Zalukaj – Gdzie oglądać nowe filmy online

admin 14 września, 2020

Gdzie oglądać filmy online? Zalukaj czy Cda?

W tym roku sytuacja, która spotkała wszystkich wiele zmieniła, ponieważ w pewnym momencie zamknięto wszystkie kina. Świetnym pomysłem, który w tym trudnym okresie znacznie nam pomógł było wprowadzenie filmów VOD. W skrócie jest to platforma, na której można oglądać filmy online. Serwis filmowy zalukaj jest jednym z najbardziej popularnych serwisów w polskim internecie do oglądania produkcji filmowych za darmo i nie tylko. Oczywiście tego typu stron powstaje co raz więcej, lecz moim zdaniem nie ma co szukać w nieznanych źródłach. Zresztą wiadomym jest, że lepiej oglądać filmy w wersji online, niż korzystać z serwisu chomikuj, czy ściągać z for internetowych, które często zawierają zawirusowane pliki filmowe. W zalukaj najlepszą opcją jest fakt, iż nie trzeba się logować żeby oglądać bez limitów. Niestety w późniejszym czasie administratorzy wprowadzili opcję kupowania pakietów VIP przez co serwis stracił na atrakcyjności.

Który serwis lepszy?

Na pewno zastanawialiście się nie raz, który serwis z filmami jest lepszy? Z każdym dniem serwisów filmowych powstaje co raz więcej więc biblioteka cały czas się powiększa. Wrzucane są takie nowości jak „Boże Ciało” czy „Zenek„, który jest autorytetem bardzo dużej rzeszy Polaków. Boże Ciało to film opowiadający o chłopaku, który przechodzi wewnętrzną przemianę. Według mnie jest to kandydat na Oscara, szkoda, że przegrał swą walkę z filmem Parasite.. Ale na największą pochwałę zasługuje Bartosz Bielenia, który swą rolę odegrał wyśmienicie! W serwisie filmowym znajdziemy również film uwielbiany szczególnie przez polskie kobiety „365 Dni„. Myślę, że głównym powodem uwielbienia tego filmu jest włoski aktor Michele Morrone.

Zalukaj pl HD  filmy za darmo

Na zalukaj pl znajdziemy nie tylko filmowe hity z hollywodzkiego kina, ponieważ w bazie znajdują się również stare klasyki z lat 90-tych. Oczywistym faktem jest to, że nie może zabraknąć filmów polskiego reżysera Patryka Vegi, które w Polsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem.