Planeta Singli 3 - OGLĄDAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
1 godzina 48 minut 13 sekund

Planeta Singli 3

Planeta Singli 3

Feb. 08, 2019
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis:

Ania i Tomek planują wesele na wsi u rodziny mężczyzny. Niespodziewany przyjazd ojca pana młodego jeszcze bardziej wszystko komplikuje.

Recenzja całego filmu Planeta Singli 3

Jest to polska komedia romantyczna w reżyserii Sama Akiny wraz z  Michałem Chacińskim. Kolejna trzecia już odsłona historii miłosnej Tomka i Ani, którzy poznali się w jednej z warszawskich restauracji. Głównymi bohaterami są Tomek (Maciej Stuhr) oraz Ania (Agnieszka Więdłocha), którzy poznali się przypadkowo w restauracji. Para, która początkowo nie mogła się strawić i dotrzeć z czasem pokochała się na zabój. W trzeciej części znanej serii odbędzie się ślub narzeczonych ale najpierw pani młoda pozna rodziców pana młodego. Max (Bogusław Linda), który jest jednocześnie głową rodziny jest zwariowanym i nieobliczalnym mężczyzną, podobnie jak jego syn Tomek. 

Moim zdaniem zazwyczaj każde kolejne części filmów są zwyczajnie gorsze. W filmie Planeta Singli online tak nie jest, gdyż twórcy postarali się o to by film nie stanowił zwykłej kontynuacji poprzednich części. Widoczny jest tu pomysł scenarzystów, którzy zadbali o całą fabułę, która w całości wygląda bardzo dobrze. Scenariusz jest dopracowany, moim zdaniem jeden z lepszych z tej serii filmów. Tak na prawdę oglądać możemy trzy wersje typowego związku, w którym każda jest z nich jest inna. Głównym temat całego filmu jest ślub ale również walka ze słabościami, które doskwierają u każdego z nas.

Gdzie oglądać cały film Planeta Singli 3 online?

Bardzo podoba mi się fakt, że scenariusz filmu planeta singli 3 nie jest okrojony. Mamy mnóstwo żartów, które rozbawiają w sposób subtelny swojego widza. W głównym wątku Planety Singli 3 mamy do czynienia również z historią Oli (Weronika Książkiewicz) i Bogdana (Tomasz Karolak), którego zna większość Polaków. Narodziny dziecka to piękna sprawa, lecz chyba wie to każdy z nas jak spore wyzwanie dla każdego niesie ze sobą ten dar Boży jakim jest dziecię. Jest to nagła zmiana dotychczasowego życia, która czasem potrafi wielu zaskoczyć. Ola idealnie odzwierciedla problemy młodej matki, a jej mąż Bogdan znakomicie wciela się w ojca dostarczając widzom niemałej komedii. 

Planeta Singli 3 online

Obsada polskiej komedii Planeta Singli 3:

 • Agnieszka Więdłocha
 • Maciej Stuhr
 • Bogusław Linda
 • Danuta Stenka
 • Maria Pakulnis
 • Piotr Głowacki
 • Weronika Książkiewicz
 • Tomasz Karolak
 • Borys Szyc

Planeta Singli 3 to jeden z lepszych polskich filmów

Na wielką pochwałę zasługuje również znany polski aktor Bogusław Linda, który odgrywa swoją postać komicznie. Widać, że bohater wczuł się w swoją rolę należycie i ja jako widz od razu kupuje go. W filmie nie zobaczymy go przeklinającego ani wulgarnego, a to z takich ról słynie aktor, np. w filmie „Psy 3„. Moją uwagę przykuł również Borys Szyc, który grał jako brat Tomka. Jego obsadzenie w tej postaci to strzał w dziesiątkę, ponieważ zagrał on wyśmienicie tak jak robi to najlepiej. Zdecydowanie Planeta Singli 3 to dobry film na wieczorny nudny wieczór, zdecydowanie polecam.

Premiera Planety Singlów 3 nastąpi kilka miesięcy po poprzedniej części. Twórcy zdecydowali się na nowatorski krok w polskim kinie: oba filmy były kręcone w tym samym czasie. W wielkim finale trylogii filmowej Ania Kwiatkowska i Tomasz Wildiński (Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr) decydują się na ślub. Dlatego Planeta Singli 3 vod zupełnie różni się od poprzednich części: Akcja toczy się całkowicie w kraju, w którym obie rodziny przygotowują się do wielkiego wesela.

O czym właściwie opowiada polska produkcja? 

Mamy więc słynną parę – Ania i Tomek – która ostatecznie decyduje się na ślub. I udaje się do odległej wioski, skąd pochodzi Tomasz. Rodzina czeka na najlepsze zdjęcia, ale w końcu okazuje się, że tak nie jest. Biorąc pod uwagę świat polskich prowincji i niedźwiedzie słynnej metropolii, czyli H. Kilku idiotów, którzy nie widzą światła. No cóż, musiał być szczęśliwy, jak zawsze sam, ale tylko przez chwilę.

Cały film „Planeta Singli 3” może być lepsza, jeśli włożysz w nią dużo wysiłku. Ten film to gra zgodna z polskimi standardami filmowymi, ale coś może pomóc w poruszaniu się po niej. Dlatego rozczarowujące jest to, że niektórzy, którzy wyznaczają granice dobrego smaku, żartują, że nie idą w dobrym kierunku. Przeszkadza Wam przyjemne oglądanie wiejskiej komedii o weselu i np. Pies potrzebuje czasu, by rzucić „żart” i zapalić latarkę. Inną rzeczą było to, że filmy śmiały się bardziej niż on.

Planeta Singli 3
Planeta Singli 3
Planeta Singli 3
Tytuł filmu Planeta Singli 3
Ocena TMDb 7.4 24 votes
Udostępnienia0

Podobne tytuły

O Yeti!
Krudowie
Clouds
Nazywam się Dolemite
Shazam!
The Binge
Psych 2: Lassie Come Home
Zajmiesz się nim?
Last Christmas
Piksele
Ant-Man i Osa
Noelle