CAŁY FILM W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - ZALUKAJ ONLINE

Oct. 27, 2021Poland97 Min.TV-MA
Twój głos: 0
6 1 głos

Opis filmu

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 do obejrzenia online

Akcja filmu rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszej części. Adam Adamiec (Mateusz Więcławek), polski policjant, przedstawiony jest w napisach początkowych jako główny bohater filmu. W snach walczy ze złem w latach 80 a w rzeczywistości jest nieśmiałym i krnąbrnym nastolatkiem, który nie radzi sobie z obowiązkami policjanta. Po tym, jak dowiaduje się, co stało się z sierżantem Waldemarem Gwizdą (Andrzej Grabowski), jego dziewczyna z komisariatu Ada i siostra Ady, Wanessa wyruszają na poszukiwanie tego, co się z nim stało. Gdy docierają na miejsce, zastają trwającą rzeź. Rola policjanta w tej tragedii ma się odwrócić o 180 stopni.

W tym nowym horrorze Kowalskiego, humor i napięcie łączą się w przerażającą całość. Filmowcy czasem narzekają na tę metodę, ale w tym przypadku nadała ona filmowi prawdziwej dynamiki, którą trudno było odkryć w poprzedniej części.

Czy jest to horror wart oglądania?

Oglądając cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt 2, nikt nie będzie mógł zasnąć. Ma fantastyczną muzykę, ale to właśnie efekty są najbardziej uderzającą częścią filmu. Jego postacie są szczere i dobrze narysowane, a jego pisanie jest doskonałe. Bohaterowie mają usunięte języki i gardła, jak również jelita usunięte w różnych sytuacjach w całej historii. Choć niektórych może to odrażać, to ci, którzy lubią pełne horrory, na pewno się uśmiechną.

Należy pamiętać, że fabuła rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się poprzedni rozdział. Ocalała Zosia (Julia Wieniawa) trafia na posterunek policji, gdzie jest przesłuchiwana w sprawie rzezi, która miała miejsce w lesie poprzedniej nocy. Za kilka minut ma rozpocząć się inspekcja terenu, ale w tym czasie w okolicy mają miejsce inne dziwne zdarzenia. Zamiast skupić się na rozwiązywaniu problemów kryminalnych, Adasio chce poderwać Wanessę z biurka obok, co samo w sobie nie jest złe. Nawet jeśli szanse są niewielkie, świat należy do tych, którzy są gotowi zaryzykować.

Cały film „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” to znakomita fabuła i efekty specjalne

Tej myśli przewodniej trzymał się reżyser Bartosz M. Kowalski, kończąc pierwszą część serii. W końcu nigdy wcześniej nie oglądaliśmy w naszych kinach slashera. W efekcie Kowalski miał niewielkie szanse na zdobycie posady w przemyśle rozrywkowym, ale nie żałował swoich czynów. Filmem „W lesie dziś nie zaśnie nikt” udowadnia, że jest w pełni świadomym twórcą, który zrobił rozeznanie w gatunku. Aby zrekompensować brak dramatyzmu w swojej historii, Kowalski napisał uroczą opowieść o dojrzewaniu z dużą dawką jadu na dokładkę. Brak energii obrazu rekompensuje uroczą historią o dojrzewaniu i pięknym językiem.

W Halloween, 27 października, w serwisie streamingowym wystartował nowy oryginalny film Netflixa zatytułowany „W lesie dziś nikt nie zaśnie 2”. Główną bohaterką filmu jest Ada, młoda, samotna i melancholijna policjantka z małej wsi na Podlasiu, a protagonistką filmu jest bohaterka filmu. Atrakcyjność i pewność siebie Wanessy sprawiły, że nieśmiały młodzieniec czuł się nie na miejscu w biurowym środowisku.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
Polski tytuł W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
Ocena widzów 3.9 2,330 votes
Ocena TMDb 4 92 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.