CAŁY FILM Oszust z Tindera ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Oszust z Tindera

Oszust z Tindera - ZALUKAJ ONLINE

Feb. 02, 2022United Kingdom114 Min.TV-MA
Twój głos: 0
9 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Oszust z Tindera online?

Ponieważ Tinder jest tak szeroko stosowany, nie ma potrzeby, aby nauczyć kogoś, jak z niego korzystać. Aplikacja pozwoli Ci również spotkać miłość swojego życia w wirtualnym środowisku, w którym możesz się komunikować. Czy to się zdarza regularnie? Dokument na Netflixie obala ten mit.

O randkowym oszuście zrobiło się w mediach głośno za sprawą dokumentu Netflixa „Oszust z Tindera”. W centrum uwagi filmu znajduje się Shimon Hayut, mężczyzna podający się za Simona Levieva, syna bogatego Leva Levieva. Na niego poluje FBI. Jak pokazuje film, nie chodziło tylko o uwodzenie kobiet. Wykorzystując ich naiwność, oszust wymyślał własne plany porwania. Kilka z pań, z którymi się spotykał, twierdziło, że spłaciły „porywaczy”, zadłużając się. Czy „Oszust z Tindera” wyłudza kolejne osoby? Na razie nie ma zbyt wielu informacji na ten temat. Szacuje się, że w ciągu swojego życia wyłudził od ludzi na całym świecie 10 milionów dolarów.

Zobacz nowy slasher czyli Krzyk 5 Online.

Film dokumentalny czyli Oszust z Tindera

„Oszust z Tindera”, film dokumentalny Netflixa o oszustach z Tindera, nakręcony przez Felicity Morris, stał się tematem miasta. Narracja prosto z thrillera, z groźną postacią czającą się w cieniu, sporą sumą pieniędzy i równie kluczowym zainteresowaniem miłosnym, jest trudna do wyobrażenia (a raczej jej wizji). Prawdą jest też, że akcja nie toczyła się sto lat temu, a bohaterowie wciąż żyją i potrafią się porozumiewać.

Pierwszą osobą, którą poznajemy jest Cecilie, młoda Norweżka. Jest szczęśliwa, gdy jest z chłopakiem, który jej się podoba. Kiedy myśli o miłości, miłość jest pierwszą rzeczą, która przychodzi jej do głowy. W zasadzie zapamiętała całą kasetę wideo z Piękną i Bestią od początku do końca. Ponieważ obie pochodzą z małych miasteczek, ona i główna bohaterka, Belle, mają ze sobą wiele wspólnego. Każda z nich ma nadzieję spotkać księcia, który uratuje je przed zbliżającą się śmiercią, a jednocześnie uratuje ją samą

. Wierzy, że aby znaleźć księcia z bajki, trzeba włożyć wiele wysiłku. Od 2007 roku używa Tindera w dwóch różnych miejscach. Uważa się za eksperta, ponieważ pracowała z 1024 parami. Kiedy przedstawia się po raz pierwszy, promienieje do kamery. Dla kobiety najważniejszą cechą jest ambicja, dla mężczyzny – zamiłowanie do plaż, atrakcyjnych zwierząt domowych i dobrej kuchni. Jedną z najważniejszych rzeczy, które bierze pod uwagę, patrząc na mężczyzn, których przesuwa w prawo, jest ich atrakcyjność. Mężczyźni, których nie lubi, są pod wieloma względami tacy jak ty i ja.

Oszust z Tindera VOD, czyli film od Netflix

W „Oszust z Tindera” występują panie, które zostały oszukane przez sprytnego oszusta, który wykorzystuje popularną aplikację randkową do znajdowania swoich ofiar. Nie widzimy tu makabrycznych scen morderstw, lecz smutek pań, które dały się nabrać oszustowi. To właśnie dlatego, że wydały tyle pieniędzy na luksusowe pobyty w hotelach i przeloty prywatnymi odrzutowcami, są winne tak wiele pieniędzy.

Trzy główne bohaterki tej historii, z których wszystkie są kobietami, łączy zwykły człowiek i aplikacja randkowa o nazwie Tinder. Shimon Yehuda Hayut, podając się za Simona Levieva, wyłudził od nich pieniądze. Ich zainteresowanie na portalu randkowym wzbudza ten wspaniały młody człowiek, który twierdzi, że pochodzi z rodziny miliardera diamentów. Przystojny mężczyzna wydaje się ubierać w markowe ubrania, jeździ luksusowymi samochodami i zamieszcza zdjęcia z wystawnych imprez i egzotycznych wakacji na portalach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook. Ponieważ bogactwo i uczciwość Simona zostały zweryfikowane online, wydaje się, że wszystkie jego twierdzenia są prawdziwe.

Jeśli chodzi o debiut reżyserski Felicity Morris w tym filmie, to według krytyków spisuje się ona znakomicie. Myślę, że wykonała fantastyczną robotę sprawiając, że wygląda to jak typowy film. Co więcej, jest to piękny kawałek. Widać, że wina leży po stronie samej historii.

Oszust z Tindera
Oszust z Tindera
Oszust z Tindera
Polski tytuł The Tinder Swindler
Ocena widzów 7.3 27,553 votes
Ocena TMDb 7.1 287 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.