ONLINE HD 2110 Wyświetleń

  • Sala samobójcow. Hejter 1080pvod.plus
Sala samobójców Hejter

Sala samobójców Hejter

Mar. 06, 2020PolandPG
Twoja ocena: 0
10 5 głosów
what going on?

Opis całego filmu:

Sala samobójców Hejter – Oglądaj Online

Cały Film Sala Samobójców. Hejter w wersji online to dobry film na wieczorne oglądanie 

Sala Samobójców Hejter kręcony był oczywiście przez jednego z najlepszych reżyserów w Polsce, Jana Komasę. Zdobył on renomę i sławę w naszym kraju dzięki świetnej produkcji jaką napisał pt. Boże Ciało”, które walczyło o Oscara na scenie międzynarodowej. Film Sala Samobójców. Hejter w kinach pojawiła się już 6 marca w 2020 roku, opóźniona rozprzestrzeniającą się epidemią na całym świecie. Pierwsza część tego hitu sprzedała się i została przyjęta bardzo dobrze przez krytyków filmowych oraz publiczność. Druga część prawdopodobnie równie dobrze zostanie zaprezentowana więc spodziewajmy się rekordów oglądalności tej produkcji. Uważam, że druga część Sali Samobójców również zasługuje na mnóstwo nagród tak jak uczyniła to pierwsza część. Reżyserem filmu jest Jan Komasa wraz ze scenarzystą Mateuszem Pacewiczem, który znany jest z dużej ilości dobrych filmów. Bohaterem filmu jest Maciej Musiałowski kojarzony z innych produkcji takich jak Fascinatrix czy Czuwaj. 

Skład obsady filmu Sala Samobójców Hejter:

Sala Samobójców Hejter Cały Film

Problem hejtu w internecie ukazany w filmie Sala samobójców Hejter

Sala samobójców Hejter Online to opowieść o historii Tomka (Maciej Musiałowski) , studenta Uniwersytetu Warszawskiego, na którym studiuje on prawo. W jednym momencie wszystko runęło w gruzach kiedy chłopaka przyłapano na plagiacie i wydalono ze szkoły. Tomek postanowił wszystko utajnić przed rodziną Krasuckich, która sponsorowała jego studia przelewając mu co miesiąc stypendium na konto. Po pewnym czasie wszystko wychodzi na jaw bohater traci pomoc i zaufanie u rodziny, która do tej pory wspierała go finansowo. Ta sytuacja również jest powodem rozstania się z ich córką Olą, w której Tomek zakochał się niemiłosiernie. Chłopak wykorzystując swoją nową pracę i możliwości technologiczne jakie oferuje jego nowe stanowisko postanawia podsłuchiwać dom swoich uprzednich sponsorów.  

Cały film „Sala Samobójców Hejter” to idealnie pokazany problem dzisiejszych czasów z jakimi zmaga się co raz więcej ludzi. Hejt internetowy, który w mediach społecznościowych stał się tak popularny, gdzie stało się to codziennością jest dla niektórych osób zabójczy. Ukazane w filmie krwawe konsekwencje obrażania innych osób w internecie dadzą do myślenia większości widzów. 

Sala Samobójców Hejter Online 

 

Sala samobójców Hejter
Tytuł filmuSala samobójców. Hejter
Ocena IMDb7.3 164 votes
Ocena TMDb6.3 4 votes

Reżyser

Jan Komasa
Reżyser

Obsada

9 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Wojna o planetę małp
The Highwaymen
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
Najdłuższa noc
Zombi
Porwanie Stelli
Czas łowów
Monsoon
Irlandczyk
Polowanie
Natręt
Kod 211
×
Udanego seansu!