CAŁY FILM Spider-Man: Bez drogi do domu ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: Bez drogi do domu - ZALUKAJ ONLINE

Uważaj, czego sobie życzysz, Parker.Dec. 15, 2021148 Min.
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Spider-Man: Bez drogi do domu w wersji online już dostępny

„Spider-Man: No Way Home” to najbardziej oczekiwany obraz tego roku. W związku z tym wydarzeniem, w Internecie zaczęły pojawiać się recenzje całego filmu Marvela. Fani postaci Człowieka-Pająka będą zachwyceni najnowszą sensacją Marvela, jak wynika z wczesnych ocen. Na Rotten Tomatoes, serwisie agregującym recenzje, film „No Way Home” uzyskał doskonałą ocenę 100% pozytywnych recenzji (obliczoną na podstawie 29 zweryfikowanych recenzji). Spider-Man 3 otrzymał do tej pory 18 recenzji na Metacritic, z czego 16 z nich uznało go za doskonały. Żaden z krytyków nie wystawił „No Way Home” fatalnej recenzji, mimo że spotkał się z mieszaną reakcją pozostałych dwóch. W systemie 100-punktowym film uzyskał ocenę 71 na 100.

Spider-Man: No Way Home” trafił do kin dwa lata temu; nowy obraz rozgrywa się po „Avengers: Endgame Online„, ale przed „Spider-Man: Homecoming„. Na podstawie wszystkich danych, „No Way Home” wygląda na najbardziej udany film Marvela w tym roku.

Peter Parker w akcji przeciwko złowrogim bohaterom

Doktor Strange, grany przez znakomitego Benedicta Cumberbatcha, wkracza do akcji, by pomóc Peterowi, który zmaga się z trudnościami w zaistniałych okolicznościach. Wspólnie wyczarowali zaklęcie, które miało wymazać pamięć o Spider-Manie z umysłów całego świata. Amerykańskie powiedzenie: „Musisz zachować ostrożność, wyrażając swoje aspiracje” jest dobrym przypomnieniem. Konsekwencje są tragiczne, a świat stoi u progu wielkiej katastrofy.

Jako fan Spider-Mana z Marvel Comics (a przynajmniej jeden z moich ulubionych), zwracam wielką uwagę na wszelkie wiadomości o Spider-Manie. Sprawy stały się o wiele bardziej szalone, gdy dołączył on do MCU, ponieważ w Marvel Cinematic Universe przedstawianych jest tak wiele różnych historii. Zagrożony jest teraz cały świat, a może nawet cały multiwersum, a nie pojedyncza planeta, wszechświat, czy… multiwersum. Już teraz teasuje się nowy solowy film o Spider-Manie, „Spider-Man: No Way Home”, więc niedługo przejdziemy do tej drugiej kategorii.

Cały film Spider-Man: Bez drogi do domu jako hit 2021 roku

Za reżyserię odpowiada Jon Watts, który jest również producentem filmu. Zendaya, Marisa Tomei, Benedict Cumberbatch, J.K. Simmons, Angourie Rice i Alfred Molina ponownie wcielą się w główne role, podobnie jak Harry Holland, Will Dafoe i Rhys Ifans.

Cały film Spider-Man: Bez drogi zostaje ujawniona na końcu Far from Home, a Peter Parker zwróci się do Doctora Strange’a, aby odzyskać swoją sekretną tożsamość poprzez magię, podobnie jak to miało miejsce w komiksie One More Day z 2007 roku. Ingerencja Parkera w zaklęcie Strange’a, z drugiej strony, rozpęta ogromny chaos w całym wszechświecie. Spider-Man będzie teraz musiał stawić czoła takim postaciom jak Doctor Octopus (Alfred Molina), Electro (Jamie Foxx) Sandman (Thomas Haden Church), Green Goblin (Willem Dafoe) i Lizard (Rhys Ifans), z których wszyscy zadebiutowali w oryginalnym filmie Niesamowity Spider-Man. W związku z tym Tobey Maguire i Andrew Garfield, którzy grali Spider-Manów w pierwszym filmie, mają powrócić do sequela.

Wykonawcy i Marvel Studios nalegali, aby Toby Maguire i Andrew Garfield nie pojawili się w tej produkcji, ale wygląda na to, że w związku z tą informacją wszyscy inni przychylili się do ich punktu widzenia. Alfred Molina powróci jako Doctor Octopus, podczas gdy Jamie Foxx ponownie wcieli się w rolę Electro, o czym już wiemy. W filmie powróci również postać Normana Osborna/Green Goblina, w którego wcieli się Willem Dafoe. Ponieważ film pracuje nad kilkoma wielkimi niespodziankami, rozsądne jest, że twórcy nie chcą ich ujawniać przed czasem.

Niesamowity film sci-fi

Z drugiej strony, ten film również ma trwać bardzo długo. Spider-Man: No Way Home to sequel, który według informacji, jakie udało nam się uzyskać, będzie trwał 2 godziny i 39 minut. Czas trwania filmu jest o pół godziny dłuższy od dwóch poprzednich. Kiedy w 2012 roku ukazał się „Niesamowity Spider-Man”, był to najdłuższy film, jaki kiedykolwiek powstał. W najlepszym wypadku dzięki temu powstanie historia, która będzie wciągająca i przykuwająca uwagę. Duża obsada oznacza, że każda z postaci będzie potrzebowała swojego czasu na ekranie, aby w pełni wnieść swój wkład w fabułę.

To już oficjalne, według nowego teasera, że postacie takie jak Electro, Doctor Octopus, Lizard, Sandman i Green Goblin powrócą do serii. Aby walczyć z Peterem, wykorzystują niejednoznaczność zaklęcia i przechodzą do naszej rzeczywistości z alternatywnych wymiarów. Zostali wymazani.

Wcielenie się Toma Hollanda w postać Petera Parkera w filmie „Spider-Man: Bez powrotu do domu” to finał jego dotychczasowej podróży po Marvel Cinematic Universe. Kevin Feige, szef Marvel Studios, poparł wcześniej tego dnia twierdzenia Amy Pas. Ta noc jest wielką nocą dla debiutu filmu.

Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu
Polski tytuł Spider-Man: No Way Home
Ocena TMDb 8.4 74 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.