CAŁY FILM Joker ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Joker

Joker - ZALUKAJ ONLINE

Zawsze nadrabiaj miną.Oct. 02, 2019USA122 Min.R
Twój głos: 10
10 2 głosy

Opis filmu

Joker online to najlepsza produkcja z 2019 roku!

Joker naprawdę pozytywnie pasuje do tego obrazu, jako film nie tylko dla wszystkich i dla wszystkich, ale przede wszystkim dla kogoś. Serial o życiu i wypadkach Arthura Fleka to opowieść, która przyciąga wrażliwego na kontuzje widza i aktywnie próbuje spędzić wielkie nieszczęście, przed którym stoi współczesne społeczeństwo.

Joker to nasz łuk sumienia i powód do myślenia. To historia o przemocy, szaleństwie, bólu. Arthur, grany przez Joaquino Phoenixa, jest bohaterem z dala od krańców społeczeństwa i żyje w wymarzonym świecie dla swojej kariery, szczęścia i miłości. Normalnie i wszystkim dziękuję. Im dłużej te rzeczy trwają, tym bardziej niezadowolony staje się bohater i wkracza w wyimaginowany świat, w którym nikt nie może go skrzywdzić, gdzie nie ma nic do stracenia i wygrywa wszystko. Każdy kolejny cios pogłębia tę rzeczywistość, aż coś w niej pęka, po czym eksploduje i dobry, ale zagubiony Artur staje się żądnym krwi żartem, który chce, aby inni zobaczyli i poczuli gorzki smak cierpienia. To nie jest wybaczone, ale zrozumiałe.

Joker 2019 Cały film

Cały film Joker daje do myślenia

Jeśli chcemy powiedzieć, że życie Arthura Flecka nie jest łatwe, nie mamy nic do powiedzenia. Od pierwszego etapu, kiedy grupa nastolatków zatrudnionych przez naszego klauna biła nas mocno w opuszczonej uliczce, reżyser przygotowuje nas na przyszły rok. Po pierwsze, nie jest trudno zrozumieć antybohatera. Mieszka w szarym domu w paski z chorą psychicznie matką, która ledwo kończy pracę, tymczasowo opuściła Arkham i cierpi na rzadką chorobę, która wywołuje przerażający i przekonujący śmiech, który – tak – ledwo sprawia, że ​​czuje się przytulnie w jej towarzystwie. Pomimo wielkiej rozpaczy Artura wierzy, że zła karta działa na jego korzyść i realizuje marzenie o zostaniu sławnym komikiem – jak jego bogini Murray Franklin, której komediowy program telewizyjny jest jedną z niewielu rzeczy, które lubi przyszły żartowniś.

Film ukaże się w 1981 roku. Ronald Reagan przeprowadza się teraz do Białego Domu. Jesienią jego zwycięstwo wyborcze odbiegało od amerykańskiej wersji państwa opiekuńczego stworzonego przez kolejne rządy od czasu pierwszego zwycięstwa Franklina Delana Roosevelta w 1932 r. Te zmiany polityczne są również widoczne w Gotham City. Miasto upada, koszty spadają i pozostawiają biednych i zmarginalizowanych, by zadbać o siebie.

Główny bohater również pochodzi z filmu Scorsese – mieszka z matką, pracuje jako płatny klaun i bardzo się denerwuje Arthurem Flekiem. Człowiek, który zostaje arcybiskupem Batmana, jest Jokerem. Wraz z Travisem dzieli z taksówkarzem poczucie wykluczenia, wykluczenia i bezradności, które powodują agresję. Wraz z Rupertem Pupkinem, król komiksów marzy o sławie i chwale dzięki złudzeniom własnych talentów komiksowych. W „King” Robert De Niro zagrał obiecującego komika, który marzy o występie w popularnym serialu telewizyjnym z Jerrym Langfordem. W końcu porwał idola, aby mógł się wydostać. W Jokerze De Niro gra swojego słynnego komika, którego występ Arthur ogląda i marzy o tym, że pewnego dnia znajdzie się po drugiej stronie ekranu.

Społeczeństwo, które dobija Artura

Jednak problemy Artura są spowodowane nie tylko chorobą, ale także środowiskiem, w którym pracuje. Fikcyjne Gotham, przypominające Nowy Jork z filmu Philipa z lat 70-tych, brudzi się i walczy z katastrofami „potworów szczurów”, a pierwszym tematem jest narastający konflikt między klasą średnią a uprzywilejowanymi.
W jednej z pierwszych scen otrzymujemy symbol nadziei pochowanych, gdy dziennikarz bankrutuje, i mówi o fali protestów w radiu i lokalnych sklepach płytowych – w dobie biedy i światowego kryzysu gospodarczego nie wydaje się, że wydają pieniądze na winyl.

W jednym z tych sklepów po raz pierwszy spotkaliśmy Arthura, który przebrał się za klauna, i mieliśmy w jego dłoni znak: „Wszystko musi odejść”. Grupa dzieci kradnie znak, że Arthur musi pracować, a następnie dzieli ich w ciemną uliczkę. Kiedy kamera zbliża się i pokazuje publiczności wściekłego klauna, najpierw tego żałujemy. Jednocześnie wiemy, że bezbronny mężczyzna dokona brutalnej zemsty i nadal jest jednym z najmroczniejszych bohaterów, który przebywał w Gotham od wielu lat.

Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Polski tytuł Joker
Ocena widzów 8.5 788,762 votes
Ocena TMDb 8.2 12,653 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.