What's happening?

Kraina lodu 2 - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Kraina lodu 2

Kraina lodu 2

Nov. 20, 2019USA104 Min.PG
Twój głos: 3
7.6 49 głosy

Opis filmu

Kraina Lodu 2 po polsku z lektorem, dubbingiem czy napisami?

Zacznijmy od początku. Historia zaczyna się w Arendelli, gdzie pierwsza część przedstawia losy głównych bohaterów: Królowej Elsy, Anna spaceruje po podwórku z Olafem, ale Christoph i Sven „dyskutują”, jak najlepiej mogą polecić Annę. Oczywiście o rytmie piosenki o tym, jak wszystko się dzieje, ale u nich nic się nie zmienia. „I to pierwszy znak, że wiele się zmienia, bo znamy różne piosenki, które są dużo warte i wymagają trochę mniej pieniędzy, więc będzie to rewolucja. Czekaj długo, bo Elsa słucha tajemniczego głosu. pojawia się natychmiast, a dziewczyny muszą rozwiązać zagadki, przeszłość Arendel, zaczarowany las, śmierć ich rodziców i co najważniejsze źródło energii w Alzacji (przepraszam, ale staram się, żeby było bezpieczne).

Nie mogę się doczekać premiery filmu. Uwielbiam Disneya, jak już wielokrotnie mówiłem. „Kraina lodu” to jeden z najciekawszych spektakli ostatnich lat, zwłaszcza w swojej dziedzinie. Lubię go nazywać Królem Lwa dla obecnego pokolenia dzieci. Kiedy byłem w Toy Story 4, w pokoju było dużo ludzi. Podczas premiery kraina lodu 2 większość widzów stanowili rodzice z dziećmi. Uśmiechnięte małe dzieci usiadły na twarzach, trzymając małe wiaderko popcornu, Elsa i Anna trzymały się za łapy. Trudno było uczestniczyć w ogólnym napięciu klimatycznym. Dzieci prawdopodobnie nie wiązały wielkich nadziei z filmem. Powinniśmy się bawić. Wziąłem też udział w otwartej demonstracji. Kontynuacja Disneya była czasami bardzo ważna. Druga część wspomnianego wyżej Króla Lwa jest odpowiednia, ale nie w rogu. Oboje są tak zmęczeni, że zwracają pieniądze do kin i opuszczają projekt. Mrożonki nie podążają za tym trendem.

Kraina lodu 2 VOD

Film Disneya Kraina Lodu 2 online – najczęściej oglądanym w 2019 roku!

Nie sposób też zauważyć, że wiele utworów z Frozen 2 nie ma dostępnych gitar od samego początku. Oto kilka pięknych piosenek, ale żadna z nich nie przychodzi do głowy po projekcji. Zwykle trochę pamiętają ten film. Potrzeba czasu, ale wykład wystarczy. Coś jak Brother Bear 2 lub Lion King 3: Hakuna Matata.

Nowy film Disneya wygląda dobrze wizualnie. Widzimy, że dział grafiki interesuje się niedociągnięciami dużych miast. Las, magiczni mieszkańcy czy eksponowane elementy wyglądają wspaniale. Znalezione z pomysłowością i dbałością o szczegóły. Warto więc obejrzeć „Frozen 2” na dużym ekranie.

Niesamowity scenariusz Frozen 2 online

Scenariusz pośredni można zrekompensować wieloma korzyściami płynącymi z nowej pracy. Jeśli jednak je zauważysz, włącz dorosłych zgodnie z ich wyglądem i włącz karmienie piersią. Wtedy możesz zobaczyć piękny kolorowy świat. Magiczny magiczny las olśniewa żyjące w nim stworzenia. Dynamika wydarzeń na ekranie, zwłaszcza w drugiej połowie filmu, nie pozwala na nudę i ukazuje wiele atrybutów bohaterów. Umiejętność penetracji Anny, odwaga Eliny, zaufanie Christopha i urok Olafa oczarowują młodych ludzi przygodami, śmiechem, emocjami i radością.

Przebiegły, ale niezwykle spontaniczny Snežak dostarcza nieodpartego iw wielu przypadkach udanego humoru, którego wydanie pozwala śmiać się najmłodszej części widowni, a dorosłym śmiać się. Głównym tego powodem jest Ceslav Mozil, który bardzo dobrze zarządza synchronizacją. Na marginesie należy zaznaczyć, że cały polski zawód przynajmniej spełnia swoje zadania. Interpretacja piosenki też nie jest obraźliwa.
Pod tym względem jest zamrożony. 2. Nie zmienia to faktu, że towary, w których kochamy to słowo, są w jak najlepszym stanie. Coroczne wakacje Joshuy sprawiły, że ukochany stary bałwan Olaf był jeszcze bardziej szczęśliwy. Elsa nadal jest silnym symbolem nie tylko kobiecości, ale także niezależności, odwagi i troski. Dziwne, ale aktywność może być normalna, ale nadal może powodować łzy.

Kraina lodu 2 online

Gdzie najlepiej obejrzeć Kraina Lodu 2 cały film?

