CAŁY FILM Midsommar. W biały dzień ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Midsommar. W biały dzień

Midsommar. W biały dzień - ZALUKAJ ONLINE

Jul. 03, 2019USA148 Min.R
Twój głos: 0
8 2 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Midsommar. W biały dzień online?

Dani i Christian to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i rozważają rozstanie. Niespodziewana rodzinna tragedia zbliża ich jednak do siebie, a pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół, aby wziąć udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Jednak to, co z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy niezachodzącego słońca, z czasem przybiera nieoczekiwany, przerażający obrót. Lokalni mieszkańcy zapraszają amerykańskich gości do udziału w niepokojących rytuałach. W sielskiej scenerii rozpoczyna się dziewięciodniowy festiwal coraz dziwniejszych obrzędów, których rezultat zadecyduje o życiu i śmierci biorących w nich udział.

Główną bohaterką Midsommar jest Florence Pugh

Bohatera Danii (w tej roli Florence Pugh) poznajemy, gdy jego siostra boi się skontaktować z rodziną w sprawie wiadomości. Kiedy dzwonisz do przyjaciela i prosisz o pomoc, okazuje się, że twój związek nie jest zbyt silny. To początek historii opowiadanej przez młodych ludzi z różnymi motywami i planami. Rodzinna tragedia zmienia wszystko. Chrześcijaninowi nie jest już dobrze, by Dan utonął w żalu i depresji. Podróżujesz do Szwecji z przyjaciółmi, aby obejrzeć przesilenie letnie. Ich wyjątkowość polega na ich częstotliwości. Jest obchodzony co 90 lat. Młodzi antropolodzy nie mogą oprzeć się pokusie …

Historia filmu Midsommar z 2019 roku zaczyna się, gdy poznajemy Danię (Florence Pugh) i jej skomplikowany związek z jej chłopakiem Christianem (Jack Reinor). Wszystkie znaki sugerują, że para musi podjąć decyzję, ale z różnych powodów tak się nie dzieje. Dan potrzebuje wsparcia i zrozumienia, zwłaszcza że ma członka rodziny osób z chorobą dwubiegunową, którego zachowanie jest trudne do przewidzenia. Jej chłopak nie wygląda na wystarczająco zmotywowanego, by ją wspierać, az drugiej strony nie chce zrobić sobie krzywdy, kiedy zrywa ze sobą. Ich związek mógłby się rozpaść, gdyby tragiczne wydarzenie w życiu Daniela nie było kontynuacją tego bolesnego związku.

Przestraszysz się niejednokrotnie oglądając Midsommar w wersji online

„Midsommar Online” można podać z kilku powodów. Aria Aster od dawna wspiera widza i nie daje jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy po prostu widzi nietypowe zwyczaje pewnej grupy ludzi, czy może z innego powodu: obrazy Pawła Pogorzelskiego, które przedstawiają głównie magiczny szwedzki krajobraz. Natura, która tylko przeszkadza w pubie i doświadcza estetycznej przyjemności i niepotrzebnych niedogodności. Florence Pugh gra rolę mniej zrównoważonego człowieka. Twoje wątpliwości co do szwedzkich sąsiadów są wątpliwe ze względu na ogólną niepewność związaną z ich decyzją. Christian z kolei ocenia ignorancję Jacka Reinora i sytuację moralną mniej wyraźnie, niż się wydaje.

Ale to nie znaczy, że cały ten film nie może cię przestraszyć. Na przykład. Oryginalna świąteczna atmosfera pojawia się, gdy zdajesz sobie sprawę, że przyjemne zaniedbanie ma się skończyć, ale nie otrzymałeś szczegółowych instrukcji, gdzie iść dalej, może to być niezręczne i niewygodne. Jest to tym bardziej prawdziwe, że świat wykreowany na ekranie jest nie tylko dziwny, ale zawiera także słynnych mieszkańców Europy Wschodniej, zabawną kulturę i tradycje, ale także jasne światło, które wypala kolory i niszczy poczucie czasu zachodzącego przez słońce. nigdy na horyzoncie. Podobnie jak z Dani, ciężko się z czegoś wyśmiewać, ale jednocześnie wszystko jest oczarowane czymś, co stwarza dziwne poczucie transu, ciepła i bezpieczeństwa, nawet w obliczu okrutnych i niewyczerpanych scen grozy.

midsommar online

O co właściwie chodzi w fabule całego filmu?

Pod względem postawy Jonin ma bardzo wyrazisty i spójny styl. Zarówno scenografia midsommar online, jak i kostiumy oparte są na lokalnym folklorze i doskonale naśladują narzędzia codziennego użytku małej i zachowanej społeczności. Są bogate w detale, oddychają sobą prostotą i wiedzą, a wszystko to razem ze wspaniałymi obrazami, które doskonale oddają piękno scen akcji i domniemaną sielankę w przeciwieństwie do emocjonalnych i rozpraszających detali. Brzmienie, będące udanym połączeniem klasycznych, neuronowych motywów muzycznych z muzyką ludową i pieśniami ludowymi zawierającymi również motywy religijne, jest doskonale zaokrąglone.

Lato pomimo pewnych niezaprzeczalnych wad. In the Wide Sun Rays ”to całkowicie oryginalne i wizjonerskie kino, które przesuwa granice kinowej wyobraźni i przywraca wiarę, że kino może zaskoczyć i zaoferować nieznane wcześniej doświadczenia. Złożoność psychologiczna i sposób, w jaki opowieść o nieznanym miejscu powiedzieć, że jest tak utalentowany jak Ari Asters, to prawdziwa zbrodnia – i to w świetle dnia! Myślę, że midsommar jest warty obejrzenia, szczególnie w wersji online.

 

Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Polski tytuł Midsommar
Ocena widzów 7.1 155,269 votes
Ocena TMDb 7.1 2,405 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.