ONLINE HD 262 Wyświetleń

  • Ultras PL Dubb 1080p HD vod.plus
Ultras

Ultras

Mar. 09, 2020Italy109 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis całego filmu:

Gdzie obejrzeć cały film Ultras ?

Film Ultras Online w reżyserii Francesco Lettieri’ego to włoska produkcja z gatunku dramat. Główną fabułą Ultrasa jest historia Anioła, chłopca nakierowanego na przemoc i fanatyczne uwielbienie, z Neapolu, którego mentorem jest Sandro. Scena wsparcia dla weteranów, zwieńczona boja lub sady, ale obecnie zbanowana na stadionie. Sandro przeżywa jednak kryzys tożsamości: pytanie, czy życie na stadionie jest dobrym sposobem na poszukiwanie miłości, osiedlenie się, pokonanie jej, zmianę czegoś w życiu i doprowadzenie do tragedii takiej jak Grecja. Jednocześnie zachowuje się prawie jak syn młodego anioła. Chłopiec w wojnie z fanami stracił brata i jest w trudnym związku z matką, która wychowuje go w samotności.

To jednak nie jest film o Sandro czy Angelie. To zdjęcie wojny pokoleniowej i wpływu środowiska na jednostkę. Stare zakazane konie mają zasady i nadal chcą prowadzić grupę, niższe pokolenie już przeżyło i chce odziedziczyć jak pisklę opuszczające gniazdo, a najmłodsza ma najbardziej wrażliwą głowę i nie jest pewna, czy powinna była uszanować wychowawców tylko. z miasta. pozostań po stronie rebeliantów. Napoli walczą o mistrzostwa Włoch, więc konflikt narasta, a finał ma doprowadzić do finałowej gry w Rzymie, gdzie czekają na nich fani Romów.

Przedstaw młodego anioła w chuligańskim otoczeniu. Chłopiec zbiera każde słowo i jest coraz bardziej zafascynowany tym stylem życia. Relacje między ojcami i dziećmi determinują bieg historii, ale ich przeznaczenie jest jedynie środkiem do osiągnięcia przez reżysera celu. Ponieważ prawdziwy bohater historii okazuje się być bohaterem zbiorowym.

Ultras – film o włoskich kibolach

Poświęcenie mężczyzn, które jest przedmiotem „zbirów”, zostaje tutaj przełożone. Mimo wieku bohatera również nie został przeniesiony. Chce się osiedlić i znaleźć stałego partnera. Nie wydaje się to możliwe, ponieważ wie tylko, że występuje przemoc. Jest zarządzany przez kodeks bandytów i nie jest zgodny z zasadami cywilizowanego świata. Z najpoważniejszych powodów nie może poradzić sobie ze złością i walczyć z entuzjazmem. Jest mentorem nastoletniego anioła i wszystko wskazuje na to, że pod wrażeniem chłopca podąża jego śladami. Dynamika grupy już wpłynęła na twoją psychikę i dlatego uczysz się rozwiązywać wszystkie swoje problemy z ponczem.

Ludzie zainteresowani ruchem ultradźwiękowym z pewnością mają wiele smaków, takich jak przygotowywanie bannerów na mecze, palenie pochodni, deszcz czy organizowanie gier poza grami, ale muszę przyznać, że straciłem trochę równowagi. Na przykład w 2008 r. 1500 fanów neapolitańskich pojechało do Rzymu z fanami AS Roma … wcześniej porwanych pociągiem. Kiedy zobaczyłem Ultra, miałem wrażenie, że cały ruch wentylatora został zamknięty między 30 a 40 osobami z różnych generacji.

Jednak Napoli ma jednych z najbardziej fanatycznych włoskich kibiców, w tym tych, którzy wciąż pamiętają dni, w których Diego Maradona przejął klub. Wybór aktorów jest również wątpliwy – chociaż starsze pokolenia wydają się również bardzo niezawodne pod względem stylu, tatuażu lub ubrania, a czasami między aktorami powstaje iskra chemiczna, dlatego aktorzy grający najmłodszych zwolenników klubu Neapol zmierzy się z tym zadaniem, a czasem nawet w groteskowy sposób.

Ultras
Tytuł filmuUltras
Ocena IMDb6.1 2,709 votes
Ocena TMDb6.4 217 votes
9 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Sicario 2: Soldado
Spider-Man: Homecoming
18 prezentów
Może pora z tym skończyć
Freaks
Wyspa Tajemnic
Ślicznotki
Adios
Lady Driver
Padlina
Psy 3: W imię zasad
Poczujcie rytm
×
Udanego seansu!