What's happening?

Swingersi - OGLĄDAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Swingersi

Swingersi

Baiwmy się w dużym gronie!Feb. 28, 2020PolandPG
Twój głos: 0
7 3 głosy

Opis

Czy Swingersi warto obejrzeć na ekranach?

Najważniejszą rzeczą jaką trzeba zaznaczyć jest fakt, że film reklamowany jako komedia nie do końca tą komedią jest. Skłonny byłbym powiedzieć, że jest to film obyczajowy, w którym oglądać można dwie niełączące się ze sobą opowieści. Jedna opowieść jest o dwóch parach, które chcą ulepszyć swoje życie seksualne, wymieniając się partnerami. Druga opowieść jest o romansie Bartka (Antoni Królikowski) i Sylwii (Barbara Kurdej-Szatan), którą znajduje półnagą na balkonie sąsiada. Reżyserem filmu jest łotewskiego pochodzenia Andrejs Ekis, realizujący tę samą fabułę filmu w wielu państwach na świecie. 

Dużo popularnych polskich filmów z 2019 roku to były właśnie komedie romantyczne, które polscy widzowie uwielbiają. Film Swingersi 2020 opowiada o życiu erotycznym dwóch par, które chcą odmienić nieco swoje nudne życie. Chyba większość starszych stażem małżeństw przeżywa rutynę i nudę w życiu seksualnym więc niektórzy postanawiają szukać nowych wrażeń. W filmie oglądać możemy z pozoru idealną parę z show-biznesu, której nie brakuje pieniędzy. Jest to Iwona (Joanna Liszowska) i Fabian (Michał Koterski), prowadzący ekstrawagancki styl życia, nie oszczędzając na niczym. Najważniejsze są ich portale społecznościowe, przychodzące lajki i nowi followersi. Kiedy bohaterowie spotkają się na miłosne igraszki, nikt nie wie jak daleko się posuną. Sprawdźcie to oglądając cały film Swingersi w wersji online na portalu.

Gdzie oglądać cały film Swingersi online?

Obsada aktorska:

 • Ilona Ostrowska
 • Krzysztof Czeczot
 • Joanna Liszowska
 • Michał Koterski
 • Barbara Kurdej-Szatan
 • Antoni Królikowski
 • Tomasz Oświeciński

Swingersi Cały Film

Patrząc na obsadę aktorską powiedzieć mogę śmiało, że wypadła ona na bardzo dobrym poziomie. Gdyby tylko dać im trochę lepszy scenariusz, w którym mogliby oni wykazać wszystkie swoje zdolności film na pewno byłby lepszy. Antoni Królikowski pokazał, że potrafi grać jednocześnie dwie postaci udowodnił swój talent. Podobnie zagrał Krzysztof Czeczot, który bardziej podoba mi się w filmie jako Andrzej niż w produkcji jako Zenek. Michał Koterski dostał wymarzoną rolę do swojego portfolio i zagrał wyluzowanego pozytywnego wariata z świetnym poczuciem humoru. Zmartwiła mnie jedynie sytuacja z Barbarą Kurdej-Szatan, która dostała rolę taką, że nie miała zbytnio manewrów by pokazać coś więcej. Moim zdaniem wycisnęli oni z filmu co mogli i z tego scenariusza jaki dostali. 

 

Swingersi
Original title Swingersi
IMDb Rating 3.9 150 votes
TMDb Rating 4.5 2 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.