CAŁY FILM Mulan ZALUKAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Mulan

Mulan - ZALUKAJ ONLINE

Jul. 23, 2020USA120 Min.PG-13
Twój głos: 0
7.7 13 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Mulan online?

Mulan to amerykański film przygodowy z 2020 roku wyreżyserowany przez Niki Caro. Wydany przez znaną na całym świecie wytwórnię filmową Walt Disney Studios Motion Pictures. Jest to odnowienie starszej wersji z 1998 roku, który nosił taką samą nazwę jak tegoroczna wersja. Jest to studio, które wydaje najlepsze filmy, które uwielbiane są przez ludzi na całym świecie. Wytwórnia nie może oprzeć się przeróbkom swoich dawnych klasyków, które były hitami dekadę temu. Rozpoczęło się od przeróbki pt. „Alicja w Krainie Czarów”, która wydana została 10 lat temu.

Ze znanych baśni swojej wersji doczekały się takie produkcje jak Księga dżungli, Piękna i Bestia czy Kopciuszek. Oczywiście największą furorę zrobił ubiegłoroczny film o małym lwiątku – Król Lew 2019. Tym razem szerokie grono publiczności czeka na nowy film animacyjny Mulan 2020. Wymagania stawiane przez fanów tej znanej bajki są ogromne, ponieważ wersja z 1998 roku zachwyciła wszystkich oglądających i została w naszych sercach na długie lata. 

Mulan 2020 Online Cda Zalukaj

Obsada:

 • Liu Yifei (Mulan),
 • Xana Tang (siostra Mulan),
 • Tzi Ma (ojciec Mulan),
 • Donnie Yen,
 • Jet Li,
 • Gong Li,
 • Jason Scott Lee oraz inni.

Cały film Mulan prawdopodobnie nie będzie dostępny dla wszystkich widzów, ponieważ otrzymał minimalny wiek 13-stu lat. Podejrzewam, że stało się tak z uwagi na przemoc ukazywaną w tej produkcji. To produkcja, na która wydano przeszło 300 milionów dolarów co stanowi piorunująca kwotę. Taka kwota robi wrażenie biorąc pod uwagę, gdyż jest to odnowienie hitu z 1998 roku. 

Czy produkcja pt. „Mulan online” to najlepszy remake ze wszystkich dostępnych?

Mulan nie jest produkcją typowo nakręconą pod zarobek tak jak poprzednie przeróbki od Walt Disney, które były robione na jedno kopyto. Ciekawostką dla fanów tej serii może być fakt usunięcia niektórych postaci w porównaniu do starszej części. Zabraknie smoczego towarzysza Mulan o imieniu Mushu, którego dubbingował znany aktor Eddie Murphy. Jest to smutna informacja, ponieważ każdy z fanów uwielbiał wątek o smoczym przyjacielu. Historia Mulan – Hua Mulan, najstarszej córki wojny, która wstąpiła do armii, a nie ze swoim ciężkim ojcem. Kobieta przebrana za mężczyznę musi na każdym kroku sprawdzać się. To epicka opowieść o heroizmie i wytrwałości, która zasługuje na szacunek dla ludzi.

Jak wspomniałem wcześniej, przygodom młodej Chinki towarzyszy sporo humoru. Fakt, że kobieta ukrywa się w rękach mężczyzny, jest pretekstem do zobrazowania wielu kreskówkowych sytuacji. Niektóre fragmenty przedstawiające życie Mulana przed wstąpieniem do armii cesarskiej również usprawiedliwiają uśmiech. Tu również spotykamy komedie postaci, które są integralną częścią przedstawień sygnowanych obrazami Walta Disneya.Widzów szczególnie bawi mały czerwony smok Fly, który strzeże głównego bohatera, a także szczęśliwa krykieciarz Cri-Kee, babcia dziewczyny i trójka żołnierzy, którzy są członkami Yao, Ling i Chien-Po. Po bohaterze opowieści muszę jednak pochwalić twórców za to, że tworzą bardzo różnokolorowe osobowości z większą ilością życia i postaci niż w bohaterach.

