CAŁY FILM Bad Boy ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Bad Boy

Bad Boy - ZALUKAJ ONLINE

Kobiety wolą niegrzecznych chłopcówFeb. 21, 2020Poland135 Min.PG
Twój głos: 0
9.6 8 głosy

Opis filmu

Bad Boy – Film Patryka Vegi o polskich kibicach

Cały Film Bad Boy Online to produkcja polskiego reżysera Patryka Vegi znanego z innych filmów takich jak Polityka, Kobiety Mafii czy Botoks. Reżyser próbuje pokazać nam jak wygląda rzeczywistość polskiej piłki nożnej i świata kibiców, w którym władze trzymają mafię. Patrząc na ostatnie produkcje jest to zdecydowanie jeden z lepszych filmów, lecz nie jest on wolny i pozbawiony wad. Filmy Patryka Vegi gromadzą do kin miliony widzów mimo tego, że krytycy filmowi nie zostawiają na nim suchej nitki. Głównie akcja dzieję się na polskich stadionach, gdzie kibole są w stanie oddać życie za swój ulubiony klub WKS Unia.

Bad Boy Patryka Vegi to jak wiadomo piłka nożna, która jest najbardziej popularnym sportem na całym świecie, przez co temat, który zaproponował reżyser wydaje mi się słuszny i na czasie. Historia opowiada o życiu kibolskim, w którym liderem jest Twardy (Piotr Stramowski). Mężczyzna nie wie, że Paweł (Antoni Królikowski) chce wejść na jego miejsce i przejąć całą władzę nad klubem WKS Unia. Finansować chce on wszystko dzięki handlu narkotykami z gangsterami z całego świata. Plany Pawła chce za wszelką pokrzyżować jego brat (Maciej Stuhr), który jest policjantem i dostał zadanie zwalczyć przestępczość kibicowską. 

Gdzie oglądać cały film Bad boy online?

Jeżeli między dwóch panów wchodzi kobieta to nigdy nie jest wesoło, przekonało się o tym dwóch braci, którzy poszli inną drogą życiową. Młodszy brat Paweł to rozbójnik, który prowadzi styl życia gangstera przeprowadzając napady, pobicia i wymuszenia. Jego starszy brat Piotr chce żyć zgodnie z prawem i pilnować porządku jako stróż polskiego prawa. Jest on policjantem z krwi i kości, który pilnuje porządku w naszym państwie. Młodszy z braci pewnego dnia trafia za kraty przez swoje rozboje, wtedy przypomina sobie o swoim starszym bracie i prosi go aby ten wyciągnął go z więzienia. We wszystkim pomaga mu nowa dziewczyna Pawła (Małgorzata Kożuchowska). 

Bad Boy Patryka Vegi Cały Film Zalukaj CDA

Obsada filmowa Bad Boy:

  • Antoni Królikowski
  • Maciej Stuhr
  • Małgorzata Kożuchowska
  • Andrzej Grabowski
  • Piotr Stramowski
  • Katarzyna Zawadzka

W filmie online Paweł za wszelką cenę chce przejąć władze nad klubem ze swojego miasta, ponieważ od dzieciaka kibicuje drużynie. Chłopak nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji, gdyż grupa kibiców jest na celowniku komandosów z wyspecjalizowanej jednostki policyjnej. We wszystko daje się wkręcić zauroczona liderem kiboli Ola, która z każdym dniem bardziej angażuje się w związek z młodym chłopakiem. Krew czy przemoc w tym filmie można oglądać praktycznie w każdej scenie. Wiadomo, że Patryk Vega uwielbia rozlew krwi w swoich filmach, co udowadniał w swoich poprzednich produkcjach np. Kobiety Mafii. Szczerze mam nadzieję, że film ten jest lepszy niż jego poprzedni film Polityka, który dostał strasznie niskie oceny od polskiej widowni. 

Bad Boy Film Online 2020

 

Bad Boy
Polski tytuł Bad Boy
Ocena widzów 3.7 655 votes
Ocena TMDb 6.2 14 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.