CAŁY FILM Batman ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Batman

Batman - ZALUKAJ ONLINE

Mar. 01, 2022USA176 Min.PG-13
Twój głos: 0
5 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Batman online?

Pierwsze zdjęcia pokazały zdrowo wyglądającego Batmana podczas walki. Ponura, złowieszcza aura była widoczna w zwiastunach i materiałach marketingowych. Jeszcze żaden z filmów o obrońcy Gotham nie sprawiał takiego wrażenia. Rotten Tomatoes ocenił nowy film o Batmanie na imponujące 93%. Na podstawie 171 recenzji klientów świeżość filmu wynosi 87 procent. Wielu krytyków twierdzi, że film jest zbyt poważny i mroczny, by spodobał się młodym widzom.

Matt Reeves wyreżyserował „Batmana”, kontynuację „Jokera”, która ukazała się nakładem wytwórni DC Films. Po raz pierwszy obraz nie stara się nawiązać do innych filmów DC i nie należy do DC Expanded Universe. Na scenie pojawia się nowy Bruce Wayne, ale postać grana przez Roberta Pattinsona nadal jest łatwo rozpoznawalna. Mimo to scenarzysta zdołał zachować tożsamość superbohatera w nienaruszonym stanie.

Oglądaj nowego Batmana 2022

W pewnym momencie widzimy, jak Batman organizuje akcję, która ma wstrząsnąć miastem. Co więcej, Zagadka jest pokazana jako pomysłowy przestępca, który przejmuje inicjatywę w sytuacji kryminalnej. Matt używa języka ciała i mimiki, by zdradzić szczegóły narracji. Potem nie próbuje już mrugać okiem do fanów DC Comics. W rzeczywistości w tym rozdziale nie ma żadnej wzmianki o innych samozwańczych mścicielach czy bohaterach. Odpowiedź brzmi: nie, nie ma nowych oszustów kryjących się w cieniu. W trakcie oglądania filmu widzowie mają skupić się na fabule, a nie spekulować na temat przyszłości serii.

„Gotham City to sceneria, w której rozgrywa się akcja filmu. Ponure i ponure, jest chronione wyłącznie przez skorumpowane organy ścigania”. Aby zapewnić mieszkańcom Gotham City bezpieczeństwo przed najgorszym, co może się wydarzyć, Batman udaje się do miasta każdej nocy po zachodzie słońca.

Film rozpoczyna się od ataku na niestrzeżoną rodzinę, a ostatecznym celem bandytów jest zabicie zarówno rodziców, jak i dzieci. Tym razem rodzina zostaje uratowana przez Batmana. W przeszłości rodzice Bruce’a zginęli w wyniku działań Jacka Napiera. Tym razem jednak błąd zostaje zażegnany. Kiedy człowiek-nietoperz pojawia się ponownie, Jack Napier po walce z Batmanem zostaje wrzucony do kadzi ze śmiercionośnymi chemikaliami. Z tego powodu do końca życia będzie miał inną twarz i wygląd. W świetle tego incydentu Jack jest przekonany, że winę za to ponosi Batman. Z powodu przeżycia Napiera i jego reinkarnacji jako Jockera, miasto wkrótce zostaje całkowicie zdestabilizowane. Ale tylko jedna strona wyjdzie zwycięsko z tej nowej rundy konfliktu między dobrem a złem. Tak właśnie powinna działać historia.

Nowy Batman powraca w 2022 roku

Wcielając się w rolę Batmana, będziesz musiał być równie enigmatyczny, jak sam Joker. Głównemu bohaterowi trudno będzie samotnie stawić czoła groźnemu wrogowi. Joker jest jednak niezwykle błyskotliwą osobą, która ma motywację, by wykorzystać swoją sytuację.

Znakomite gry Rocksteady i prawdziwe wydarzenia są zawarte w pierwszych dwóch godzinach filmu, dzięki czemu jest to jeden z najlepszych filmów o Batmanie, jakie kiedykolwiek powstały. Niewiele brakuje, by w drugiej połowie filmu pojawił się drugi. Anders Breivik i Zodiak są do siebie podobni. Główny antagonista jest mieszanką obu. Zagadka, alter ego Paula Dano, ewoluowała w bardziej złowrogą wersję samego siebie. To nadaje filmowi ton na resztę czasu jego trwania. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, powinniście wiedzieć, że jest to najbardziej makabryczny i wstrząsający film o Mrocznym Rycerzu, jaki powstał do tej pory.

W niektórych momentach deszcz pada tak mocno, że można dostrzec tylko kilka słonecznych punktów, a miasto jest zaśmiecone śmieciami i okaleczonymi zwłokami. Ten film to znaczne odejście od poprzednich gier wideo. Dlaczego więc Matt Reeves wykracza poza oczekiwania , jeśli chodzi o wykorzystanie technologii i pranie mózgu? Jego twórczość nie mieści się w tej kategorii.

Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Polski tytuł The Batman
Ocena widzów 9.2 2,455 votes
Ocena TMDb 8.4 155 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.