Źródła Wideo 213 Views

  • Planeta Singli 3 1080p HDezalukaj.pl
Planeta Singli 3

Planeta Singli 3

Feb. 08, 2019
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis całego filmu:

Recenzja całego filmu Planeta Singli 3 online

Planeta Singli 3 to polska komedia romantyczna w reżyserii Sama Akiny wraz z  Michałem Chacińskim. Kolejna trzecia już odsłona historii miłosnej Tomka i Ani, którzy poznali się w jednej z warszawskich restauracji. Głównymi bohaterami są Tomek (Maciej Stuhr) oraz Ania (Agnieszka Więdłocha), którzy poznali się przypadkowo w restauracji. Para, która początkowo nie mogła się strawić i dotrzeć z czasem pokochała się na zabój. W trzeciej części znanej serii odbędzie się ślub narzeczonych ale najpierw pani młoda pozna rodziców pana młodego. Max (Bogusław Linda), który jest jednocześnie głową rodziny jest zwariowanym i nieobliczalnym mężczyzną, podobnie jak jego syn Tomek. 

Moim zdaniem zazwyczaj każde kolejne części filmów są zwyczajnie gorsze. W filmie Planeta Singli tak nie jest, gdyż twórcy postarali się o to by film nie stanowił zwykłej kontynuacji poprzednich części. Widoczny jest tu pomysł scenarzystów, którzy zadbali o całą fabułę, która w całości wygląda bardzo dobrze. Scenariusz jest dopracowany, moim zdaniem jeden z lepszych z tej serii filmów. Tak na prawdę oglądać możemy trzy wersje typowego związku, w którym każda jest z nich jest inna. Głównym temat filmu jest ślub ale również walka ze słabościami, które doskwierają u każdego z nas.

Polska komedia romantyczna, film Planeta Singli 3 

Bardzo podoba mi się fakt, że scenariusz filmu nie jest okrojony. Mamy mnóstwo żartów, które rozbawiają w sposób subtelny swojego widza. W głównym wątku Planety Singli 3 mamy do czynienia również z historią Oli (Weronika Książkiewicz) i Bogdana (Tomasz Karolak), którego zna większość Polaków. Narodziny dziecka to piękna sprawa, lecz chyba wie to każdy z nas jak spore wyzwanie dla każdego niesie ze sobą ten dar Boży jakim jest dziecię. Jest to nagła zmiana dotychczasowego życia, która czasem potrafi wielu zaskoczyć. Ola idealnie odzwierciedla problemy młodej matki, a jej mąż Bogdan znakomicie wciela się w ojca dostarczając widzom niemałej komedii. 

Planeta Singli 3 online

Obsada polskiej komedii Planeta Singli 3:

  • Agnieszka Więdłocha
  • Maciej Stuhr
  • Bogusław Linda
  • Danuta Stenka
  • Maria Pakulnis
  • Piotr Głowacki
  • Weronika Książkiewicz
  • Tomasz Karolak
  • Borys Szyc

Planeta Singli 3 online to jeden z lepszych polskich filmów

Na wielką pochwałę zasługuje również znany polski aktor Bogusław Linda, który odgrywa swoją postać komicznie. Widać, że bohater wczuł się w swoją rolę należycie i ja jako widz od razu kupuje go. W filmie nie zobaczymy go przeklinającego ani wulgarnego, a to z takich ról słynie aktor, np. w filmie „Psy 3„. Moją uwagę przykuł również Borys Szyc, który grał jako brat Tomka. Jego obsadzenie w tej postaci to strzał w dziesiątkę, ponieważ zagrał on wyśmienicie tak jak robi to najlepiej. Zdecydowanie Planeta Singli 3 to dobry film na wieczorny nudny wieczór, zdecydowanie polecam.

 

Planeta Singli 3
Planeta Singli 3
Planeta Singli 3
Original titlePlaneta Singli 3
TMDb Rating7.4 24 votes
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Mój przyjaciel szpieg
Sokół z masłem orzechowym
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Strażnicy Galaktyki Vol. 2
Małe kobietki
Klaus
Nowe oblicze Greya
Deadpool 2
Elvis from Outer Space
Pitch Perfect 2
Aniołki Charliego
Ant-Man i Osa
×
Udanego seansu!