Irlandczyk - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Irlandczyk

Irlandczyk

Nov. 01, 2019USA209 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis:

Gdzie oglądać cały film Irlandczyk online?

Ostatni film Martina Scorsese to utwór, ponieważ wszyscy krytycy zawodzą. Przy tak dużym budżecie, znakomitej wydajności i swobodzie reżysera, moglibyśmy rozsądnie oczekiwać, że zobaczymy 210-minutową historię gangsterów i otwartych historii. Oprócz zniszczonych ścian i brutalnych mechanizmów walki o władzę, „wypożyczenie” przedstawia także moment z życia gangstera i pokazuje, co dzieje się z zabójcami, którzy nie mogą już trzymać rewolweru.

Głównego bohatera filmu, Franka „Air” Sherana (Robert De Niro), spotykamy w domu opieki, gdzie zaczyna opowiadać o swoim życiu na wózku inwalidzkim. Oczywiście możemy powiedzieć, że Robert De Niro zagrał w tym filmie wiele różnych postaci – kamera pozwala nam wykonywać wszystkie jego napady na promieniach rentgenowskich, od opieki nad mięsem w miejscu karmienia po pierwsze morderstwa (znane też jako „ ściany ”). „) i działacze związkowi Jimmy ’emu Hoffie (Al Pacino) wspierają największe gangsterskie wiadomości. Miło jest widzieć Irlandczyka, który zmienił się z wchodzenia na pokład w jedno z najważniejszych dzieł, głównie dzięki aktorstwu Roberta De Niro, który zasługuje na największe brawa. „Gangsterkino” jest naturalnym rezerwuarem dla każdego z głównych aktorów i nawet gdyby Martin Scorsese właśnie powiedział „Zagraj sam”, ta atrakcja dżentelmenów sondy nie byłaby możliwa. Na szczęście 77 -letni reżyser nie poszedł na łatwiznę i szpieguje Tommy’ego Gunsa, wprowadził gangstera – takiego, w którym większość morderstw popełnia się bez możliwości obrony, ale czasami nie da się zmyć krwi z rąk.

Irlandczyk online

Królewska obsada w całym filmie Irlandczyk

Ale spójrzmy na to – prawie 3,5-godzinny film, który Scorsese postrzegał jako klasyczny gangsterski teatr teatralny, który sam z sukcesem nakręcił w latach 70. i 90. Jedną z głównych części tego gatunku są dziewczyny z lat 90., a język irlandzki jest podobny do tego filmu. Chodzi o bohaterów powrotu Irlandczyków do reprezentacji Scorsese: Roberta De Niro i zaginionego Joe Pesci. Jakby tego było mało, De Niro po raz pierwszy spotyka Al Pacino na spotkaniu, tak aby ojciec chrzestny i fani gorączki z przyjemnością zobaczyli niezapomniane dzieła, w których oba filmy poszły własną drogą.

Jak powolny i nieskuteczny jest film. Jakby publiczność mogła cieszyć się każdą minutą występu. Pod koniec życia gwiazdy Franka Schirena, De Niro, spotykamy się na emeryturze. Za 3,5 godziny opowie swoją historię, która przeniesie nas w formie pudełka: do lat osiemdziesiątych, sześćdziesiątych, a nawet II wojny światowej. Nie spiesz się – powoli odkrywamy, jak weteran wojenny Frank spotyka ludzi w świecie przestępczym, jak spędza czas z Chief Buffalino i wykonuje „drobne prace”.

Czy Irlandczyk online to dobry wybór?

Tak, Frank nigdy nie odegra znaczącej roli w tym mafijnym świecie. Jest lojalnym urzędnikiem, który nie zadaje pytań i robi to, co musi. W ten sposób poznaje legendę Jimmy’ego Hoffa, działacza związkowego, z którym również chce się zaprzyjaźnić. Frank ma szczęście, ma też rodzinę, choć dom jest oddzielony od żony, ma z nim dobre relacje. Cały gang mafijny też wygląda jak duża rodzina. Chociaż zwłoki są tu grube, w przeciwieństwie do całej atmosfery filmu, sceny zbrodni toczą się szybko, bez patosu, bez zginania zwłok, bez zastanowienia. To było jak warstwa kurzu ze stresu, tak jak te odkrycia miały niewielki wpływ na tę rosnącą rodzinę.

Przedstawienie przemocy w języku irlandzkim nie robi nic imponującego. Można powiedzieć, że praktyczną potrzebę przemocy określają pragmatyści – takie podejście do problemu to kolejny element, który wydaje się normalny dla przestępczości. Przemoc ma również suchy wymiar statystyczny; Kiedy niektórzy bohaterowie po raz pierwszy pojawiają się na ekranie, informują widza o dalszych okrutnych okolicznościach jego śmierci.

Irlandczyk
Irlandczyk
Irlandczyk
Irlandczyk
Irlandczyk
Irlandczyk
Irlandczyk
Irlandczyk
Irlandczyk
Irlandczyk
Tytuł filmu The Irishman
Ocena IMDb 7.9 291,015 votes
Ocena TMDb 7.7 3,557 votes

Reżyser

Obsada

Robert De Niro isFrank Sheeran
Frank Sheeran
Al Pacino isJimmy Hoffa
Jimmy Hoffa
Joe Pesci isRussell Bufalino
Russell Bufalino
Stephen Graham isAnthony 'Tony Pro' Provenzano
Anthony 'Tony Pro' Provenzano
Ray Romano isBill Bufalino
Bill Bufalino
Harvey Keitel isAngelo Bruno
Angelo Bruno
Bobby Cannavale is'Skinny Razor'
'Skinny Razor'
Anna Paquin isOlder Peggy Sheeran
Older Peggy Sheeran
Stephanie Kurtzuba isIrene Sheeran
Irene Sheeran
Kathrine Narducci isCarrie Bufalino
Carrie Bufalino
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Mała syrenka
Król rozrywki
Bad Boy
Przełęcz ocalonych
Seks w wielkim mieście 2
The Highwaymen
2 Hearts
Psych 2: Lassie Come Home
Bogowie
Zagubiona kula
18 prezentów
Bloodshot