What's happening?

Na noże - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Na noże

Na noże

Nov. 27, 2019USA131 Min.PG-13
Twój głos: 0
6.9 12 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film Na noże online?

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny.

Filmy Johnsona zawierają wiele charakterystycznych elementów klasycznej przestępczości, ale w pewnym momencie artysta zaczyna grać na znanych tematach i obraca je o 180 stopni. Cała historia jest bardzo świeża i mimo, że znamy już zakończenie i jest naprawdę szokująca i oryginalna. Dlatego ten film nadaje się do oglądania, ponieważ każdy może znaleźć różne interpretacje. Johnson okazał się prawdziwie kreatywnym reżyserem i fanami, którym nie podobał się po tym, jak ostatni Jedi zakochali się po filmie. Twórca prowadzi aktorów w tę i z powrotem i doradza widzowi, jak może pomóc w natychmiastowym osiągnięciu wyimaginowanego napięcia, które w innym przypadku jest bardzo dobre i nie powinno szokować widza. Johnson po mistrzowsku tworzy napięcie, aby go uratować w bardzo dziwnej scenie. Wszystko idzie dobrze i pokazuje, że tworzenie tej historii wymaga dobrej zabawy. Cały film Na Noże to bardzo rzadki przykład zwykłego filmu napisanego przez współczesnego hollywoodzkiego filmowca. 

Knives Out to głównie świetna obsada aktorska

Gra od początku przewiduje swoją przyszłość i publikuje główne opisy okoliczności śmierci bohaterów oraz wydarzeń, które następują po niej natychmiast. To scenariusz, który nie tylko pozwoli ci zrobić dziesięć kroków do przodu, ale także zrozumie, o co w tym wszystkim chodzi. Ryan Johnson nadal czuje się dobrze i dobrze sobie radzi bez krótkiej utraty autorytetu klasycznego finału. Reżyser zwraca uwagę tylko na te niedociągnięcia i niedoskonałości, które w przeszłości jego filmu mogą być bardzo zagmatwane.

Knives Out to przede wszystkim konstelacja sympatycznych bohaterów. Jest tam wspomniana pielęgniarka, która nigdy mnie nie zwodzi, jest wnuk autorki, Mega (Catherine Langford), która studiuje poezję feministyczną, a także jej wnuk, troll internetowy i wędrowny wyborca ​​(Jaeden Martell). Jest dziewczyna, która założyła firmę bez pomocy (Jamie Lee Curtis), która nieustannie to podkreśla i zapomina, że ​​zrobiła to z powodu milionów pożyczonych od ojca. Jest syn autora, Walt, który publikuje książki Harlana i zgadza się sprzedać prawa do oglądania Netflix.

Na noże Online HD

Ambitny kryminał, który zaskakuje

Każdy chce odebrać jak najwięcej ciastek Harlana. Spotykają się tylko wtedy, gdy biednych reprezentują pielęgniarki (których członkowie rodziny dyskretnie przyznają, że wybrali pogrzeb autora, ale zostali wybrani) lub detektyw Blane. Pozornie szczęśliwy i otwarty, Blanc, podobnie jak Herkules Poirot, używa w kluczowym momencie spustu godnego Sherlocka Holmesa, aby odkryć obawy dotyczące historii. Powtarzam: dla miłośników klasycznych kryminałów Na Noże to prawdziwy festiwal, pełen cytatów, parafraz i wskazówek.

Kolejną ważną rzeczą, o której Knives Out doskonale zdaje sobie sprawę z filmu, jest montaż. Dynamizuje spokojniejsze sceny i doskonale uzupełnia sceny i wspomnienia śledztwa w sprawie morderstwa. Czasami pojawia się sprzeczność między ekspresją bohaterów a tym, co faktycznie się wydarzyło, a wszystko jest dynamiczne, ale też dziwne. Oprócz montażu niezwykły jest również poziom wizualny filmu, chociaż nie mówię tu tylko o zdjęciach i materiałach filmowych, ale także o kostiumach i krajobrazach, które tworzą naprawdę szaloną rodzinną atmosferę.

Film „Noże” to świetne widowisko ze świetnym scenariuszem, które pozwala widzom uczestniczyć w całym procesie logicznym, co jest bardzo ciekawe. Mogę polecić każdemu, kto ceni dobry film.

 

Na noże
Na noże
Na noże
Na noże
Na noże
Na noże
Na noże
Na noże
Na noże
Na noże
Original title Knives Out
IMDb Rating 8.0 220,582 votes
TMDb Rating 7.8 2,803 votes

Reżyser

Rian Johnson
Reżyser

Obsada

Daniel Craig isBenoit Blanc
Benoit Blanc
Chris Evans isRansom Drysdale
Ransom Drysdale
Ana de Armas isMarta Cabrera
Marta Cabrera
Jamie Lee Curtis isLinda Drysdale
Linda Drysdale
Michael Shannon isWalt Thrombey
Walt Thrombey
Don Johnson isRichard Drysdale
Richard Drysdale
Toni Collette isJoni Thrombey
Joni Thrombey
Lakeith Stanfield isLieutenant Elliott
Lieutenant Elliott
Christopher Plummer isHarlan Thrombrey
Harlan Thrombrey
Katherine Langford isMeg Thrombey
Meg Thrombey
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.