CAŁY FILM Top Gun Maverick ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Top Gun Maverick

Top Gun Maverick - ZALUKAJ ONLINE

Dec. 23, 2020USAPG
Twój głos: 2
6.6 5 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Top Gun Maverick online?

Top Gun Maverick jest filmem akcji z USA, którego reżyserem jest Joseph Kosinski. O kontynuacji tej znanej serii mówiono od dawna. Realizacja tego projektu została wstrzymana poprzez samobójczą śmierć reżysera pierwszej części – Tony Scotta. W końcu doczekamy się kolejnej odsłony tak popularnego na całym świecie dzieła, które kręcono m.in. w Kalifornii. Głównym bohaterem będzie oczywiście Tom Cruise, któremu Maverick przyniósł międzynarodowa sławę, gdyż stał się on rozpoznawalny na całym świecie. Pierwsza część opowiadała historię uczniów uczących się w amerykańskiej elitarnej jednostce wojskowej. Rywalizacja odbywała się o tytuł najlepszego pilota na całym świecie. Na ekranie zobaczyć mogliśmy towarzyszącą mu Kelly McGilis, w której podkochiwał się bohater. Był to jeden z filmów, który zdobył Oscara w 1987 roku.

Top Gun Maverick CDA Zalukaj Vider Online

 

Pete „Maverick” Mitchell pełni służbę już przez pełna 30 lat w amerykańskiej marynarce wojennej. Jest jednym z najlepszych pilotów na całym świecie, który odpowiedzialny jest za testowanie najbardziej nowoczesnych maszyn. Seans pełen latających myśliwców, które jak pocisk potrafią wzbić się w powietrze. Niesamowita oprawa graficzna, oraz dźwiękowa tego filmu powoduje, że całość wygląda fenomenalnie. Uważam, że jest to najlepszy film dla fanów lotnictwa, ponieważ takich produkcji jest zdecydowanie zbyt mało. Osobiście sam uwielbiam oglądać zjawiskowe pokazy myśliwców, ponieważ jest to niesamowita atrakcja dla widowni.

Toma Cruise’a w roli głównej

Autorem scenariusza i reżyserem kolejnego filmu Toma Cruise’a będzie Christopher McQuarrie, scenarzysta i reżyser serii „Mission: Impossible”. Maverick był już wielokrotnie kończony, a ulubiony współpracownik Toma Cruise’a mówi, że ponowna praca z nim to czysta przyjemność. Według Manny’ego Jacinto, producenta filmu, Tom Cruise jako odtwórca głównej roli w filmie „dopracował każdy element” sequela, aby oddać hołd oryginałowi z 1986 roku.

Aktor Jacinto, który zagra Fritza w miniserialu Amazon’s Nine Perfect Strangers, powiedział TechRadar, że Cruise dołożył wszelkich starań, aby film w reżyserii Josepha Kosinki’ego przyciągnął szeroką i oddaną rzeszę fanów. Po premierze „Top Gun” trzy dekady temu, fani musieli czekać na sequel jeszcze dłużej niż się spodziewali, a „Maverick” ma trafić do kin dopiero w tym roku, po licznych opóźnieniach związanych z pandemią.

Czy cały film okaże się hitem 2022 roku?

Według Chrisa, film zaczyna się dokładnie w ten sam sposób, co jego poprzednik. Wszyscy mają na myśli ten sam krój pisma i kolorystykę. Widać wyraźnie, że nostalgia będzie w najbliższych latach bardzo pożądana. Film, którego akcja rozpoczyna się na pasie startowym lotniska, jest powszechnie uważany za dzieło Dona Simpsona i Jerry’ego Bruckheimera. „Danger Zone” Kenny’ego Logginsa zastępuje ścieżkę dźwiękową Harolda Faltermeyera na początku utworu. Poczuj dreszcz podniecenia przepływający przez Twoje ciało. Jednak mało prawdopodobne jest, że Top Gun: Maverick będzie tak dochodowy, gdy będzie miał premierę jeszcze w tym roku (film został zbudowany na budżecie 152 milionów dolarów), ale nadal powinien być w stanie pokryć koszty i wygenerować niezłą marżę zysku dla Paramountu. Dodatkowo, film będzie dostępny na Paramount Plus, serwisie streamingowym studia, 45 dni po premierze kinowej, co może doprowadzić do wzrostu oglądalności online.

Przyciągając widzów, Top Gun: Maverick wydaje się robić wszystko, by zachęcić ich do dołączenia do grona swoich fanów (a także potencjalnych zainteresowanych widzów). Dwa oficjalne zwiastuny filmu, które ukazały się w lipcu i grudniu zeszłego roku, obejrzało na YouTube ponad 52 miliony osób. King’s Man: Pierwsza misja Online to również hit na miarę 2022 roku.

Top Gun Online z polskim lektorem bądź dubbingiem

Top Gun, mimo że zgarnął miliony w kasie i zwiększył rekrutację do marynarki wojennej, nie był powszechnie uznany, gdy został wydany. Choć teraz jest kultowy, Rotten Tomatoes daje mu tylko 54-procentową aprobatę, co wskazuje na rozłam w opiniach krytyków. Dlaczego opisy osiągnięć w Top Gun były niespójne i co to oznacza dla sequela filmu, to wątpliwości, na które trzeba znaleźć odpowiedź. Możliwe, że sequel nie będzie miał takich problemów jak pierwowzór, gdyż filmy akcji stają się coraz bardziej znanym (i lubianym) podgatunkiem, co może tłumaczyć rozbieżność w reakcjach.

Tom Cruise po raz kolejny został wrzucony w wir Top Gun: Maverick, podobnie jak w oryginale z 1986 roku, został wrzucony w strefę zagrożenia filmu action-adventure. Można śmiało powiedzieć, że na sukces tej ostatniej próby przekształcenia jednorazowego filmu w pełnoprawną oryginalną serię duży wpływ miała nostalgia. Od pierwszych 13 minut Mavericka, THR donosi, że muzyka, zdjęcia i akcja spełniają te wzniosłe oczekiwania, z kamerami IMAX rejestrującymi całą akcję i Cruise’em przywiązanym do prawdziwych wojowników.

Top Gun Maverick
Top Gun Maverick
Top Gun Maverick
Top Gun Maverick
Top Gun Maverick
Top Gun Maverick
Polski tytuł Top Gun: Maverick
Ocena widzów 9.3
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.