CAŁY FILM Następcy 3 ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Następcy 3

Następcy 3 - ZALUKAJ ONLINE

Aug. 09, 2019USA106 Min.TV-G
Twój głos: 8
7.1 27 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Następcy 3 online?

Mal, Evie, Carlos i Jay wracają na Wyspę Potępionych, aby wybrać czworo nowych dzieci złoczyńców, które zabiorą do Auradonu. Wybór pada na Dizzy, Celię oraz Squeaky’ego i Squirmy’ego. Dove Cameron, Cameron Boyce, Booboo Stewart, Sofia Carson, Mitchell Hope i China Anne McClain znów prowadzą. Amerykańska premiera odbyła się w 2019 roku. 2 sierpnia Polska premiera odbyła się w 2019 roku. 11 października Disney Channel.

Niesamowita muzyka w całym filmie jest zdecydowanie lepsza niż druga część i zachowuje swój pierwszy poziom. To samo dotyczy historii. Jedyne, co mi się nie podobało, to bohater Bena, który niewiele pokazał w tej części. Rywalizacja Mala i Umy, która przeradza się w przyjaźń, jest doskonale przedstawiona. Doskonały plan na przyszły związek między Gastonem i jego synem Jayem. Zakończenie było największą niespodzianką. Kto może spodziewać się takiego finału w pierwszej części? Miło jest widzieć, jak skazani ludzie radzą sobie z rodzicami. Był złotem, wspaniałą postacią. Jedyne, co mi się nie podobało, to to, że Audrey była prawie nieświadoma, jak wspomniał Hades. Jak widać, są takie same.

Następcy 3 po polsku to doskonała kontynuacja poprzednich części

Naprawdę nie spodziewałem się, że ten cały film będzie tak dalej. Część 2 rzadko jest dobra od wielu innych 3! I czy naprawdę podobało ci się to, co Hades powiedział o złym facecie, który zrobił coś złego? Złe i oto jest, zamykanie, wyrzucanie klucza. Ale kiedy dobrzy faceci robią coś złego, to zbieg okoliczności, wybacz nam. Myślę, że powinien zostać ukarany, podobnie jak Chad. Nie spodziewałem się, że wrota wyspy się otworzą, ale myślę, że cały film się z tym mierzy. Po prostu pokazało, że dobro i zło nie są tym, gdzie ukrywają się przed działaniami rodziców, ale twoim wyborem. . Ponadto temat Umy był również bardzo miły – jego pragnienie w części 2 zostało wyjaśnione bardziej szczegółowo – służenie dobru i pomaganie wszystkim dzieciom na wyspie. Bardzo dobry film 🙂 A ja lubię te animacje, które przynajmniej słychać w oryginalnym języku.

następcy 3 cały film

Następcy 3 w wersji online wydane przez studio Disney 

Zgodnie z pierwotnymi planami, 22 lipca na czerwonym dywanie pojawi się 3 potomstwo. Jednak impreza nie odbędzie się, a za zgodą rodziny Camerona Boycha pierwsza trzecia telewizja potomna zostanie poświęcona pamięci Camerona Boycha. Ponadto firma Walt Disney Company przekaże darowiznę na rzecz Thirsty Project, która zapewni wodę pitną w miejscach, w których wciąż jej brakuje. Cameron Boise był osobiście zaangażowany w zarządzanie organizacją.

Powracający aktorzy online dla filmu Następcy 3 : Pigeon Cameron, Sofia Carson, Cameron Boise, Booboo Stewart, Mitchell Hope i China Anne McClain. Kara Ortega (High School Musical) została zaprojektowana, choreograficznie i wystawiona przez Sarę Parriott (zwiastuny 1 i 2, The Runaway Bride) i Josanna McGibbon (zwiastuny 1 i 2, The Runaway Bride).

 

 

Następcy 3
Następcy 3
Następcy 3
Następcy 3
Następcy 3
Następcy 3
Następcy 3
Następcy 3
Następcy 3
Następcy 3
Polski tytuł Descendants 3
Ocena widzów 6.7 4,258 votes
Ocena TMDb 7.9 704 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.