CAŁY FILM Kapitan Marvel ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Kapitan Marvel

Kapitan Marvel - ZALUKAJ ONLINE

Mar. 06, 2019USA124 Min.PG-13
Twój głos: 10
10 4 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Kapitan Marvel online?

Są lata 90. XX wieku. Na Ziemię dociera galaktyczna wojna. Carol Danvers wraz z grupką sojuszników trafia w oko cyklonu. Masz okazję towarzyszyć jej w podróży, dzięki której stanie się jedną z największych bohaterek wszechświata.

Kapitan Marvel zaczyna infiltrować, podbijać Verso i go zabijać. Pilot prototypu Carol Danvers prawie zginął kilka lat temu. Uratował ją Jon-Rog, który gra na żydowskim planie. Jon-Roggas szuka artefaktu, który jest bardzo ważny dla kosmosu. Carol zabiera ją do Planet Hall, gdzie trenuje i uczy się kontrolować nowo przybyłe siły zbrojne, aby dołączyć do międzygalaktycznej policji Starforce. Podczas misji wraca na Ziemię jako prawie niezniszczalna międzygalaktyczna glina.

Natychmiast podążają za nimi Skrullowie, którzy przekształcają kosmitów i infiltrują rządy Ziemi oraz agencje wywiadowcze. Samuel L. Jackson jest moim ulubionym aktorem i w końcu mam trochę więcej czasu na ekranie niż zwykle. 

Captain Marvel – kolejny z hitów MCU

Kapitan Marvel był prawie uzasadniony w połowie lat 90. i wydaje się, że koncentruje się na umiejętnościach technicznych i głębi emocjonalnej. Spójrzmy na pierwszą – kolejny przykład nostalgii z grunge szykiem i czarującymi dziewczynami. Długa prezentacja przestrzeni i duże gałęzie wydarzenia mają miły retro akcent, który może być zabawny, ale także nieprzewidywalny.

Ten film o superbohaterach jest prosty, ale wciągający, zabawny i satysfakcjonujący na wielu poziomach. Tylko jeden z nich jest pierwszym superbohaterem Marvela, który wygrał swój film. Kapitan Marvel jest pięknie pomalowany cyfrowo, ale to nie umniejsza jego silnego wpływu. Ta sama historia o podwójnej zabawie produkcjach Avengers i Captain Marvel, zwłaszcza podczas produkcji nowego Nicka Fury’ego. Podczas gdy każdy film o zemście jest znacznie bardziej zabawny niż poprzedni.

Captain Marvel powraca do poziomu amerykańskiego humoru z prostymi i ogólnymi tematami. Jednym z najpotężniejszych elementów opowieści o Avengersach była chęć widza, aby zobaczyć sytuację z obu stron – ten film jest oparty na tej tradycji i wiąże się ze zmianą perspektywy.

Kapitan Marvel Online HD

Carol Danvers to idealna bohaterka kobieca: to oczywiście piękna kobieta bez seksualizacji i czarna wdowa bez moralnej złożoności. Dzięki urokowi każdej kobiety Larson szybko przekonuje widzów, że jest prawdziwą kobietą, która jest najpotężniejszym superbohaterem Marvela: dziewczyny mogą ją zobaczyć wszędzie.

Nie ma powodu, dla którego mężczyźni też nie mieliby być dobrzy. Główną cechą filmu science-fiction jest to, że główny bohater Larsona jest w pewnym sensie neutralny seksualnie: widzowie nie zawsze myślą.

Brie Larson jako główna bohaterka

Historia filmu opowiada o Vers (Brie Larson), który uczy Johna Rogge (Lude Law) w kosmicznym konkursie Warrior Creet, który znamy już z filmu „Strażnicy Galaktyki”. Cree toczy wojnę z walką o władzę Skrulla. Versa ostatecznie trafi do kraju, który ma poważne wątpliwości co do swojej przeszłości i pochodzenia, rządzony przez okrutnego przywódcę Scrleya Talosa (Ben Mendelssohn). Całość dopełnia seria retrospektyw, które dodają tajemniczego elementu i ostatecznie stają się kołem zamachowym wielu historycznych przemian.

Dziedzictwo filmu jest mniej ważne niż jego rola: kobiety i czarujący mężczyźni występują w głównych hollywoodzkich produkcjach, które teraz koncentrują się na super-budżetowych filmach o superbohaterach – najbardziej lukratywnych filmach w branży. Obejmuje to redystrybucję władzy w Hollywood. 

Za nami pierwszy kobiecy film o MCU, a przyjazny film, komedia zawodowo kojarzy się z konwencjami science fiction. Bray Jackson w duecie Captain Marvel tworzy nowe wrażenia, a najlepszymi aktorami z całej galaktyki byli Samuel L. Jackson i Ben Mendelssohn. Pomimo wszechobecnego stereotypu, historia filmu od razu Cię zaskoczy, a wieloletni miłośnicy komiksów docenią kilka zwrotów akcji. 

Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Polski tytuł Captain Marvel
Ocena widzów 6.9 402,564 votes
Ocena TMDb 7 8,875 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.