Źródła Wideo 79 Views

  • Narodziny gwiazdy Online 1080p HDezalukaj.pl
Narodziny gwiazdy

Narodziny gwiazdy

Oct. 03, 2018USA135 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis całego filmu:

Narodziny gwiazdy – Oglądaj Online

Gdzie oglądać Narodziny gwiazdy online?

Jackson Maine, główny bohaterem filmu Narodziny Gwiazdy i zarazem gwiazdor muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Narodziny gwiazdy online opowiadają historię trzeźwych gwiazd, takich jak Jackson Main (Bradley Cooper), którzy nie stronią od używek. W barze poznaje Aliję (Lady Gagę) – młodą i utalentowaną piosenkarkę, kelnerkę, która na co dzień mieszka obok ojca. Jackson, zakochany w dziewczynie, zaprasza ją na scenę na jeden ze swoich koncertów. Następnie kobiety grają oryginalną piosenkę i tak zaczyna się ich przygoda z muzyką i miłością. Niestety jej sielankę przerywają problemy z późniejszą solową karierą, a także zażywanie alkoholu i narkotyków przez mężczyzn. Aby dowiedzieć się, jak kończy się ta niepokojąca historia, przejdź do oglądania całego filmu Narodziny Gwiazdy.

Czy Narodziny Gwiazdy online to film Bradleya Coopera?

„Star Born online” to bardzo wypaczone imię Bradleya Coopera i jego partnerki Lady Gagi. Podczas naszych studiów na naszych oczach narodziła się nowa gwiazda. Cooper mógł uczestniczyć w jego seminarium we współpracy ze znanymi instruktorami, nie wspominając o Toddie Philippie, Clintem Eastwoodem i Davidem O. Russellem. Pełne doświadczenie w kierowaniu i obserwowaniu twórczości starszych kolegów pokazało niezwykle dojrzały i przekonujący kierunek jego debiutu. Z pewnością reżyser „Narodziny Gwiazdy Online dojrzewał z każdą minutą i jeśli w pierwszej połowie są drobne błędy, w tym błędy scenariusza, to bardziej dramatyczna druga połowa okazała się dobra z Cooperem. W związku z tym potrafił tak dobrać dowolny element, aby poziom muzyczny nie brzmiał zbyt wysoko, gdy konieczne było dramatyzowanie relacji między postaciami lub wzmocnienie uczucia miłości.narodziny gwiazdy online

Ten film online Narodziny Gwiazdy może być również biletem Lady Gagi do świata aktorstwa. Choć piosenkarka ma na swoim koncie kilka ról, w tym drugą część Sin City i piąty sezon amerykańskiego horroru, Alija może pozostać w branży filmowej przez długi czas. Lady Gaga zostaje pozostawiona doskonałemu Bradleyowi Cooperowi, który zasługuje na wszystkie nagrody aktorki, ale może wykonać najtrudniejsze części swojej roli bez kłamstwa. Dodatkowo Narodziny gwiazdy w wersji online nabrały niesamowitego brzmienia i energii scenicznej w występach obu bohaterów (Bradley Cooper poświęcił się śpiewaniu piosenek). Z pewnością Cooper i Lady Gaga tworzą duży ekran, którego uczucia łatwo jest uwierzyć, chociaż film wkrótce przeniesie karierę Ali z zera do supergwiazdy.

Cały film to prosta historia miłosna 

Narodziny gwiazdy to wielka rzeka, bardzo dobra opowieść o rozgrywce. Ze względu na niewielką liczbę głównych bohaterów Cooperowi łatwiej było nadać całej historii jasny i spójny dźwięk. Rzadko się zdarza, żeby film o hollywoodzkich tendencjach i romantycznych związkach nie był zbyt rozpraszający i pojawił się na tym samym szczycie. Dzieje się tak głównie dlatego, że emocjonalne centrum filmu jest wzbogacone o wiele więcej napisów, a główni bohaterowie Jack (Cooper) i Ali (Lady Gaga) mają wiele wad. Podczas gdy film ostatecznie koncentruje się na Alii i odgrywa główną rolę w tej roli gwiazdy pop, Cooper otrzymuje mniejszą zasługę nie tylko za kręcenie, ale także za zarządzanie nim.

Tytuł “Narodziny Gwiazdy” naiwna i prosta historia miłosna, prawie jak historia dla dorosłych, którą widziałem wiele razy w filmach, ale Bradley Cooper to lekcja, którą można przekształcić w dzieło sztuki pełne małych emocji. Dodatkowo nasze niepowtarzalne koncerty ubarwił wspaniały głos Lady Gagi. Nie potrzebowałbym lepszego debiutu reżyserskiego Bradleya Coopera. Nazywamy to narodzinami prawdziwej gwiazdy.

Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Original titleA Star Is Born
IMDb Rating7.7 309,064 votes
TMDb Rating7.5 8,046 votes

Reżyser

Obsada

Bradley Cooper isJackson Maine
Jackson Maine
Lady Gaga isAlly Campana
Ally Campana
Sam Elliott isBobby Maine
Bobby Maine
Andrew Dice Clay isLorenzo Campana
Lorenzo Campana
Rafi Gavron isRez Gavron
Rez Gavron
Dave Chappelle isGeorge
George "Noodles" Stone
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Inheritance
Ciche miejsce
The Rental
Droga powrotna
Wojna z dziadkiem
Król rozrywki
Lina de Lima
Azul el mar
Tyler Rake: Ocalenie
The One and Only Ivan
Po Katastrofie
Małe kobietki
×
Udanego seansu!