What's happening?

Miłość, Seks & Pandemia - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Miłość, Seks & Pandemia

Miłość, Seks & Pandemia

Feb. 04, 2022Polska114 Min.10
Twój głos: 10
7.3 3 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Miłość, Seks & Pandemia online?

Na ekrany polskich kin wszedł właśnie film Patryka Vegi „Miłość, seks i pandemia”. Patryk Vega już po raz drugi pracuje nad tym projektem. W obsadzie znaleźli się Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wron, Magorzata Rozenek-Majdan i Patryk Vega. Zdjęcia wykonał Vega, który wyreżyserował film. Czy mimo dużych pochwał za kreatywność, spektakl spełnia pokładane w nim nadzieje?

W filmach Patryka Vegi prawie zawsze jest spory tłok. W jednym z wielu projektów reżysera. Czy jego najnowszy film osiągnie taką popularność jak poprzednie, nie wiadomo. Najwyraźniej obraz ten uraził znaczną część politycznego establishmentu. Dodatkowo, obecny klimat polityczny nie sprzyja temu. Nie jest zaskoczeniem, że ruch zainspirował film przedstawiający napaść na kobietę przez pojedynczego mężczyznę, biorąc pod uwagę wzmożoną w ostatnich latach obecność w mediach informacji o napaściach i molestowaniu seksualnym. Cały film Patryka Vegi Miłość, Seks & Pandemia możemy oglądać już w najpopularniejszych serwisach VOD w Polsce.

Choroba Małgorzaty Rozenek wpłynęła negatywnie na możliwość zagrania Nory przez Majdan, dlatego musiała zostać zastąpiona. Ze względu na młody wiek nie ma szans na długotrwały, szczęśliwy związek. W związku z tym manipuluje i uwodzi modela Alfa (Wojciech Sikora). Olga wydaje się być w innej sytuacji niż pozostali. Jako znana prawniczka polityczna o prawicowych poglądach jest powszechnie znana.

Czy widziałeś już najnowszy cały film Batman online? Zachęcamy do obejrzenia.

Miłość, Seks & Pandemia Patryka Vegi

Historię opowiadają trzy towarzyszki życia i jedna z ich krewnych. Kaja (Anna Mucha) to irytująca plotkarska dziennikarka, która ma skłonność do szybkich i przypadkowych kontaktów seksualnych. Jej najnowszą ofiarą stał się trener Johnny (Dawid Czupryński), który uczy samotnych mężczyzn, jak zdobywać kobiety. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) z powodu przewlekłej choroby i zaawansowanego wieku nie może znaleźć długotrwałego i szczęśliwego związku. W związku z tym uwodzi modela Alfa (Wojciech Sikora) i robi wszystko, by zatrzymać go w swoich ramionach. Z kolei Olga (Zofia Zborowska-Wrona) jest odnoszącą sukcesy prawniczką, która wierzy w dobrodziejstwa wolnorynkowego kapitalizmu. Namiętne spotkanie z Bahą (Leonardo Marques), atrakcyjnym i dynamicznym mężczyzną, zmienia jej perspektywę.

Patryk Vega w przedpremierowej wypowiedzi zapowiedział, że przedstawi swoje spostrzeżenia na temat słabych i niestabilnych związków międzyludzkich, które często przepełnione są bezmyślną radością i pozbawione są prawdziwej miłości. Ta epidemia, która nie została jeszcze odpowiednio zaadaptowana na ekran, brzmiała wręcz przygnębiająco. Ponieważ reżyser robił to już wcześniej, od razu widać, że nie zależy mu na dogłębnym zbadaniu tematu, ale raczej na sensacji i przedstawieniu sytuacji jako krzywego zwierciadła prawdziwych wydarzeń, które przydarzyły się komuś, gdzieś, w jakimś momencie.

Miłość, Seks & Pandemia Online nie zachwyca

W efekcie bohaterowie Miłości, seksu i pandemii online są zaplątani w gęste pajęczyny, a scenariusz czyta się bardziej jak doraźny zbiór konceptów, niepowiązanych ze sobą historii i oklepanych sloganów o splątanym losie ludzkości niż ciekawą opowieść. Czteroosobowa narracja filmu jako całość jest do przyjęcia, jednak sposób, w jaki reżyser potraktował poszczególne wątki, jest żenujący. Podsłuchane seksualne pogawędki wypełniają fabularne dziury wytworzone przez Vegę i scenarzystę Olafa Olszewskiego, a sytuacja opiera się na przestarzałych i krzywdzących uprzedzeniach.

Patryk Vega w całym filmie wykonuje godną podziwu pracę, ale zawodzi, gdy chodzi o podkreślenie miłości duchowej. Liczne przypadki nieprzyzwoitych zachowań są opisane w sposób niepochlebny i obraźliwy.  Po raz pierwszy w życiu oglądałem film, w którym jest tak wiele jawnych reklam.

Poza kilkoma głupimi żartami, których nie powstydziłby się nawet wąsaty wujek na przyjęciu weselnym, i kilkoma tanimi nagościami w stylu soft-porno, „Miłość, seks i pandemia” zawodzi praktycznie na każdym poziomie, nawet jak na „wegańskie” standardy. Kiedy film próbuje być poważny, jest zabawny, ale przez resztę filmu aż mdli i boli głowa.

Miłość, Seks & Pandemia
Miłość, Seks & Pandemia
Miłość, Seks & Pandemia
Polski tytuł Miłość, Seks & Pandemia
Ocena widzów 2.1 32 votes
Ocena TMDb 2 1 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.