CAŁY FILM Cud w celi nr 7 ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Cud w celi nr 7

Cud w celi nr 7 - ZALUKAJ ONLINE

Oct. 10, 2019Turkey132 Min.PG
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Cud w celi nr 7 online?

Memo (Aras Bulut Iynemli) jest samotnym ojcem, który wychowuje córkę Nisa Sofiya Aksongur. Kilka lat później Memo nie byłby w stanie zamknąć go psychicznie bez ich pomocy. Ponieważ mieszkają w małym tureckim miasteczku, mają wszystkie te problemy.  W wypadku zginęła córka starszego żołnierza. Wszystkie dowody wskazują, że Memo jest jej mordercą. Oczekując na karę śmierci, nigdy nie ogląda się za siebie. Wspomnienia nie należą do najprostszych zbrodniarzy. Na początku było to trudne, ale z czasem stało się jasne, że więźniowie zdali sobie sprawę, że ich nowy przyjaciel nie był zabójcą dzieci. Postanowili pomóc mu zobaczyć Ovo.

Po pierwsze, dotyczy historii medycznej pacjenta, choć rozumiany jako małe dziecko, jest bardzo uczciwy i przede wszystkim fascynuje wszystkich swoją uczciwością i życzliwością. Ma piękną i bardzo inteligentną córkę oraz babcię, która opiekuje się nimi obojgiem. A wszystko dzieje się w Turcji. Jednak spokojne życie rodzinne kończy się, gdy ten biedny, słabo rozwinięty mężczyzna idzie do więzienia i musi udowodnić swoją niewinność. Następnie operacja odbywa się na polu 7. Tak więc w tym przypadku wszyscy doświadczamy smutnych i pięknych chwil. W pokoju znajduje swoich prawników. I w tej właśnie celi dowiaduje się, że został skazany na śmierć.

Cud w celi nr 7 to wzruszający i piękny film

Lee został skazany na śmierć a jego córka trafia do sierocińca. Lee grozi kara śmierci w celi 7, gdzie cztery inne osoby odbywają wyroki. Na początku nie jest łatwo zgwałcić i zabić dziecko. Jednak za swoje zachowanie, życzliwość i odwagę szybko zyskał uznanie w innych więzieniach. I tak bardzo, że postanowili pozwolić mu poznać swoją córkę – czego on i jego córka szczególnie pragną.

Pomimo pokaźnej zawartości, Cud w celi nr 7 podbiło serca publiczności i krytyków na całym świecie, stając się jednym z największych hitów w kraju.

Cud w celi nr 7 Online HD

Niesamowita historia rodzica

Pierwszym jest zmiana osób przebywających w więzieniu. Celem filmu jest sprowadzenie tych bohaterów z powrotem do mieszkańców, ale ich ewolucja jest całkowicie ignorowana. Chociaż większość filmu została uwieczniona, widzowie niewiele wiedzą o bohaterze. Więźniowie są przedstawiani jako drugorzędne postacie, które wspierają główną historię głównego bohatera i nie mają własnej historii.

Wszyscy w więzieniu nienawidzą Memo, ponieważ myślą, że jest zabójcą dziecka. Ojciec Sediny jest zły, bo chce, żeby Memo go powiesiła, a nie zabiła. Memo został skazany za morderstwo i skazany na śmierć. Kiedy inni więźniowie odkrywają, że Memo nie jest chory psychicznie, współczują jej i postrzegają karę jako niesprawiedliwą. Memo i próbując chronić więźnia Ascolusa nożem podczas walki, postanowili pomóc Memo zobaczyć jego dziecko przed powieszeniem go. 

Film jest bardzo dobry, ale ma też elementy gorsze, chociaż treść jest bardzo poważna. Myślę, że każdy to widzi. To było moje pierwsze spotkanie z azjatyckim filmem i nie zawiodłem się ponownie. Myślę, że Azjaci powoli zaczynają robić lepsze filmy niż Amerykanie. Przynajmniej w przypadku scenariuszy. 

 

Cud w celi nr 7
Cud w celi nr 7
Cud w celi nr 7
Cud w celi nr 7
Polski tytuł 7. Koğuştaki Mucize
Ocena widzów 8.3 30,255 votes
Ocena TMDb 8.3 3,286 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.