What's happening?

Wyprawa na Księżyc - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Wyprawa na Księżyc

Wyprawa na Księżyc

Oct. 16, 2020China100 Min.PG
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Wyprawa na Księżyc online?

Zdeterminowana i bystra dziewczynka z pasją do nauki buduje rakietę, aby polecieć na Księżyc i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Tam bierze udział w nieoczekiwanej wyprawie i odkrywa niesamowitą krainę zamieszkaną przez fantastyczne stworzenia. 
Nowy film animowany Netflix’a został nakręcony przy pomocy chińskiego studia Pearl, ale nie spodziewaj się innej orientalnej estetyki i inspiracji. Zawarta w liście historia „Podróży na Księżyc” odnosi się do lokalnej legendy o bogu księżyca Changa i nieskończonej miłości do Strzelca Hou. Jednak rozwój filmu pokazuje, że praca aktywacyjna zależy od oryginalnej historii, a także od tego, jak Mulano radzi sobie z historią Hua Mulano w tym roku. 

Historia opowiada o młodym Fei Fei, którego matka zmarła kilka lat temu. Kiedy ojciec obdarza córkę nową miłością, musi znaleźć nową rzeczywistość. Fei Fei odmawia przyjęcia fundamentów swojego życia, zwłaszcza że robi to w domu swojego bezwarunkowego syna Chin. Według legendy młody człowiek postanowił udać się na księżyc, na którym mieszka Bogini Chang. Produkcja składa się z dzieła Wanderlust i niszczyciela królików, jakiego nigdy wcześniej nie było. Razem muszą wypełnić misję bogini, która dzięki Changa niesie radość zaginionemu w ostatnich latach ukochanemu.

Wyprawa na Księżyc Online

Wolicie oglądać film z dubbingiem, lektorem czy napisami?

Wydarzenie nie jest miesięczną podróżą. Historia jest prosta i modna, jakby pisarzom brakowało ciekawych pomysłów na opowiadanie. Startupy Disneya są chronione w jak największym stopniu. Nie zdziw się więc, słysząc więcej piosenek niż rozmów w ciągu pierwszych kilku minut, ale podczas wydarzenia twórcy tworzą muzyczne wizje, które sprawiają wrażenie, jakby ścieżka całego filmu Wyprawa na księżyc  podzielona była na dwie części. Z jednej strony mamy animowany film Disneya i prawdopodobnie będzie to kopia poprzednich filmów, z drugiej strony jest to oryginalny pomysł, który tak naprawdę nie działa. Ponieważ przygoda jest zbędna i uproszczona, a zamiast tworzyć postaci, mamy więcej scen akcji, które często prowadzą do lepszej moralności. Netflix w ostatnim czasie inwestuje mnóstwo pieniędzy w swoje filmy. Na pochwałę zasługuje również najnowszy film polskiej dystrybucji Wszyscy moi przyjaciele nie żyją online.

Czy jest to kopia filmów wytwórni Disney?

To prawda, że ​​byłem mile zaskoczony ciekawą historią. Początek pokazuje nam kochającą rodzinę, która niestety przeżywa straszną tragedię. Potem widzimy, jak ojciec i córka zmagają się ze stratą. Każdy na swój sposób. Gdy ojciec Fei Fei będzie gotowy na rozpoczęcie nowego etapu w swoim życiu, pozostanie w pamięci córki. Rodzice, zasmuceni tym, jak szybko zapomnieli, oraz jej matka zdecydowali się uleczyć i uratować rodzinę, aż wszystko zmieni się na zawsze. Zdecydował się więc na bardzo długą i niebezpieczną podróż na Księżyc.

Pokazuje urok filmów, a tym samym piękny i piękny świat, a także cel znalezienia daru dla naturalnego boga Ziemi, bogini. Proponowana przez autorów część historii to niesamowita opowieść o złożonym procesie utraty i otwartości zmiany. Fei Fei udał się na księżyc, aby uleczyć duszę swojego ojca, i faktycznie rozpoczął operację mającą na celu pozbycie się ciemności i samotności. Podobnie jak satelita na Ziemi, skupia się na swoim celu i odmawia pomocy, rani przyjaciół i zbliża się.

W dramacie producenci wyjaśniają, że w życiu potrzebne są zmiany, a koncentrowanie się na przeszłości powoduje jedynie smutek, beznadziejność i samotność. Fei Fei, podobnie jak jego idol, odmawiał każdemu, kto się do niego zwrócił. Żaden z nich nie widział bliskich przyjaciół i nie czekał, aż się z nimi skontaktują. Na szczęście, jak wszystkie bajki dla dzieci, bohaterowie w końcu odnajdują siebie, a ich krwawe serca zostają uzdrowione. Oczywiście nie mogłeś pracować bez przyjaciół, ale możesz się tego dowiedzieć poprzez badania.

 

Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Polski tytuł Over the Moon
Ocena widzów 7.0 792 votes
Ocena TMDb 8 146 votes

Reżyser

John Kahrs
Reżyser

Obsada

Cathy Ang isFei Fei (voice)
Fei Fei (voice)
Phillipa Soo isChang'e (voice)
Chang'e (voice)
Robert G. Chiu isChin (voice)
Chin (voice)
Ken Jeong isGobi (voice)
Gobi (voice)
John Cho isFather (voice)
Father (voice)
Sandra Oh isMrs. Zhong (voice)
Mrs. Zhong (voice)
Ruthie Ann Miles isMother (voice)
Mother (voice)
Margaret Cho isAuntie Ling / Gretch (voice)
Auntie Ling / Gretch (voice)
Kimiko Glenn isAuntie Mei / Lulu (voice)
Auntie Mei / Lulu (voice)
Artt Butler isUncle / Bill (voice)
Uncle / Bill (voice)
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.