What's happening?

Nowi mutanci - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Nowi mutanci

Nowi mutanci

Aug. 26, 202098 Min.
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Nowi Mutanci po polsku od Marvel

Po długim opóźnieniu młodzi mutanci przychodzą do kin, ale dlaczego są strasznie krytykowani? Nowy klip mutantów roku będzie najnowszym z długiej serii Fox X-Men. Jednak kiedy Disney przejął firmę filmową, Nowi mutanci zmienił szereg harmonogramów i dodał pięć różnych dat premiery na różnych etapach.

Młodzi mutanci mogą wydawać się samotni, jego praca z wczesnymi formami marketingu oparta na pozornie okrutnej estetyce. Jeśli chodzi o komplikacje, jest to mieszana akcja, gdyż zdarzają się zabawne momenty, zwłaszcza gdy matka Taylor-Joya decyduje się na prawidłowe użycie autorytatywnego miecza Ilias na imponująco przedstawionym niedźwiedziu CG, ale nie ma konsekwentnych działań, które mogłyby ją zdenerwować na dłuższą metę. Ciemna, ponura planeta, która wygląda zbyt matowo, nie pomaga.

Historia filmu nie jest skomplikowana, więc nie powinna być częścią oczywistego problemu sprzedażowego. Pięciu nieletnich mutantów zostało zamkniętych w tajemniczym ośrodku, w którym dr. Alice Braga (najwyraźniej jedyna dorosła) uczy się. Ale kiedy przybywa nowy pacjent Dani Moonstar (Blu Hunt), zaczynają się dziać dziwne rzeczy. A każdy nowy bohater zostaje skonfrontowany ze swoimi wewnętrznymi lękami w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Wspólnie znajdźcie sposób na rozwiązanie tego problemu. I chociaż żaden z nich nie jest strasznie modny, film zawsze jest atrakcyjny, zwłaszcza ze względu na wielu aktorów, którzy bez wysiłku ożywiają te urocze postacie, a także klaustrofobiczny scenariusz, który stwarza wiele napięcia i wkładu emocjonalnego.

Nowi mutanci Online HD Zalukaj

Film spotkał się z pozytywnym odbiorem!

Nowi mutanci, pierwotnie zaprojektowane jako uzupełnienie serii X-Men, są teraz ostatnim elementem. Ale to jest tak przerażające jak akt superbohatera: możesz spodziewać się dużo przemocy oraz częściowo złości. Sytuacja jest szczególnie ponura w przypadku młodych mutantów, w tym gdy przywódca religijny stygmatyzuje dziewczynę i poważne konsekwencje gwałtu na dzieciach. Straszne zwierzęta i potwory nieustannie atakują i torturują dzieci oraz atakujących się mutantów.

Wszyscy mutanci znajdują się w odległym szpitalu, ponieważ co najmniej jedna osoba zmarła. Nastolatki żartują sobie z seksu i tworzą dwie powieści, które kończą się pocałunkiem. Przekaz skierowany do pokolenia borykającego się z lękiem i depresją powtarza się ponownie: nie pozwól, aby strach zrujnował Ci życie, możesz pokonać jego demony. X-Men zawsze byli gospodarzami większej liczby superbohaterów, a film idzie o krok dalej: jest bardziej atrakcyjny niż kiedykolwiek pod względem płci, seksualności, statusu ekonomicznego i narodowości.

Dogłębne badanie psychologii nastolatków czyni ten film bardziej interesującym. Chociaż wszystko wydaje się pochodzić ze szkoły scenarzystów, osobista walka mutantów jest nadal niejasna. Najbardziej oczywistym przykładem jest nurek Illan, który czasami komunikuje się przez smoczą marionetkę, a następnie rysuje kolorowymi ołówkami – jego przerażenie jest dość oczywiste. Szczerze mówiąc, jest to stracona szansa na zbudowanie empatii i zrozumienia dla młodej publiczności.

Gdzie oglądać cały film Nowi Mutanci online?

W rolach głównych występują matka Taylor-Joe, Macye Williams, Charlie Heaton, Henry Jaga, Blu Hunt, Alice Braga i Antonio Bander. Za kamerą był Josh Boone (Wine Star), scenarzysta z Knats Lee.

Studio rozrywkowe 20th Century Fox i Marvel to naprawdę bardzo dobre połączenie, aby uzyskać coś naprawdę dobrego. Akcja filmu prowadzi do szpitala całkowicie oderwanego od świata, w którym przetrzymywane są mutanty. Siły są zmuszone walczyć o przetrwanie i własne życie, a nadprzyrodzona moc i przyjaźń im pomogą. Miejmy nadzieję, że zmieniającej się wytwórni filmowej nic nie zostanie i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ze względu na późne pokazy długo czekaliśmy na film. Aby obejrzeć cały film, The New Mutants, odwiedź naszą stronę internetową – zachęcamy do odwiedzenia najnowszej produkcji Marvel Studio, znanego studia zajmującego się takimi filmami jak Spider-Man.

Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Polski tytuł The New Mutants

Reżyser

Josh Boone
Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isIllyana Rasputin / Magik
Illyana Rasputin / Magik
Maisie Williams isRahne Sinclair / Wolfsbane
Rahne Sinclair / Wolfsbane
Charlie Heaton isSamuel Guthrie / Cannonball
Samuel Guthrie / Cannonball
Blu Hunt isDanielle Moonstar / Mirage
Danielle Moonstar / Mirage
Henry Zaga isRoberto da Costa / Sunspot
Roberto da Costa / Sunspot
Alice Braga isDr. Cecilia Reyes
Dr. Cecilia Reyes
Happy Anderson isReverend Craig
Reverend Craig
Thomas Kee isThomas Guthrie
Thomas Guthrie
Mickey Gilmore isCoal Miner
Coal Miner
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.