What's happening?

Zenek - OGLĄDAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Zenek

Zenek

Król walentynek jest tylko jedenFeb. 14, 2020Poland115 Min.PG
Twój głos: 0
8.6 8 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film Zenek online?

Zenek online to polski film reżyserowany przez Jana Hryniaka, który jest historią przystojnego chłopaka z Podlasia, kochającego muzykę oraz śpiew. Wszystko to robi po to “aby ludzie byli szczęśliwi”. Zenek Martyniuk doczekał się swojego własnego filmu biograficznego na ekranach kin. Nie ma co ukrywać disco polo to wciąż żywy gatunek muzyczny, gdzie na weselach i innych uroczystościach idealnie to widać. Renesans tego gatunku muzycznego to najlepszy czas by przedstawić historię króla tej muzyki. Historia Zenka, który pod koniec lat 80 rozpoczyna swoją muzyczną karierę grając pierw na niewielkich prywatnych imprezach za flaszkę wódki, po to by później podbijać serca publiczności na scenach plenerowych. Pierwsza część filmu opowiada o młodości artysty, w której doświadczamy przemiany i transformacji gwiazdy disco polo. Jest to zdecydowanie najlepsza część filmu, ponieważ widać jakiej rewolucji dokonał piosenkarz.

W filmie Zenek nie znajdziemy muzyki piosenkarza 

Jakub Zając w roli młodego Martyniuka to wielkie pozytywne zaskoczenie. Zenek, którego gra to energiczny, ambitny i zakochany w muzyce chłopak, który rozwala ekran scenicznym prestiżem. Oczywiście wszystko w ramach discopolowych standardów, jego mimika i maniery założyciela zespołu Akcent są odwzorowywane w sposób perfekcyjny. Kiedy chłopaka zastępuje Krzysztof Czeczot cała reszta włącznie z główną rolą po prostu siada. Cały ten film ma bardzo lekki klimat i muszę przyznać, że humor zafundowany przez reżysera potrafi rozbawić i sprawić, że poprawi nam się humor. Z polskich filmów zdecydowanie w ostatnim czasie furorę robi pierwszy erotyczny film w naszym kinie pt. “365 Dni“.

Jestem pewien, że wielu widzom spodobają się dialogi i gagi zaprezentowane w tej produkcji. Jestem zawiedziony faktem, że film, który miał opowiadać o discopolo przez pryzmat Zenona Martyniuka praktycznie go unika i lekceważy. Prawdopodobnie wpływ ma na to źle dobrany scenariusz filmowy, w którym nie usłyszymy ani jednej piosenki piosenkarza. Jedynym akcentem muzycznym z jakim mamy do czynienia są covery i to w dodatku w języku angielskim. Możemy porównać tę sytuację do filmu Bohemian Rhapsody, w którym nie pokazano by żadnego wykonania Freddiego.

Obsada filmu Zenek:

 • Krzysztof Czeczot, 
 • Jakub Zając, 
 • Klara Bielawka, 
 • Oliwier Seliga, 
 • Olaf Marchwicki, 
 • Karol Dziuba,
 • Jan Frycz, 
 • Roman Gancarczyk oraz inni.

Czy Warto obejrzeć polski film o Zenku Martyniuku?

Świetnym odkryciem tego filmu jest Jakub Zając, który wciela się w Zenka z młodych lat. Jakub idealnie odnalazł się w tej roli co można zauważyć oglądając cały film. Przede wszystkim gra on z dużą lekkością, swobodą dzięki, której to wszystko wygląda prawdziwie. Zawiedziony jednak jestem postawą Krzysztofa Czeczota, wcielającego się w starszą wersję Zenka. W filmie prezentuję się on ciężko, tak jak by rola zaproponowana przez Jana Hryniuka nie przypasowała aktorowi. Nie wiem dlaczego tak się stało, gdyż Krzysztof Czeczot jest utalentowanym aktorem, gdzie udowadniał to w wielu polskich filmach. Wydaje mi się, że nie potrzebnie obsadzono do tej roli dwóch aktorów, ponieważ cały efekt zaprezentował się sztucznie i przeciętnie.

Zenek jest filmem, wobec którego nie można mieć wygórowanych oczekiwań. Jeżeli ktoś lubi oglądać dobre seanse lepiej wybrać się do kina na filmy Jana Komasy. Produkcja spodoba się na pewno fanom Zenka Martyniuka, których w Polsce nie brakuje, ponieważ Zenek jest najpopularniejszym piosenkarzem disco-polo. Polecam ten film każdemu pod warunkiem, że ogląda on ten film po to by zobaczyć historię Zenka z przymrużeniem oka.

 

Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Original title Zenek
IMDb Rating 2.2 1,283 votes
TMDb Rating 5.3 8 votes

Reżyser

Jan Hryniak
Reżyser

Obsada

Krzysztof Czeczot isZenon Martyniuk
Zenon Martyniuk
Jakub Zając isMłody Zenon Martyniuk
Młody Zenon Martyniuk
Jan Frycz isOjciec Danki
Ojciec Danki
Roman Gancarczyk isOjciec Zenka
Ojciec Zenka
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.