CAŁY FILM Kolejny film o Boracie ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Kolejny film o Boracie

Kolejny film o Boracie - ZALUKAJ ONLINE

Oct. 23, 2020UK96 Min.R
Twój głos: 0
9 3 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Kolejny film o Boracie online?

Jest to przemyślany, zabawny film, który jest bardzo blisko związany z teraźniejszością, ale jednocześnie trochę inny od swojego poprzednika i przez to trochę pociągające. Oczywiście wyróżniam publiczność mocną linią, która pozbywa się idei seksistowskich żartów lub wykorzystuje je jako menstruacyjną kukułkę. Nie walcz o nich, a oni na pewno to wiedzą. Nie wiem dlaczego, ale nie pamiętam wcześniejszego filmu Borat, aby pomóc Kazachstanowi stać się silniejszym i uszczęśliwić ludzi. Te dwie produkcje mają ze sobą wiele wspólnego i podstawa jest oczywiście wyjątkowa, wręcz klarowna, a czasem dzięki żywiołowemu poczuciu humoru, ale poprzednią historię pamiętam i wspominam dzisiaj. Na cześć premiery nowej piosenki Borata, której nazwa jest już powtórzeniem imprezy, postanowiłem zobaczyć film 14 lat temu.

Oczywiście Cohen nie zawsze lubi ten festiwal podczas przesadnej imprezy, ale tylko podczas rzeczywistej relacji ojciec-córka, co dodaje impuls do humanizmu, którego potrzebujemy dzisiaj. Wśród wielu fałszywych dowcipów są zwykle ostrożne i stosowne komentarze społeczne.

Kolejny film o Boracie online

Fantastyczna komedia i bardzo dobra obsada

Gwiazdą filmu jest niewątpliwie bułgarska aktorka Maria Bakalova jako piętnastoletnia nauczycielka, której amerykańska droga jest także drogą do wyzwolenia. Kobiety zaprzeczają tym podstawowym prawom człowieka nie tylko w wyimaginowanej wersji Kazachstanu. W filmie Borat 2 są mocne dowcipy. Istnieją oznaki absurdu współczesnej rzeczywistości. Były prowokacje, w tym burmistrz Nowego Jorku Rudy Julian i osobisty prawnik Donalda Trumpa, które w ostatnich dniach wywołały skandal. Przekracza granice dobrego smaku i wielu małych smaków i mruga do widza. Film skupia się na prawie wszystkich głównych problemach współczesnego świata: rosnącym nacjonalizmie, fałszywych wiadomościach, dominacji platform mediów społecznościowych i manipulacyjnym wpływie na rzeczywistość, legalnym dostępie do broni w USA, rasizmie, faszyzmie, aborcji, szczepionkach, COVID – 19 epidemia, seksizm. Wszystko, z czego Borat nigdy nie będzie się śmiał i z czego słynie, zostało zaktualizowane w 2020 roku.

Czy warto obejrzeć Borat 2 po polsku z lektorem? 

Borat 2 właśnie pojawiał się w Amazon Prime Video, gdy wybrano nazwę w Polsce. To kontynuacja hitu z 2006 roku, który został przemianowany na najlepszą produkcję roku. Fabuła koncentruje się na głównym bohaterze, który jest uważany za gwiazdę. Komicy z wieloma politykami nie żartowali ani nie zakłócali epidemii koronawirusa. Są też anegdoty i prowokacje, które znamy z góry, choć czasem okazują się trochę inne. Borat jest uznanym antysemitą jako bohater, więc wiele anegdot może być oburzających.

Należy jednak zauważyć, że Cohen sam był Żydem, potomkiem niemieckich Żydów, którzy wyemigrowali do Izraela. Mamy sceny, które odsłaniają stereotypowy obraz tego narodu, ale potem główny bohater rozpada się i trochę go dezorientuje. Wiele prac Cohena wielokrotnie przedstawiało dowcipy na temat masturbacji lub stereotypowych bzdur Amerykanów. Model taki sam jak pierwszy Borat wiele lat temu. Cohen posługuje się tzw. odwrotnym losem. Im więcej humorystów się z czegoś śmieje, tym bardziej podkreślają użyteczność tematu. Motywem przewodnim innego pokoju jest feminizm. 

Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Polski tytuł Borat Subsequent Moviefilm
Ocena widzów 7.2 21,008 votes
Ocena TMDb 6.8 478 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.