CAŁY FILM Pranksterzy w trasie ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Pranksterzy w trasie

Pranksterzy w trasie - ZALUKAJ ONLINE

Mar. 26, 2021USA87 Min.R
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Pranksterzy w trasie z polskim dubbingiem!

Wystarczy kilka minut i połowa drogi, zanim Eric Andre cię przywita, by zobaczyć, jak szybko ta głupia ukryta kamera zmienia się z niczego w szaleństwo i po prostu działa. W kreskówce dla komik gra żenująco skazanego mężczyznę, który podróżuje z Miami do Nowego Jorku po kryzysie w szkole średniej, ale Andre ma tylko jedną wymówkę, by popychać ludzi w górę iw dół, co jest żałosne.

Goście bawią się z przyjaciółmi Chrisa i Buddy w tej zabawnej przygodzie podróżniczej. Kiedy Chris wpada do myjni samochodowej upadłej Mary granej przez Mary Conlin, nie może strzelać z powodu nieszczęśliwego wypadku, który powoduje awarię odkurzacza. Po tym, jak samochód siostry Lincoln został skradziony przez różową sukę w tylnym oknie złej suki, Buds zgadza się zabrać Chrisa z Florydy do Nowego Jorku, aby zakochać się w kolejnym strzale.

Gdzie oglądać cały film Pranksterzy w trasie online?

Z drugiej strony uśmiechy wielu indywidualnych wyborców wystarczą, aby ominąć pracę i popełnić błędy, a podczas złej podróży doceniamy chłód i umiejętność radzenia sobie z ruchem ulicznym. Zwykli ludzie, którzy mierzą się z gniewem przeszłości lub pozbywają się rąk, nie tracą straty. Kiedy obawiano się, że Andre, Howie lub Hadish wyjdą z zatoki i przestraszą ludzi, na każdym spotkaniu było pół setki przypadków, w których ludzie przychodzili i rozbrajali się, oferowali pomoc i próbowali podróżować. 

Pranksterzy w trasie jest prawie arbitralny, aby uzasadnić jego manifestację jako narrację. Chris (Andre) i najlepszy przyjaciel Budsa (Lil’s Rel Howier) odbierają życie, by ścigać dziewczynę marzeń Chris (Michael Connlin) w Nowym Jorku i ukraść budynek dla byłego chłopaka Tiffany Haddish, którego schwytała. a komedia bombowa idealnie pasuje do figlarnego charakteru filmu, ponieważ Trina zabija przypadkowych ludzi w poszukiwaniu Chrisa i Buddy. Zajrzyj również na konkretny hit z tego roku Mortal Kombat.

Ale inne eksperymenty społeczne pokazują, że większość Amerykanów naprawdę chce pomóc. Dlatego film jest bardzo kuszący, zarówno ze względu na czasowniki w armii, które dają Chrisowi motywację, której potrzebuje, jak i na kelnerkę, która uprawia seks w oparciu o zerwany związek Chrisa z dziewczyną. Dzięki najnowszym doniesieniom film „Pranksterzy w trasie” przywraca zbiór ludzi, którzy dowiadują się, że zostali oszukani, zmniejszając szkody psychiczne. Zapewnia to nieprzyjemną ulgę, którą żarty zwykle zwodzą. Kiedy Haddish szuka policjanta do pocałunku, nadal trudno o to zapytać.

Pranksterzy w trasie Cały FILM

Konkretna komedia

Pranksterzy w trasie to tak naprawdę dwa filmy w jednym, chociaż łączna liczba jest z pewnością mniejsza niż suma części. Pierwsza to komedia o niespokojnym chłopaku, w której rola nieżyjącego już Chrisa i Lil Rel Howery podróżuje po całym kraju, by ponownie spotkać swoją dziewczynę z liceum, Mary (Michael Connlin). Drugi to seria żartów z ukrytej kamery o nieznajomych, którzy, jak pokazują zapisy, zwykle reagują radośnie, gdy sztuczka zostaje w końcu ujawniona. Oczywiście stać ich na hojność; Nie trzeba było siedzieć obok bolesnego, nieszczęśliwego filmu.

To demonstracja niejasnej reakcji zdezorientowanych improwizatorów i ludzi, którzy już nie wiedzą, że są w historii Chrisa – w przedstawieniu Michaela Conlina, kiedy stał się dużą częścią listy Mary Venn. Wchodzi też do filmu jako niewinny widz, ale łączy go energia gniewnych komiksów, które grają bardzo humorystycznie, odrzucając złudzenia Chrisa.

Pranksterzy w trasie
Pranksterzy w trasie
Pranksterzy w trasie
Pranksterzy w trasie
Pranksterzy w trasie
Pranksterzy w trasie
Polski tytuł Bad Trip
Ocena widzów 6.6 11,317 votes
Ocena TMDb 5.9 103 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.