CAŁY FILM Godzilla vs. Kong ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong - ZALUKAJ ONLINE

Mar. 24, 2021USA113 Min.PG-13
Twój głos: 10
9.3 3 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Godzilla vs. Kong online?

Godzilla kontra Kong – produkowany amerykański monster movie w reżyserii Adama Wingarda. Czwarty film należący do franczyzy MonsterVerse studia Legendary Pictures. Jest to czwarty w historii film o Godzilli realizowany przez amerykańskie studia filmowe oraz także drugi, w którym mierzy się z King Kongiem.

Wkrótce zobaczymy imponującą bitwę między dwoma największymi potworami w historii kina. W jednym rogu znajduje się ósmy cud świata, a mianowicie King Kongs. Poszedłem do kina z nadzieją na bardzo dobrą produkcję. Wizualnie film byłby świetny, tak jak przewidywano. Widok gigantycznego goryla na Wyspie Czaszek na dużym ekranie był dokładnie tym, czego się spodziewałem. Środowisko audiowizualne jest na wysokim poziomie, który docenimy w każdych warunkach. Występuje w wersji Blu-Ray lub 4K Ultra HD, gdzie znajdziemy również (oryginalne) nagrania audio w wersji Dolby Atmos. Całość dopełnia dobra muzyka – wykorzystane są utwory, które przeniosły nas w klimat lat 70. To była bardzo słuszna decyzja, gdyż przynęta na tajemniczej, niezbadanej wyspie jest przypomnieniem ostatniej bitwy w całym konflikcie.

Godzilla kontra Kong to dość tradycyjne ujęcie z dużym gorylem. Widzimy, jak został odkryty przez świat zewnętrzny – w swoim naturalnym środowisku jest prawdziwym królem i chroni tubylców wyspy. Oddział sił specjalnych na wyspie szybko ulega zniszczeniu, a wśród ocalałych znajdziemy bohaterów typowych dla takiego filmu – tajemniczego i cichego odkrywcy, żołnierza, którego misja jest najważniejsza, czy lekarza gotowego wyrazić swoje uczucia.  Kongo dobrze radzi sobie z tym klasycznym podejściem. Scenarzysta Max Borenstein i reżyser Jordan Vogue-Roberts nie zrobili z tej produkcji dobrej historii. Historia Konga nie jest zaskakująca, ale kiedy tylko chcą, są wysyłani w nowym kierunku. Świetny film, który warto obejrzeć w super jakości tak samo jak film Tom i Jerry.

Godzilla kontra Kong – kto wygra tę walkę?

Nowy rozdział o potworach filmowych zawiera dwie największe ikony gatunku: Godzille i Konga. Gdy potwory wędrują po Ziemi, walka ludzkości o przyszłość eskaluje do starcia z potworami. Tutaj dwie najpotężniejsze siły natury na świecie stają w obliczu imponującej bitwy. Kiedy monarcha wyrusza na niebezpieczną misję na niezbadanym terytorium i odkrywa ślady tytanicznego pochodzenia, ludzki spisek grozi trwałym wypędzeniem dobrych i złych stworzeń z Ziemi.

Godzilla Vs. King to czwarty film z serii MonsterVerse, który zawiera kultowe wizualizacje. Akcję Godzilli vs Kong podsumowuje w istocie sam tytuł. Akcja filmu, w reżyserii Adama Wingarda, toczy śmiertelny pojedynek czaszek z Godzillą. Z nieznanych powodów jest zorientowany na ludzi. Walka ujawni, kto będzie nowym przywódcą Króla Potworów i Tytana.

Godzilla vs Kong cały film online zalukaj hd

Walka olbrzymich potworów

Po pierwsze, powiedzmy prawdę: walka z dużymi potworami za pomocą linii lotniczych nie stanowi problemu. W końcu to science fiction, więc ciężko jest wziąć ten statek za pewnik. Jest mnóstwo linii lotniczych z ogromnym Kongiem, które prawdopodobnie waży ponad 100 ton. Broń Konga jest ważną kwestią, ponieważ może nie tylko wytrzymać, ale nawet wchłonąć atom Godzilli. Przynajmniej jest tutaj, ta krótka scena kończy się skokiem króla na Monster King. Nowe zdjęcia i zabawki pokazują kształt odpowiedzialnego za nią ostrza, a odpowiedź wydaje się jasna i logiczna: wydaje się, że znajdowała się na tylnej ścianie Godzilli, a dokładniej na jej poprzedniczce, jeśli przeanalizujemy zdjęcia. Bardzo rozsądne jest wyjaśnienie tego nieoczekiwanego motywu przyniesienia najpotężniejszej broni Godzilli. Bez nich król byłby bezradny, ponieważ musiał częściej uciekać z atomu niż przy końcu pioruna.

Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Polski tytuł Godzilla vs. Kong
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.