What's happening?

Krime Story. Love Story - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Krime Story. Love Story

Krime Story. Love Story

krime story love storyFeb. 11, 2022117 Min.
Twój głos: 0
5 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Krime Story. Love Story online?

Kali „Kali” występuje jako gwiazda w filmie „Crime Story”. Jest to Ekranizacja filmu Powieści Kali „Kali” z Polski. Jego związek z producentami stał się zajadły, co nie pomogło. Ponieważ odgrywał niewielką rolę w produkcji, nie miał wpływu na jej wynik. Artysta już po kilku dniach stworzył zaniepokojenie tym, co widzimy na ekranie.

Kiedy Ksika Marcina „Kaliego” Gutkowskiego, polska poetka, przerobiła „Romea i Julię” dla teatru, poprawiła go. Są dwa miejsca, które są niebezpieczne dla każdego: miasto gniewu i dzielnica. Krime i Wajcha, dwaj współpracownicy, złożyli mi propozycję nie do odrzucenia. Dopóki mi się to udaje, mogę to robić w nieskończoność. To był mój ostatni „heist”.

Tylko „życie” jest w stanie zapewnić każdemu z nich niepowtarzalną opowieść. Wygląda na to, że ich celem jest zamordowanie wujka młodej dziewczyny, co doprowadzi naszego bohatera do zakończenia szaleństwa. Wszystko zmieniło się na skutek mojego braku pewności siebie. Każdy, nawet Krime, który nie został pominięty, musi wykonać zadanie poprawnie. To jest jego główna troska.

Jeszcze lepszym przykładem może okazać się cały film Jak pokochałam gangstera online.

Krime Story. Love Story czyli komedia gangsterska

Następnie Global Studio zaprezentowało nam „Krime Story. Love Story”, film o zbrodni i miłości. Do kin trafiła właśnie „Romea i Juliusz”, ekranizacja powieści Marcina „Kaliego” Gutkowskiego o tym samym tytule.

Gdy tylko widzowie zobaczą pierwszy teaser, będą wiedzieli, czego mogą się spodziewać po filmie, w którym występują także Cezary Uszewicz, Michał Koterski i  oraz Jan Frycz i Gabriela Muska. W filmie występują również Jan Frycz, Gabriela Muska, Cezary, Adam Zdrójkowski.

Wreszcie centralnym punktem opowieści jest wuj młodej kobiety, który jest dla bohaterki nieustannym źródłem gniewu. Wszystko wydaje się być o wiele bardziej skomplikowane niż jest w rzeczywistości. Nawet jeśli gardzisz taką postacią jak Krime, będziesz musiał poradzić sobie z szeregiem skomplikowanych problemów.

Ta nowa gangsterska opera stała się wielkim hitem wśród miłośników gatunku. oparta na prawdziwej ekranizacji losów bohaterów filmu Marcina „Kaliego” Gutkowskiego „Krime Story. Love Story.” Podobnie jak w przypadku „Romea i Julii”, jest to polska adaptacja filmu, a co za tym idzie, jest do niego podobna.

Film Global Studio wejdzie na ekrany kin na całym świecie dopiero w pierwszym tygodniu 2022 roku. Liczne kina, w tym Helios, rozpoczną wyświetlanie „Krime Story. Love Story” już 11 czerwca. Jak podaje Gwizdorska Obsada, widzowie mogą spodziewać się kolejnego hitu i powinni go obejrzeć.

Krime Story. Love Story
Polski tytuł Krime Story. Love Story
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.