Krótko mówiąc, mam zupełnie inne odczucia. Oczywiście nie spodziewałem się tego, wybierając tę ​​animację. Możesz zobaczyć i powiedzieć „Dobra, fajna historia”, ale pierwsza część nie oddycha, nie zostawiamy myśli o naszej naturze i zachowaniu, po prostu pytamy: „Czy może być teoria wody lub poważne wspomnienie ? ” Czy tak nie jest? „Temat, czy szanuję pana Zibaba, a ponieważ nie jestem jedynym psychicznym nożem, który znalazł się w mojej kieszeni, kiedy został mianowany.) Ale chyba się tego nie spodziewałem. Bo Maryś pochodzi tylko z Krainy Lodu, a nie z Krainy Lodu 2, ale średnio martwię się, dlaczego kupuję to, co mi się nie podoba.

W drugiej rundzie historia koncentruje się na problemach byłych dorosłych. Elsa musi walczyć ze stratą swoich rodziców i pokonać strach, że wszystko, co ma, może zostać zniszczone w dowolnym momencie. Anna znów uczy się żyć bez siostry. Niepokojąca alegoria jednej z piosenek Rudheya o depresji. Kiedy usłyszałem, jak ból rozdziera go jak wielki kamień, naprawdę nie wiedziałem, co z tym zrobić. Już opłakują obrażone krasnoludy, poważne sprawy. Christopher próbuje przypomnieć sobie Annie i wyrazić swoją miłość, a Olaf myśli o bierzmowaniu, które właśnie zaczęła. Joko o egzaminach i cieszy się, że z wiekiem wszystko w życiu będzie proste i zrozumiałe. I Olafai …

Kraina lodu 2 online również pozostaje w tyle za oryginałem, jeśli chodzi o przemyt ekranów. Kontynuacja najpierw powtarza cenne interpretacje magii miłości, siły relacji rodzinnych i przyjaźni. Znamy to już bardzo dobrze od „numeru jeden” i finansowanie powtarzających się występów nie miało sensu. Twórcy po prostu próbują znaleźć nową prawdę, którą można określić jako „razem możemy zrobić więcej niż możemy”.

Oglądaj teraz najnowszy film Kraina Lodu 2 

Rzadko kiedy nasze morale czerpiemy głównie z niesamowitego i dobrze wykonanego finału oraz piosenek obowiązkowych – doskonale zaśpiewanych i pięknie skomponowanych, ale bynajmniej nie jest to konkurencja z gitarowym „Got This Power”. Tym razem wychodzimy z kina, niczego nie oczekujemy. A jeśli podróżujesz, warto dokładnie obliczyć zawartość swojego portfela, ponieważ młodsi widzowie mogą potrzebować wcześniej aplikacji inspirowanej filmem. Detaliści nie przegapią pomysłów – książki, publikacje, czasopisma, a nawet soki i latarki to tylko wierzchołek góry lodowej.

Może być pomocne, jeśli poniższa historia jest dokładnie taka, jak widzieliśmy w pierwszej części. Tak nie jest w tym przypadku. Twórcy mogą połączyć historię „jedynki” z przygodą nowych postaci i stworzyć wrażenie tworzenia spuścizny – zbyt łatwo jest napisać zupełnie nową historię, wystarczy mechanicznie powiązać ją ze znaną historią. Oprócz wielu historii wymienionych powyżej, tę historię należy uznać za rozczarowującą.

Wygląda jak inne elementy filmu. Piosenki są dużo słabsze, przypominają powolne iw pełni angażujące utwory Eurowizji, chociaż nie pamiętam głównego tematu (ale wciąż mam w głowie „mam tą moc”!). Film nie jest też fantastycznym występem ani egzotyczny świat, ostatecznie bronią się tylko wielkimi bohaterami, ale znamy ich od początku.

Kraina lodu 2
Kraina lodu 2
Kraina lodu 2
Kraina lodu 2
Kraina lodu 2
Kraina lodu 2
Kraina lodu 2
Kraina lodu 2
Kraina lodu 2
Kraina lodu 2
Polski tytuł Frozen II
Ocena widzów 7.0 84,320 votes
Ocena TMDb 7.1 2,942 votes

Reżyser

Chris Buck
Reżyser

Obsada

Idina Menzel isElsa (voice)
Elsa (voice)
Kristen Bell isAnna (voice)
Anna (voice)
Jonathan Groff isKristoff (voice)
Kristoff (voice)
Josh Gad isOlaf (voice)
Olaf (voice)
Evan Rachel Wood isQueen Iduna (voice)
Queen Iduna (voice)
Alfred Molina isKing Agnarr (voice)
King Agnarr (voice)
Sterling K. Brown isLieutenant Mattias (voice)
Lieutenant Mattias (voice)
Ciarán Hinds isPabbie (voice)
Pabbie (voice)
Jason Ritter isRyder (voice)
Ryder (voice)
Rachel Matthews isHoneymaren (voice)
Honeymaren (voice)
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.