Pętla - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
1 godzina 48 minut 13 sekund

Pętla

Pętla

Sep. 04, 2020Poland121 Min.PG
Twoja ocena: 0
8.5 12 głosów
what going on?

Opis:

Gdzie oglądać cały film „Pętla” online?

Patryk Vega jest mistrzem reklamy, ponieważ może tworzyć multimedialne dźwięki i zaciekawić widza dowolnym filmem. Taktyka ta sprawdziła się w pierwszych dużych projektach, takich jak Polityka, ale zainteresowanie innymi produkcjami znacznie spadło. Prawdopodobieństwo, że reżyser będzie miał kontakt z zakochanymi w domu publicznym politykami lub księżmi (podobno oferując mu dużo pieniędzy) jest również mało prawdopodobne. Podobnie jak bohaterowie filmu, którzy publicznie twierdzą, że ta produkcja jest polityką ich życia, pomysł ten może w każdej chwili przerwać tragiczny „wypadek”. Nie działa już dla dziennikarzy i fanów. 

Pętla opowiada o pionierze CBŚ Antonim Królikowskim, który pracuje w firmie z ukraińskimi miastami. Marcin Zacharzewski i Maciej Zacharzewski zostali poinformowani o nielegalnej działalności w Rzeszowie w zamian za ochronę. Gdy podczas jedzenia wzmaga się apetyt, szybko przyzwyczaja się do bycia zwykłym policjantem i postanawia zapędzić miasto od tyłu. W tym celu tworzy ekskluzywną kawiarnię, w której rejestruje i szantażuje swoich bogatych klientów.

Afera Podkarpacka w wydaniu Patryka Vegi

Petla Online

Wszystko to dzieje się nie tylko z eskalacją, stopniowym narastaniem zmęczenia (czasem film nagle zwalnia i w szybkim tempie traci jedną z rzadkich zalet), ale także zmęczeniem. Vega prawdopodobnie pobiła rekord Guinnessa pod względem liczby scen wykorzystanych w filmie. Czasami zajmuje to około dziesięciu minut. Pokaz motocyklowy jest podobny do sytuacji, z której wielu z nas pewnie zdaje sobie sprawę, gdy członek rodziny niepotrzebnie i mechanicznie zmienia kanały telewizyjne.

Patryk Vega nie byłby sam, gdyby w swoim najnowszym dziele nie zawarł pewnych scen, które sprawdzałyby siłę instynktów widza. Wyjęcie dziecka z macicy, rozcięcie ciała i kąpiel we krwi to tylko pierwsze pięć minut z kolan reżysera. Ale nie mogło być lepiej, bo kiedy się nad tym zastanowić, nie brakuje przemocy wobec kobiet, zwierząt i widzów. Umieszczają coś w kontekście i w jakiś sposób wzbogacają historię i postaci. W całym cyklu napotykamy bezsensowną agresję, podkreślając jedynie, jak brutalnie bohater dołączył do świata.

Pętla została oparta na faktach i tzw. Aferze podkarpackiej. Najnowsze sensacyjne koszmary reklamowe są absolutnie fascynujące. Zgodnie z oczekiwaniami, na tym etapie istnieją pewne fakty, jeśli masz zdrowy rozsądek i nie słuchasz praw rynkowych. I nawet wtedy Vega dramatyzuje ją jako Kosteckiego, który osiąga swoje cele i nie chce powiedzieć, że tak naprawdę jest. 

 

Pętla
Tytuł filmu Pętla
Ocena IMDb 3.4 422 votes
Ocena TMDb 4.3 3 votes
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Kapitan Marvel
Elizjum
Dylemat społeczny
Potrójna granica
The Old Guard
Iniemamocni 2
Pokémon: Detektyw Pikachu
Battlefield 2025
Ninja 2: Cień Łzy
Merida Waleczna
Potępieńcy
Hobbit: Bitwa pięciu armii