What's happening?

Ultras - OGLĄDAJ ONLINE

" type="video/mp4" label="1080P">
" type="video/mp4" label="720P" selected="true">
" type="video/mp4" label="480P">
" type="video/mp4" label="360P">

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Ultras

Ultras

Mar. 09, 2020Italy109 Min.PG
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie obejrzeć cały film Ultras ?

Film Ultras Online w reżyserii Francesco Lettieri’ego to włoska produkcja z gatunku dramat. Główną fabułą Ultrasa jest historia Anioła, chłopca nakierowanego na przemoc i fanatyczne uwielbienie, z Neapolu, którego mentorem jest Sandro. Scena wsparcia dla weteranów, zwieńczona boja lub sady, ale obecnie zbanowana na stadionie. Sandro przeżywa jednak kryzys tożsamości: pytanie, czy życie na stadionie jest dobrym sposobem na poszukiwanie miłości, osiedlenie się, pokonanie jej, zmianę czegoś w życiu i doprowadzenie do tragedii takiej jak Grecja. Jednocześnie zachowuje się prawie jak syn młodego anioła. Chłopiec w wojnie z fanami stracił brata i jest w trudnym związku z matką, która wychowuje go w samotności.

To jednak nie jest film o Sandro czy Angelie. To zdjęcie wojny pokoleniowej i wpływu środowiska na jednostkę. Stare zakazane konie mają zasady i nadal chcą prowadzić grupę, niższe pokolenie już przeżyło i chce odziedziczyć jak pisklę opuszczające gniazdo, a najmłodsza ma najbardziej wrażliwą głowę i nie jest pewna, czy powinna była uszanować wychowawców tylko. z miasta. pozostań po stronie rebeliantów. Napoli walczą o mistrzostwa Włoch, więc konflikt narasta, a finał ma doprowadzić do finałowej gry w Rzymie, gdzie czekają na nich fani Romów.

Przedstaw młodego anioła w chuligańskim otoczeniu. Chłopiec zbiera każde słowo i jest coraz bardziej zafascynowany tym stylem życia. Relacje między ojcami i dziećmi determinują bieg historii, ale ich przeznaczenie jest jedynie środkiem do osiągnięcia przez reżysera celu. Ponieważ prawdziwy bohater historii okazuje się być bohaterem zbiorowym.

Ultras – film o włoskich kibolach

Poświęcenie mężczyzn, które jest przedmiotem „zbirów”, zostaje tutaj przełożone. Mimo wieku bohatera również nie został przeniesiony. Chce się osiedlić i znaleźć stałego partnera. Nie wydaje się to możliwe, ponieważ wie tylko, że występuje przemoc. Jest zarządzany przez kodeks bandytów i nie jest zgodny z zasadami cywilizowanego świata. Z najpoważniejszych powodów nie może poradzić sobie ze złością i walczyć z entuzjazmem. Jest mentorem nastoletniego anioła i wszystko wskazuje na to, że pod wrażeniem chłopca podąża jego śladami. Dynamika grupy już wpłynęła na twoją psychikę i dlatego uczysz się rozwiązywać wszystkie swoje problemy z ponczem.

Ludzie zainteresowani ruchem ultradźwiękowym z pewnością mają wiele smaków, takich jak przygotowywanie bannerów na mecze, palenie pochodni, deszcz czy organizowanie gier poza grami, ale muszę przyznać, że straciłem trochę równowagi. Na przykład w 2008 r. 1500 fanów neapolitańskich pojechało do Rzymu z fanami AS Roma … wcześniej porwanych pociągiem. Kiedy zobaczyłem Ultra, miałem wrażenie, że cały ruch wentylatora został zamknięty między 30 a 40 osobami z różnych generacji.

Jednak Napoli ma jednych z najbardziej fanatycznych włoskich kibiców, w tym tych, którzy wciąż pamiętają dni, w których Diego Maradona przejął klub. Wybór aktorów jest również wątpliwy – chociaż starsze pokolenia wydają się również bardzo niezawodne pod względem stylu, tatuażu lub ubrania, a czasami między aktorami powstaje iskra chemiczna, dlatego aktorzy grający najmłodszych zwolenników klubu Neapol zmierzy się z tym zadaniem, a czasem nawet w groteskowy sposób.

Ultras
Polski tytuł Ultras
Ocena widzów 6.1 2,709 votes
Ocena TMDb 6.4 217 votes

Reżyser

Obsada

Grimaldi Teodoro isUltras Diffidato
Ultras Diffidato
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Skomentuj
Shared0