CAŁY FILM Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II) ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)

Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II) - ZALUKAJ ONLINE

May. 27, 2021USA97 Min.PG-13
Twój głos: 1
5.5 2 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II) 2021?

Pierwsza część filmu Ciche Miejsce zostało pierwotnie otwarte w 2018 roku. W kwietniu z dobrymi ocenami i 340 milionami kasy fiskalne USD na całym świecie. Kontynuacja była konieczna, ponieważ wydano dużo pieniędzy, ale Krasiński poświęcił trochę czasu, aby upewnić się, że nie ruszył, dopóki historia nie będzie wystarczająco mocna, aby zapewnić kontynuację. W przeciwieństwie do pierwszej części, Krasinsky jest jedynym scenarzystą w drugiej części Pacific City. Wszystko, co wymyślił Krasiński, zdawało się działać, gdy prasa opisywała część drugą jako nieznośnie intensywną i więcej niż wartą kontynuowania w popularnym 2018 roku.

W oficjalnym podsumowaniu kontynuacji Paramant czytamy: „Po śmierci rodziny Abbott, rodzina jest teraz wystawiona na okropności świata zewnętrznego, próbując przetrwać w ciszy”.
Druga część Ciche Miejsce to rok 2018. Historia horroru opowiada o rodzinie próbującej przetrwać w świecie pełnym dźwiękowych potworów. Po pierwszych wydarzeniach, kiedy ojciec Lee (John Krasinsky) poświęcił się, aby uratować resztę rodziny, jego samotna matka Evelina (Emily Blanta) i jej troje małych dzieci pomogli w amerykańskim języku migowym powstrzymać potwór. Wyszli z domu na zewnątrz i odkryli, że inni ludzie stanowią większe zagrożenie niż potwory. Druga część cichego miejsca wygląda równie atrakcyjnie i ekscytująco, jak oryginał, w której jest wiele przerażających elementów, krwi i przemocy, a także postapokaliptyczne motywy rozpaczy i przetrwania.

Ciche Miejsce 2 to film, który trzyma w napięciu

Poniżej znajduje się długo oczekiwana kontynuacja miejsca, w którym skończył się oryginał. W rolach głównych występują Emily Blunt (w tej roli Evelina Abbot), Killie Murphy, Millicent Simon i John Krasinsky (obaj również w serii). Film opowiada o walce klasztoru o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie spowodowanym polowaniem na glinę.

Paramount wystartował na jazdach próbnych i wydał Quiet Place II po krytycznej reakcji. Jeden z recenzentów porównał nawet umiejętności reżysera Krasinsky’ego ze Stevenem Spielbergiem.

Akcja „Ciche Miejsce 2” rozgrywa się zaraz po wydarzeniach z zakończenia pierwszej części domu rodzinnego Abotu. Bohaterka i jej rodzina muszą stawić czoła niebezpieczeństwom świata i walczyć o przetrwanie w całkowitej ciszy. Szybko odkrywa, że ​​potwory nie są jedynym zagrożeniem. John Krasinsky ponownie stanął za kamerą. Emily Blanta powraca do głównej roli. W całym filmie grają również Milicja Simmonds, Noah Juppe, Kilian Murphy i Jimmon Hounsou.

Ciche miejsce 2 Online

Świetne opinie krytyków

Komentatorzy twierdzą, że jest to świetna kontynuacja, która rozszerza ten świat. Ponadto twórca zdecydował się pozostać bardzo napięty, a krytycy zgadzają się, że jest to bardzo intensywna aktywność. To nawet nie jest kopia pierwszego filmu, sprowadza na świat wielu nowych twórców, ale to wciąż to samo, co widzowie pamiętają z pierwszej produkcji.

Pochwalił też kompozycję młodego bohatera i reżysera Johna Krasińskiego, który wyniósł trzymającą w napięciu strukturę na jeszcze wyższy poziom. Do tych kwestii podchodzimy kreatywnie i choć recenzenci nie wybrali lepszej wersji, bardzo trudno o negatywne opinie.

Pierwsza część filmu pojawiła się w jednym z najlepszych filmów science fiction 2018 roku. Tutaj pisaliśmy o składnikach sukcesu tej produkcji.
Ciche Miejsce 2 prawdopodobnie pozwoli nam rozszerzyć się do znanego już świata terroryzowanego przez dźwiękowe potwory. Bardzo dobrze jest spacerować po słynnej fortecy rodziny Abbott i myśleć o zupełnie nieznanym środowisku. Zobaczymy, jakie niespodzianki planują twórcy treści i ogłaszają nowe zagrożenia dla bohaterów.

Bardzo dobrze, że John Krasinski pozostał dyrektorem nowego budynku, któremu z kolei pomogli Scott Beck i Brian Woods przy tworzeniu scenariusza.

Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II)
Polski tytuł A Quiet Place Part II
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.