CAŁY FILM American Pie: Dziewczyny rządzą ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

American Pie: Dziewczyny rządzą

American Pie: Dziewczyny rządzą - ZALUKAJ ONLINE

Oct. 06, 2020USA95 Min.R
Twój głos: 0
9 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film American Pie: Dziewczyny rządzą online?

Dla czwórki przyjaciół: Annie (Madison Petis), Stephanie (Lizze Broadway), Michelle (Natasha Behnam) i Keilai (Piper Kurda) – wielka impreza ma koniec sceny. Dziewczyny podpisują więc pakt, który w międzyczasie zmieni ich życie. Jeden ma toksyczny związek ze swoją dziewczyną, drugi z miłości do życia traci dziewictwo, a drugi znajduje stabilnego partnera. To zadanie jest oczywiście dużo bardziej skomplikowane, niż się spodziewaliśmy. Zwłaszcza, że ​​ta sama osoba musi pomóc im osiągnąć te cele.

Erotyczna komedia z liceum szybko pogrążyła się w panteonie niedokładnych, skandalicznych i zakazanych treści, które natychmiast złapały wszystkich, a następnie zmęczyły. Dużo osób podobnie jak ja, dorastali w tym klasycznym filmie komediowym z lat 90., który nie był tylko trzema kanonicznymi kontynuacjami, ale serią zbyt opublikowanych filmów na żywo, próbujących przywołać oryginalny film o słodkim i pachnącym spirytusie.

Tym razem to dziewczyny rządzą!

Duża część historii filmu dotyczy planu dziewcząt czyli pocałowania Granta, ale to niesamowite, jak dziwne i pomocne jest całe społeczeństwo. Tak, oczekuje się eksperymentów z koferdamem, zdalnymi wibratorami, a nawet hakami do namiotów. Ale te dziewczyny w końcu szukają miłych mężczyzn, którzy dołączyliby do nich w celu uzyskania harmonijnego i emocjonalnie satysfakcjonującego seksu.

Sama historia zamienia się w złe, zacofane stereotypy i opowieści o modelkach, czasem nawet amatorskim projektowaniu. Annie i jej najbliżsi przyjaciele, Kaylo Piper Curdu oraz Michel Natasha Behnam (świadomi istnienia zespołu) są zakochani w Johnie F. Kennedy, z wyjątkiem kilku dziwnych dowcipów Ruth Bader Ginsburg i Stephanie Stifler z Lizzy Broadway.

American Pie Dziewczyny rządzą Online

American Pie: Dziewczyny rządzą to komedia erotyczna

Rezultatem American Pie: Dziewczyny rządzą jest erotyczna komedia, która sama w sobie nie jest obrzydliwa ani spanikowana z powodu idei seksu, ale przedstawia komedię, która wyraża naturalne zaburzenie komunikacji erotycznej między dwojgiem ludzi. To naprawdę jest właściwe podejście do 2020 roku, chociaż scenariusz (napisany przez mężczyzn) nie jest na tyle głośny, by się z niego śmiać. Szczerze mówiąc, najlepszym dowcipem w filmie nie jest scenariusz, to fałszywy film, który z dumą reklamuje. Również polecamy obejrzeć cały film Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci.

Dziewczyny rządzą to to wciąż bardzo dobra komedia erotyczna. Niewygodne sceny seksu dla kobiet są trochę upokarzające, jak pokazano w czterech filmach Jason Biggs. Imprezy te są przeznaczone dla kobiet, które z powodzeniem zaspokajają swoje potrzeby lub uprawiają bezpieczny seks, ale nadal mają szczególne kłopoty.

Pomimo wszystkich możliwości zasady dziewcząt inspirują nieznajomych bardziej niż ich własne. Scenariusz pełen kiepskich dowcipów i komedii fizycznych nie jest tak mocny. Największa kobieta potrzebująca mechanicznej satysfakcji jest wielkim głupcem. Jeśli to nie pojawia się na twojej twarzy, oznacza, że ​​nie można i tyle. 

 

American Pie: Dziewczyny rządzą
American Pie: Dziewczyny rządzą
American Pie: Dziewczyny rządzą
American Pie: Dziewczyny rządzą
American Pie: Dziewczyny rządzą
Polski tytuł American Pie Presents: Girls' Rules
Ocena widzów 3.7 2,814 votes
Ocena TMDb 6.3 117 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.