CAŁY FILM Finch ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Finch

Finch - ZALUKAJ ONLINE

Nov. 04, 2021India115 Min.PG-13
Twój głos: 0
6 1 głos

Opis filmu

Gdzie obejrzeć cały film Finch online po polsku?

Główny bohater Tom Hanks portretuje Finch’a, ostatni człowiek, który przeżył w post-apokaliptycznej wersji. Inżynier Finch jest jednoosobową armią na świecie, który ledwo nadaje się do życia, i pracuje non stop nad stworzeniem nowej technologii. Utrata warstwy ozonowej, która chroni Ziemię przed słońcem, oznacza, że każdy, kto wyjdzie na zewnątrz, zostanie poparzony przez promieniowanie ultrafioletowe. Ocaleni wyruszają nocą na poszukiwanie wszystkiego, co wpadnie im w ręce. Do niedawna jedynym towarzystwem Fincha był terier irlandzki o imieniu Goodyear, którym Finch gardzi do tego stopnia, że popada w paranoję.

Nie ma mieszkańców na post-apokaliptycznym świecie Fincha, który został całkowicie zniszczony przez następstwa wybuchu promieniowania gamma. Zamiast przekształcić się, ludność zniknęła, a krajobraz jest stale rozdarty przez niszczycielskie burze piaskowe i nękany przez zatrute powietrze. Okazuje się, że Finch, grany przez Toma Hanksa, jest jedynym ocalałym z tej katastrofy. Jest znużonym światem inżynierem, który przemierza miasta w poszukiwaniu jedzenia i zapasów dla siebie i swojego psa Goodyeara.

Niesamowita historia Tom’a Hanks’a

Wiedząc, że nie będzie w stanie żyć na stałe, Finch rozpoczyna tworzenie Jeffa, humanoidalnego robota, który ma opiekować się psem Fincha podczas jego nieobecności. Zbudowanie robota w postapokaliptycznym środowisku nie jest proste, a Jeff nie jest całkiem skończony, gdy po raz pierwszy pojawia się na scenie. Mimo inżynierskiej sprawności Fincha, sytuacja pozostaje tragiczna. Finch znajduje się w centrum epickiej, westernowej przygody, próbując nauczyć robota, co to znaczy być człowiekiem, jednocześnie ucząc się, co to znaczy być człowiekiem samym w sobie.

Pomimo faktu, że do załogi dołączył humanoid, Finch nie wydaje się być bardzo zainteresowany myślą, że Jeff jest jego nowym najlepszym przyjacielem, ponieważ nie ma zamiaru rozwijać długotrwałej więzi z Jeffem.  Żeby było jasne, nie proszę o towarzystwo ani o przyjaźń; wymagam tylko, żebyście wypełniali swoje obowiązki. Oprócz tego, że Jeff jest w stanie widzieć i doświadczać ludzkich emocji, wszczepiono mu coś w rodzaju sztucznej inteligencji, która pozwala mu wykonywać ruchy podobne do ludzkich, takie jak wzdryganie się, gdy słyszy coś niepokojącego.

Finch może zostać hitem filmowym

Według lekarza sądowego Finch został skażony chorobą popromienną. Tworzy on robota, który kieruje się następującymi zasadami: nigdy nie może skrzywdzić człowieka i zawsze musi opiekować się psem w potrzebie. W wyniku burz słonecznych zmuszeni byli spakować się i wyruszyć na zachód kamperem, spodziewając się lepszych warunków pogodowych w San Francisco. Dlaczego północna Kalifornia miałaby być bezpieczniejsza od południowej, nie jest tak naprawdę oczywiste.

W końcu Hanks wykazuje się uczciwością, nawet w najbardziej niedorzecznych sytuacjach. Scenariusz pokazuje nam, że Finch jest analogowym geniuszem, który ma cyfrowe serce, każąc mu śpiewać i słuchać Perry’ego Como na winylu w swojej kryjówce, patrząc, jak śpiewa. To niedopowiedzenie pozwala z łatwością wyrazić żal i narastające cierpienie Fincha, a szczere współczucie Hanksa dla Jeffa często jest dzięki temu wyborowi niezwykle przejmujące. Warto również obejrzeć świetny film sci-fi Eternals online.

Film z dobrą fabułą

Jeśli chodzi o uchwycenie znaczenia spokojnych, introspektywnych momentów w telewizji, Tom Hanks jest niekwestionowanym mistrzem. Ograniczona obsada popycha Fincha do polegania na Hanksie i jego komputerowym towarzyszu, a nagrodzony Oscarem aktor nieustannie przypomina, że jest bardziej niż zdolny do udźwignięcia swojej części ciężaru.

Ze względu na lata ekspozycji na żywioły, jelita Fincha zostały zrujnowane, a on jest na skraju głodu w tym momencie. Kiedy kamera przesuwa się od palącej się skóry Hanksa i przerzedzających się włosów do jego dużej biblioteki i małej kuchni, zdjęcia zwracają uwagę widza na jego stan szkieletowy. Kiedy Finch uświadamia sobie, że robot, który zbudował, ożył, poświęca całe swoje życie na nauczenie go, jak przetrwać, by Goodyear był bezpieczny, kiedy jego już nie będzie.

Finch
Finch
Finch
Finch
Finch
Finch
Finch
Finch
Finch
Finch
Polski tytuł Finch
Ocena widzów 7 35,849 votes
Ocena TMDb 8.2 1,133 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.