Źródła Wideo 185 Views

  • Mulan 1080p HDezalukaj.pl
Mulan

Mulan

Jul. 23, 2020USA120 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis całego filmu:

Gdzie oglądać cały film Mulan online 2020?

Mulan to amerykański film przygodowy z 2020 roku wyreżyserowany przez Niki Caro. Wydany przez znaną na całym świecie wytwórnię filmową Walt Disney Studios Motion Pictures. Jest to odnowienie starszej wersji z 1998 roku, który nosił taką samą nazwę jak tegoroczna wersja. Jest to studio, które wydaje najlepsze filmy, które uwielbiane są przez ludzi na całym świecie. Wytwórnia nie może oprzeć się przeróbkom swoich dawnych klasyków, które były hitami dekadę temu. Rozpoczęło się od przeróbki pt. “Alicja w Krainie Czarów”, która wydana została 10 lat temu.

Ze znanych baśni swojej wersji doczekały się takie produkcje jak Księga dżungli, Piękna i Bestia czy Kopciuszek. Oczywiście największą furorę zrobił ubiegłoroczny film o małym lwiątku – Król Lew 2019. Tym razem szerokie grono publiczności czeka na nowy film animacyjny Mulan 2020. Wymagania stawiane przez fanów tej znanej bajki są ogromne, ponieważ wersja z 1998 roku zachwyciła wszystkich oglądających i została w naszych sercach na długie lata. 

Mulan 2020 Online Cda Zalukaj

Obsada:

  • Liu Yifei (Mulan),
  • Xana Tang (siostra Mulan),
  • Tzi Ma (ojciec Mulan),
  • Donnie Yen,
  • Jet Li,
  • Gong Li,
  • Jason Scott Lee oraz inni.

Cały film Mulan prawdopodobnie nie będzie dostępny dla wszystkich widzów, ponieważ otrzymał minimalny wiek 13-stu lat. Podejrzewam, że stało się tak z uwagi na przemoc ukazywaną w tej produkcji. To produkcja, na która wydano przeszło 300 milionów dolarów co stanowi piorunująca kwotę. Taka kwota robi wrażenie biorąc pod uwagę, gdyż jest to odnowienie hitu z 1998 roku. 

Czy będzie to najlepszy remake ze wszystkich?

Mulan nie jest produkcją typowo nakręconą pod zarobek tak jak poprzednie przeróbki od Walt Disney, które były robione na jedno kopyto. Ciekawostką dla fanów tej serii może być fakt usunięcia niektórych postaci w porównaniu do starszej części. Zabraknie smoczego towarzysza Mulan o imieniu Mushu, którego dubbingował znany aktor Eddie Murphy. Jest to smutna informacja, ponieważ każdy z fanów uwielbiał wątek o smoczym przyjacielu. 

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Original titleMulan

Reżyser

Niki Caro
Reżyser

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Gong Li isXian Lang
Xian Lang
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Guns Akimbo
Aniołki Charliego
Czarna Pantera
Ultras
Jojo Rabbit
Twój Simon
Cudowny chłopak
Thor: Mroczny świat
Nowy początek
365 dni
Lego® Batman: Film
Plan ucieczki 2: Hades
×
Udanego seansu!