CAŁY FILM Love and Monsters ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Love and Monsters

Love and Monsters - ZALUKAJ ONLINE

Oct. 16, 2020Canada109 Min.PG-13
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Love and Monsters online?

Love and Monsters to amerykański postapokaliptyczny film przygodowy z 2020 roku w reżyserii Michaela Matthewsa, którego producentami byli Shawn Levy i Dan Cohen. W filmie występują Dylan O’Brien, Michael Rooker, Ariana Greenblatt i Jessica Henwick.

Ludzkość jest niszczona przez inwazję zmutowanych istot. Joel Doson (Dylan O’Brien) ukrywał się pod ziemią przez siedem lat po apokalipsie. Kiedy udaje mu się znaleźć dziewczynę w radiu (Jessica Henwick) w Aimee High School, miłość odradza się. Chęć ponownego zobaczenia Aimee przezwycięża strach przed skradzionymi potworami i wyciąga go z podziemnego bunkra. W postapokaliptycznym świecie Joel stara się unikać śmiertelnych potworów lub walczyć z nimi.

Siedem lat po monokalipsie Joel Doson (Dylan O’Brien) żyje pod ziemią wraz z resztą ludzkości, a świat jest zdominowany przez wielkie stworzenia. Kiedy Joel ponownie łączy radio z Aimee High School (Jessica Henwick), obecnie w nadmorskiej kolonii o długości 80 mil, znów się zakochuje. Kiedy Joel zdaje sobie sprawę, że nie jest już pod ziemią, postanawia zignorować logikę, podczas gdy Aimee udaje się do niebezpiecznych potworów.

Miłość i potwory po polsku opowiada globalnej katastrofie

Film „Love and Monsters” oparty jest na ruchu postapokaliptycznym i zaczyna się ogólnoświatową katastrofą. Kilka procent ukrywających się w specjalnie utworzonej kolonii przeżyło Holokaust. Ściśle współpracowali z dużymi owadami i wyhodowanymi larwami. Główny bohater Joel (Dylan O’Brien) znalazł miejsce w jednej z gór. Chociaż jest kochany i szanowany, jest samotny. Wszyscy są tutaj, aby urządzić przyjęcie, a Joel musi umówić się na spotkanie ze swoim ukochanym przyjacielem przez radio CB. W końcu chłopiec postanawia ześlizgnąć się po powierzchni i uszkodzić niekorzystne środowisko, aby dostać się do wybranego.

Apokalipsa kochanków i potworów była powiązana z upadkiem po wystrzeleniu asteroidy bomb atomowych i wycelowaniu bezpośrednio w Ziemię. W rezultacie wiele stworzeń ryknęło strasznie i stało się prostymi potworami. Wielkie, naprawdę duże potwory. Kto mógł zejść do podziemia – bunkry, stacje metra, jaskinie, tylko po to, by pozbyć się śmiercionośnych potworów. Dla naszego bohatera sytuacja staje się nie do zniesienia, gdy zbiegają się dwa wydarzenia. Najpierw komunikuje się przez radio z Aimee, swoją apokaliptyczną dziewczyną. Podczas drugiego ataku na kolejnego potwora nie będziesz już pokazywać swoich umiejętności walki. Słusznie twierdzi, że nie spodziewał się niczego dobrego w starym schronisku i postanowił przejść dziesiątki tysięcy mil w poszukiwaniu miłości i duchowej siły.

Love and Monsters Online

Połączenie potworów z historią miłosną

„Love and Monsters” to łagodny postapokaliptyczny film uliczny (delikatnie mówiąc), który oferuje młodym widzom specjalne połączenie stylu przygodowego, filmów o potworach i historii miłosnych. Wytwórnia spopularyzowała dzieło jako połączenie słynnego filmu Mad Max z Zombieland, ale porównanie na rynku nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nowy film z dubbingiem lub napisami ma znacznie bardziej przystępne tematy niż tytuł. Film Michaela Matthew z pewnością nie jest tak skomplikowany i powinien zostać uwzględniony, ponieważ twórcy stworzyli historię pełną przygód, zabawy i akcji z potworami w tle.

Film „Love and Monsters” ma bardzo uproszczoną strukturę fabularną, nie ma potrzeby wchodzenia w szczegóły, logikę czy elementy naukowe – bo nie możemy ich znaleźć. Twórcy przychodzą do mnie od początku i prosto i wesoło pokazują sytuację, w której spotykamy bohaterów. Nie ma miejsca na naukowe myślenie ani nie jest to naprawdę konieczne. Film oferuje nam nieoficjalną animację i jest poradnikiem, w którym oceniamy wszystko, co zastrzeżone. Wszystko to składa się na film, który jest naprawdę zabawny i szybko usuwa bałagan w oknach.

Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Polski tytuł Love and Monsters
Ocena widzów 7.1 8,278 votes
Ocena TMDb 7.7 199 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.