Źródła Wideo 358 Views

  • Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 1080p ezalukaj.pl
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

Jan. 25, 2019Poland100 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 3 głosy
what going on?

Opis całego filmu:

Jak oceniamy Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 online?

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 online to kontynuacja znanej i lubianej w Polsce komedii z lat 80-tych. Za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska a reżyserem jest Kordian Piwowarski. Akcja głównego wątku dzieje się we wsi Brzózki tak jak było to w poprzednich częściach tego filmu. Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) jest dyrektorką miejscowej szkoły, w której prowadzi zajęcia. Mieszka ona ze swoją matką (Katarzyna Łaniewska), pod jednym dachem. Niespodziewanie do kraju wraca jej syn Marcin, który mieszkał dotąd w Amsterdamie. Przyjeżdza z pomysłem rozkręcenia własnego biznesu, nad którym myślał od dłuższego czasu. Chłopak otwiera w Brzózkach dyskotekę pod przykrywką nielegalnej uprawy konopi indyjskich. 

Film Kordiana Piwowarskiego pod względem scenariuszu jest do kitu, nie niesie on za sobą żadnych pozytywnych wrażeń. Duża liczba wątków, nie połączonych ze sobą utrudnia jeszcze bardziej zrozumienie tego co miał na myśli sam reżyser. Sam do końca nie mogę zrozumieć o co w tej produkcji chodziło. Jest to bardziej zlepek scen, które mają być śmieszne i rozrywkowe. Film trwa 1,5 godziny więc jeżeli gustujesz w poprzednich częściach tego filmu to zachęcam do obejrzenia tej części Kogel Mogel 3.

kogel mogel 3 zalukaj

Nie wiem do końca o czym miał być cały film Kogel Mogel 3 

Nie mam pojęcia, czy powinien to być Miszmasz, czy Kogel Mogel 3 online. Jest to raczej połączenie żartów scenicznych niż pełnoprawnej narracji, w której te same zasady przyczyny i skutku są takie same. Łatwiejsze do zarządzania wydarzenia w historii nie są uzasadnione, zdarzają się tylko dlatego, że programiści ich potrzebują. W efekcie często zaskakują ich motywy bohaterów, którzy zwykle chodzą po ekranie, nie robiąc zbyt wiele. To, co scenarzystka Ilona Łepkowska i reżyser Kordian Piwowarski uważają za zabawne, jest często nie tylko absurdalne, ale wręcz wstydliwe. Ile razy widzisz żart o wnuku, który zdecydował się użyć stodoły do ​​zasadzenia marihuany? Nie wspominając już o tym, że dwaj starsi bohaterowie wioski są smutni i nieskończenie życzliwi dla stawów. Ale cała historia rozgrywa się w świecie, w którym akcja nie ma konsekwencji. Mężczyzna może wyjść z domu, jeśli zatrzaskuje drzwi i mówi, że się przeprowadza, a nikomu (w tym jego córce) nie jest trudno zacząć ożenić się z inną kobietą, a później rozmawiać o rozwodzie. Innymi słowy, cały scenariusz Kogel Mogel 3 wygląda jak plątanina kół otoczona ogniem.

Nikodemus Rozbicki i Alexander Hamkało zagrali kilka przyjemnych i przyjemnych scen. Piotrust zagrał Macieja Zakościelnego. Raczej wyraz twarzy, ale gdzie i kiedy zademonstrował swoje umiejętności, to niewiele. Grazina Blecka-Kolska i Cassia w starożytności były wielkością PRL Warszawa z dzisiejszej stolicy. Miejsce jest zwykle takie samo, ale jest inaczej. Jak często widzieliśmy niesamowite role w teatrze, Małgorzata Rożniatowska została kontuzjowana i powiedziała, że ​​udawała kobietę palącą marihuanę.

miszmasz czyli kogel mogel 3 online

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Original titleMiszmasz, czyli Kogel Mogel 3
IMDb Rating3.7 344 votes
TMDb Rating5.6 22 votes

Reżyser

Obsada

Grażyna Błęcka-Kolska isKatarzyna Zawada
Katarzyna Zawada
Ewa Kasprzyk isBarbara Wolańska
Barbara Wolańska
Zdzisław Wardejn isProfesor Marian Wolański
Profesor Marian Wolański
Aleksandra Hamkało isAgnieszka Wolańska
Agnieszka Wolańska
Nikodem Rozbicki isMarcin Zawada
Marcin Zawada
Maciej Zakościelny isPiotr Wolański
Piotr Wolański
Katarzyna Skrzynecka isMarlena Wolańska
Marlena Wolańska
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Krzysiu, gdzie jesteś?
Men in Black: International
Śledztwo Spensera
Rodzina Addamsów
Ptaki Nocy Film Online
Pitch Perfect 2
Zabawa w pochowanego
Mój przyjaciel szpieg
Spider-Man Uniwersum
Ant-Man i Osa
Ralph Demolka w internecie
Toy Story 4
×
Udanego seansu!