ONLINE HD 2213 Wyświetleń

  • Mayday Online PL 1080p HDvod.plus
Mayday

Mayday

Mam jeden problem.. dwie żony!Jan. 10, 2020Poland113 Min.PG
Twoja ocena: 0
8.8 4 głosów
what going on?

Opis całego filmu:

Mayday – Oglądaj Online

Cały film Mayday opowiada o taksówkarzu prowadzącym dwa życia 

Film Mayday znany wcześniej jako kultowa komedia ze scen polskich teatrów zostało wyreżyserowane przez Sama Akinę i Hannę Węsierską. Reżyser znany jest z takich filmów jak druga i trzecia część Planety Singli. Opowieść o taksówkarzu, który prowadzi jednocześnie dwa związki z kobietami. Dzieło Raya Cooneya odwzorowane w luźny sposób trafia na ekrany polskich widzów. Sam Akina stał się popularny dzięki serii filmów Planeta Singli. W rolę Jana, taksówkarza wciela się Piotr Adamczyk, którego kochają polskie komedie. Głównego bohatera wspiera Staszek (Adam Woronowicz), który świetnie odgrywa swoją rolę w tym filmie. Jego postać jest dowcipna, zabawna i momentami irytująca. 

Filmowa wersja Mayday pozostawia widzom wiele do życzenia, ponieważ fabuła i poczucie humoru serwowane widzom jest nijakie. Patrząc na zainteresowanie filmem ta produkcja może okazać się hitem, gdyż zainteresowanie jest ogromnie duże. Na szczególną uwagę zasługuję Adam Woronowicz, który zagrał na fenomenalnym poziomie, co udowodnił w wielu scenach. W filmie Mayday online Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz wypadły bardzo poprawnie, może przez scenariusz, przez który nie miały za bardzo jak się wykazać swoim talentem i osobowością filmową.

Mayday Cały Film

Kolejna polska komedia romantyczna

Postać zagrana przez Piotra Adamczyka jest kontrowersyjna z tego względu, że w jednej chwili jest oddanym mężem a z drugiej strony kawałem bydlaka, który kłamie i jest agresywny w stosunku do swej kobiety. Uważam, że jest to dobry film dla mało wymagających widzów, którzy nie są nastawieni na spektakularne filmy. Jak wiadomo w polskim kinie ciężko o dobre produkcję, chociaż mam nadzieję że w końcu ten trend się odwróci czego przykładem może być film Boże Ciało. 

Obsada całego filmu Mayday:
  • Piotr Adamczyk, 
  • Anna Dereszowska, 
  • Weronika Książkiewicz, 
  • Adam Woronowicz, 
  • Andrzej Grabowski, 
  • Krzysztof Czeczot, 
  • Tomasz Oświeciński, 
  • Ewa Kasprzyk,
  • Kamil Kula. 

 

Mayday
Mayday
Tytuł filmuMayday
Ocena IMDb5.6 166 votes
Ocena TMDb5.9 6 votes
9 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Toy Story 4
Syberia
Jumanji: Następny poziom
Madagaskar 3
Skłodowska
Tata poszukiwany
Made in Italy
Le prince oublié
Śnieżna paczka
Nieustraszony
Malibu Rescue: The Next Wave
Animal Crackers
×
Udanego seansu!