mulan online

Studio Disney odpowiada za wydanie Mulan po polsku z dubbingiem

Animacja Disneya przyzwyczaiła widzów do wysokiego poziomu widzenia. Ten obszar nie jest smutnym wyjątkiem i jest pełen oczu ze szczególnie staranną pracą i nasyceniem kolorów. Ponadto film nie pochodzi z efektywnego środowiska, w którym można z powodzeniem konkurować z odnoszącymi sukcesy aktorami na żywo. Prawdopodobnie najbardziej imponująca była dla mnie scena, w której armia Hunów została przedstawiona wśród zaśnieżonych gór. Przy bohaterach rysownicy starali się idealnie dopasować ich wygląd do osobowości. Na przykład chiński cesarz cieszy się w swoim życiu wewnętrznym spokojem i mądrością, dzięki której człowiek słusznie zaszczepia szacunek dla własnych spraw. Kolejną skrajnością jest przywódca Hun, Shan Yu. Ten przywódca jest też niezwykle inteligentny i cieszy się lojalnością swojego narodu, ale jednocześnie wydaje się całkowitym przeciwieństwem chińskiego władcy. W ludzkiej skórze wygląda jak demon, jego twarz jest rozdarta i zostanie zgubiony.

Ojciec Mulan był żołnierzem. Jako chłopiec wychowywała córkę, a matka próbowała nauczyć jej charakterystycznych kobiecych czynności, takich jak haft. Jej zainteresowania skupiały się jednak na sztukach walki z użyciem mieczy lub strategii militarnych.

Z powodu barbarzyńskich ataków armia musiała się zebrać. Kiedy ojciec Hua nie miał dorosłego syna (brat dziewczynki był za młody, by wstąpić do wojska), przeżył nawet. Kiedy Mullan zobaczył zdrowie swoich rodziców, zdał sobie sprawę, że bitwa nie przetrwałaby. Ale honor i patriotyzm traktowali nas zgodnie z wolą cesarza. Aby uratować ojca, dziewczyna przygotowuje się jako mężczyzna i mimo sprzeciwu rodziców wstąpi do wojska.

Mulan to tytuł filmu i jednocześnie główna bohaterka 

Mulan służył w armii przez dwanaście lat, skutecznie ukrywając swoją płeć. Dopiero po wojnie ogłoszono, że ten słynny żołnierz, z którym walczył ponad dziesięć lat, jest kobietą.

Animacja chińskiego bohatera odniosła sukces gospodarczy w Chinach, ponieważ gdyby Disney nie wydał filmu o Dalajlamie, Mulan zostałby pokazany w Chinach i wyprodukowany przez miliony. Film ostatecznie trafił na rynek chiński, ale widzowie złapali go za nos, że historia była projekcją Chin, jak wyobraża to Zachód, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Obserwowane oczy dostrzegły japońskie anachronizmy, takie jak pasta do zębów lub okulary, wady lub mieszanki kultur azjatyckich, takie jak kwiaty wiśni lub kurz na twarzy. The Red, który twierdził, że kształt oczu bohaterów lub kolor ich skóry nie jest prawdziwy, był krytykowany za dążenie Mulan do wolności i niezależności, a nie za mylenie cnót.

Tym razem, ponieważ nie chcieli urazić chińskich uczuć (których wrażliwość jest już legendarna), producenci postanowili zrobić wszystko, aby zadowolić Chińczyków. Główną rolę gra chińska aktorka Liu Yifei, a cała postać jest etniczną Chińczyką. Krajobraz jest również starannie utrzymany – musi być po chińsku! – którego dziwny efekt jest już widoczny w przyczepie. Nasza bohaterka mieszka ze swoją rodziną w dużym, okrągłym domu w Tuluzie

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Polski tytuł Mulan
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.