What's happening?

King’s Man: Pierwsza misja - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

King’s Man: Pierwsza misja

King’s Man: Pierwsza misja

Stanąć na ich drodze może tylko jeden człowiek.Dec. 21, 2021131 Min.
Twój głos: 0
5 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film King’s Man: Pierwsza misja?

Pełnometrażowe recenzje filmu King’s Man: Pierwsza misja są pełne nadziei na znakomity film, który może okazać się hitem tego roku. Po pierwszym pokazie prasowym nowego filmu, którego akcja rozgrywa się w scenerii podobnej do hitowego filmu „Kingsman: Złoty Krąg„, wygląda na to, że nie zostanie on ciepło przyjęty.

Grupa Kingsman została założona podczas I wojny światowej i działa do dziś, co widać w filmie. Pierwsi widzowie, mimo wysokich oczekiwań, nie byli zachwyceni gwiazdorską obsadą i świetną reżyserią Vaugha. Pozytywne opinie mają znaczący wpływ na liczbę negatywnych komentarzy, które pojawiają się w mediach społecznościowych. Dziennikarze z całego świata wyrażali swoje niezadowolenie z braku spójności tonu filmu, nieskuteczności komedii i zagmatwanej natury opowieści. Wśród pozytywnych stron obrazu należy wymienić grę aktorską i pomysłowość sekwencji akcji.

Przeszkolony agent powraca

Przede wszystkim w Człowieku Króla przedstawiona zostaje historia agencji: The First Mission. Reżyserem i scenarzystą tej komedii akcji jest jeden i ten sam Matthew Vaughn. Scenariusz napisał Karl Gajdusek, który również wyreżyserował film. Nad produkcją czuwają producenci: Matthew Vaughn, David Reid i Adam Bohling. W obsadzie filmu znalazło się wielu znanych wykonawców. Ralph Fiennes w roli księcia Oksfordu, Gemma Arterton, Djimon Hounsou, Tom Hollander, Rhys Ifans i Harris Dickinson w rolach drugoplanowych film jest nie lada gratką dla gwiazd.

Po przedstawieniu niektórych z najbardziej nikczemnych przywódców i złoczyńców w historii, film rozpoczyna się od planu wywołania wojny światowej. Miliony ludzi straci życie w tym procesie. Znajdzie się jedna osoba, która postanowi położyć temu kres. Dla niego i jego organizacji, The King’s Man, rozpoczyna się wyścig z czasem.

King’s Man: Pierwsza misja to akcja z popularnej serii szpiegowskiej

Trzecia seria z popularnej serii szpiegowskiej, cały film King’s Man: Pierwsza misja również pełni rolę prequela, rozgrywając się przed wydarzeniami z poprzednich dwóch tomów i opowiadając historię wspomnianej organizacji. Film ostatecznie trafi do kin 22 lutego, po kilku opóźnieniach. Kilka dni temu odbyły się pierwsze pokazy prasowe. W sieci pojawiło się kilka opinii dziennikarzy, którzy mieli okazję zobaczyć film.

Zdaniem wielu krytyków, produkcja jest niewypałem, który nie dorównuje swoim poprzednikom. Jako film szpiegowski i dramat historyczny, Inni dziennikarze uważają, że nowy sezon jest równie zachwycający jak jego poprzednicy, jeśli nie bardziej rozrywkowy niż poprzednie i z większym emocjonalnym rdzeniem. Występy Ralpha Fiennesa i Rhysa Ifansa w filmie zostały pochwalone zarówno przez krytyków, jak i fanów. Recenzje zostały zamieszczone poniżej dla Twojej przyjemności czytania.

King’s Man: Pierwsza misja w wersji online po polsku to dobry wybór

Według oficjalnego teasera, w prequelu wystąpią Ralph Fiennes i Djimon Hounsou. To był pracowity tydzień dla filmu opublikowano nowy teaser i nowy plakat, abyście mogli cieszyć się oglądaniem. Podążamy za człowiekiem, który walczy z czasem, aby powstrzymać zbliżającą się wojnę pomiędzy najgorszymi dyktatorami na świecie, którzy chcą wymordować miliony niewinnych ludzi. Film Matthew Vaughna „The King’s Man” przedstawia historię powstania pierwszej na świecie prywatnej agencji wywiadowczej.

W filmie wystąpią również Matthew Goode, Gemma Arterton i Aaron Taylor-Johnson, a także Stanley Tucci i Daniel Brühl oraz Tom Hollander i Rhys Ifans, a także Charles Dance i Aaron Taylor-Johnson oraz Ralph Fiennes i Djimon Hounsou. Według oficjalnej daty premiery, film będzie miał swoją premierę 14 lutego 2020 roku.

King’s Man: Pierwsza misja
King’s Man: Pierwsza misja
Polski tytuł The King's Man

Reżyser

Obsada

Ralph Fiennes isOrlando Oxford
Orlando Oxford
Rhys Ifans isGrigori Rasputin
Grigori Rasputin
Tom Hollander isKing George / Kaiser Wilhelm / Tsar Nicholas
King George / Kaiser Wilhelm / Tsar Nicholas
Harris Dickinson isConrad Oxford
Conrad Oxford
Daniel Brühl isErik Jan Hanussen
Erik Jan Hanussen
Charles Dance isKitchener
Kitchener
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.