ONLINE HD 19689 Wyświetleń

  • Nowi Mutanci Online 1080p HDvod.plus
Nowi mutanci

Nowi mutanci

Aug. 26, 202098 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis całego filmu:

Nowi Mutanci online to produkcja, na którą czekaliśmy?

Przypomnę, że oryginalne nowe mutanty pojawiły się na ekranach w 2018 roku. 13 kwietnia Data premiery zmieniła się kilkakrotnie, ale film nie został wydany w 2019 roku. 22 lutego w 2019 roku. 2 sierpnia Najnowsza data premiery to 2020. 3 kwietnia Przedstawienie nie zostało uznane za artystycznie utrzymane. Najwyraźniej widzowie nie martwili się o poprzednie sesje testowe, a gdy tylko orzechy to zamówiły, sądzono, że młode mutanty nie będą widoczne w kinach, ale będą transmitowane w Disney + lub Hulu. Słychać było nawet, że film został wyrzucony do śmieci i nie widzieliśmy go w tradycyjnym ruchu ulicznym.

„New Mutants” to film skupiający się na mutantach, którzy ujawniają jedynie swoje umiejętności. Niedawne badanie ogłosiło, że grupa wiekowa produkcji to PG-13, więc nie zobaczymy brutalnych gigantycznych scen przesyconych krwią i jelitami.

Czy w Nowych Mutantach wypadł lepiej polski lektor czy dubbing? 

W rolach głównych występują matka Taylor-Joe, Macye Williams, Charlie Heaton, Henry Jaga, Blu Hunt, Alice Braga i Antonio Bander. Za kamerą był Josh Boone (Wine Star), scenarzysta z Knats Lee.

Studio rozrywkowe 20th Century Fox i Marvel to naprawdę bardzo dobre połączenie, aby uzyskać coś naprawdę dobrego. Akcja filmu prowadzi do szpitala całkowicie oderwanego od świata, w którym przetrzymywane są mutanty. Siły są zmuszone walczyć o przetrwanie i własne życie, a nadprzyrodzona moc i przyjaźń im pomogą. Ciekawostką jest fakt, że premiera filmu była kilkakrotnie przekładana, najpierw w 2018 r. 13 kwietnia 2019 r. 22 lutego, później – 2019 r. 2 sierpnia, wreszcie 2020 r. 4 kwietnia Miejmy nadzieję, że zmieniającej się wytwórni filmowej nic nie zostanie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ze względu na późne pokazy długo czekaliśmy na film. Aby obejrzeć cały film, The New Mutants, odwiedź naszą stronę internetową – zachęcamy do odwiedzenia najnowszej produkcji Marvel Studio, znanej firmy zajmującej się takimi filmami jak Spider-Man.

Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Tytuł filmuThe New Mutants

Reżyser

Josh Boone
Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isIllyana Rasputin / Magik
Illyana Rasputin / Magik
Maisie Williams isRahne Sinclair / Wolfsbane
Rahne Sinclair / Wolfsbane
Charlie Heaton isSamuel Guthrie / Cannonball
Samuel Guthrie / Cannonball
Blu Hunt isDanielle Moonstar / Mirage
Danielle Moonstar / Mirage
Henry Zaga isRoberto da Costa / Sunspot
Roberto da Costa / Sunspot
Alice Braga isDr. Cecilia Reyes
Dr. Cecilia Reyes
Happy Anderson isReverend Craig
Reverend Craig
Thomas Kee isThomas Guthrie
Thomas Guthrie
Mickey Gilmore isCoal Miner
Coal Miner
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Samson
Malibu Rescue: The Next Wave
Navy Seals kontra kosmici
Pirania
Т-34
Battlefield 2025
Prawda czy wyzwanie ?
The Candy Witch
Mała syrenka
Ptaki Nocy
Policjanci i rasizm
World War Z
×
Udanego seansu!