Legion Samobójców: The Suicide Squad - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Legion Samobójców: The Suicide Squad

Legion Samobójców: The Suicide Squad - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

Jul. 28, 2021USA132 Min.R
Twój głos: 0
7 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Legion Samobójców: The Suicide Squad online?

Film Suicide Squad wydaje się być inspiracją dla fabuły, co oznacza, że jest ona bardzo porównywalna. Amerykański rząd, za pośrednictwem Amandy Waller (Viola Davis), zorganizował nieoficjalną misję zniszczenia ośrodka badawczego w Corto Maltese, w którym przeprowadzany jest niebezpieczny eksperyment. Rekrutując zespół skazańców o nadludzkich zdolnościach, którzy mają przeniknąć do Corto Maltese i go przeprowadzić. Rewelacje na temat tego, co kryje się w postnazistowskim ośrodku badawczym, utrudniają teoretycznie proste zadanie.

Oficjalne streszczenie fabuły filmu Legion Samobójców otwiera się następująco: Suicide Squad dystrybutora wygląda ciekawie, więc zamierzam to sprawdzić. Jest to najniebezpieczniejsze więzienie w Stanach Zjednoczonych, posiadające największy współczynnik śmierci. Tutaj zamknięci są najgroźniejsi superzłoczyńcy, którzy posuną się do wszystkiego, by odzyskać wolność.

Krótko o fabule The Suicide Squad

Wady obrazu Jamesa Gunna, które dokładniej przeanalizuję w części recenzenckiej, mogą wynikać właśnie z tego. Choć filmowi poświęcono wiele uwagi, szumu i entuzjazmu, to okazuje się, że duża chmura zamieniła się w jeszcze większą ulewę! Czy można się dziwić, że to streszczenie, które nie mówi nam nic więcej o filmie, niż to, że rozgrywa się w więzieniu, że są w nim jacyś źli ludzie. Prawdopodobnie jest to produkcja skierowana do miłośników komiksów, którzy już wiedzą o co chodzi. Jest to trochę frustrujące, bo nie mamy pojęcia, co się dzieje, ale przynajmniej wiemy, co będzie dalej. Supervillains polecą na mityczną wyspę Corto Maltese, gdzie będą pomagać bojownikom o wolność i obalać tyranię, w imieniu amerykańskiego podatnika. Poprzednia część jest równie lubiana – Legion Samobójców: Piekielna Misja Online.

Nie dajcie się zwieść pochlebnym recenzjom amerykańskich krytyków, którzy zachwalają najnowszy film twórcy Jamesa Gunna „Legion samobójców: The Suicide Squad”, który po miesiącach oczekiwań w końcu doczekał się premiery w kinach. Choć standard nie był zbyt wysoki, to efekt był lepszy niż poprzednio.

Legion Samobójców: The Suicide Squad online w polskiej wersji językowej to hit

Najpierw przyjrzyjmy się, jak prezentuje się nowy Suicide Squad w porównaniu do wersji z 2016 roku. Podobnie jak w przypadku poprzedniego projektu, tak i ten obecny można traktować jako kontynuację. Harley Quinn (Margot Robbie) i pułkownik Rick Flag (Joel Kinnaman), którzy pojawili się zarówno w poprzednim filmie, jak i tym, należą do postaci, które powracają z tamtego. Jest to tym bardziej godne uwagi, że nasi pięcioletni bohaterowie i ci z filmu sprzed pięciu lat wyraźnie się znają i mają porównywalne historie. Jednak wydarzenia z oryginalnego filmu Suicide Squad nie są wspomniane.

Aby obraz Gunna był kompletny, musi on wprowadzić zniewalającą postać wroga. Choć Starro jest komiksowym złoczyńcą najwyższej próby, z perspektywy filmu wydaje się być mało przekonujący. Trzeba przyznać, że w przeciwieństwie do filmu Ayera, tutaj nasi bohaterowie nie mają do czynienia z armią człekokształtnych potworów, a raczej z grupą zwykłych obywateli, co jest o wiele bardziej wiarygodne.

Harley Quinn musi zostać zachowana przy życiu do końca filmu, co jest zapisem w kontrakcie Gunna. Nie miałby on problemu z zabiciem reszty ekipy. Nic dziwnego, że Harley Quinn stała się jedną z najbardziej popularnych i udanych postaci w DCEU. Nawet jeśli jest bardzo dowcipną postacią, to portretując ją Margot Robbie wyróżnia się również jako jedna z najbardziej utalentowanych aktorek pracujących obecnie w Hollywood. Nigdy wcześniej nie widziano Harleya tego kalibru.

 

Legion Samobójców: The Suicide Squad
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Polski tytuł The Suicide Squad
Ocena widzów 8 8,575 votes
Ocena TMDb 8.3 529 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.