What's happening?

Underdog - OGLĄDAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Underdog

Underdog

Jan. 11, 2019Poland120 Min.PG
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film Underdog online?

Cały film Underdog to dramat sportowy w reżyserii Macieja Kawulskiego. Jest to pierwszy polski film związany stricte z tematami sztuk walki MMA (Mixed martial arts). Reżyser filmowy znany jest w Polsce z organizacji i nadzoru nad polskimi galami „KSW”. Na pierwszym planie jako główny bohater wystąpił Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos). Kosa to utalentowany zawodnik, który od dziecka trenuje zawodowo sztuki walki i idzie mu to doskonale. Przedstawiona historia sportowca daje do myślenia, bo kiedy widzimy obraz, na którym w jednym momencie potrafi zepsuć wszystko fatalna pomyłka to jest ciężki temat. Chodzi o doping, który zastosował zawodnik w swojej ostatniej walce z Denim Takaevem (Mamed Chalidow). Walka oczywiście została unieważniona na korzyść zawodnika, który wcześniej przegrał tę bitwę. 

Sportowa kariera mężczyzny przechodzi kryzys ale on sam jest głównie winien tej sytuacji, gdyż za wszelką cenę chciał być najlepszy. Jak wiadomo sterydy w sporcie to dość powszechny temat tabu, którego raczej każdy stara się unikać. Wielu sportowców przez nielegalny doping poległo w ten sposób, np. Lance Armstrong. Chłopak w momencie, kiedy jego kariera zaczęła przewracać się do góry nogami postanowił wrócić do swojego rodzinnego miasta Ełku, w którym wychował się od małego. Na co dzień podjął prace jako ochroniarz jednego z klubów dyskotekowych. 

Film Underdog Online

Ocena i recenzja całego filmu Underdog

Aktorzy grający w filmie Underdog:

 • Eryk Lubos
 • Mamed Khalidov
 • Aleksandra Popławska
 • Tomasz Włosok
 • Janusz Chabior
 • Jarosław Boberek
 • Emma Giegżno i inni.

Bohater filmu Underdog Borys, powinien liczyć się z tym, że badania antydopingowe zniszczą jego karierę. Każdy dorosły człowiek wie, że pewne sprawy niosą za sobą konsekwencję, których nie sposób pominąć. Sportowcowi odebrano mistrzowski tytuł, który wcześniej zdobył oraz zdyskwalifikowano go z dalszych walk. Jest to przestroga dla wszystkich tych, którzy myślą, że są bezkarni sięgając po nielegalne środki. Mężczyzna zmuszony wrócić do swojego życia codziennego pierw pracuje w klubie nocnym, by następnie spróbować pracy w kolei. Ku jego uciesze Denim Takajew wykonując swoją ostatnią walkę pragnie skonfrontować się z nim. Jest to jego ostatnia szansa by móc zrekompensować się za błędy, które wcześniej popełniał. Panowie po raz drugi wyjdą na ring, na którym okaże się, który z nich jest silniejszy nie tylko fizycznie ale przede wszystkim psychicznie. 

 

 

Underdog
Original title Underdog
IMDb Rating 5.7 272 votes
TMDb Rating 5 8 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.